TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2007
Period 1
06.07.2007   Velenje Słowenia HS-94 K-85 otwarcie
07.07.2007   Velenje Słowenia HS-94 K-85
08.07.2007   Kranj Słowenia HS-109 K-100
04.08.2007 19:00 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
05.08.2007 11:00 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
18.08.2007   Lillehammer Norwegia HS-138 K-120
19.08.2007   Lillehammer Norwegia HS-138 K-120
15.09.2007   Villach Austria HS-100 K-90
16.09.2007   Villach Austria HS-100 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Bastian Kaltenböck Austria 452  
2 Stefan Thurnbichler Austria 411 -41
3 Primoz Pikl Słowenia 380 -72
4 Andreas Widhölzl Austria 304 -148
5 Keita Umezaki Japonia 300 -152
6 Martin Cikl Czechy 260 -192
7 Georg Späth Niemcy 180 -272
8 Marcin Bachleda Polska 163 -289
9 Martin Höllwarth Austria 159 -293
10 Jan Matura Czechy 154 -298
11 Daniel Lackner Austria 151 -301
12 Shohei Tochimoto Japonia 142 -310
  Tobias Bogner Niemcy 142 -310
14 Lukas Hlava Czechy 141 -311
  Pascal Bodmer Niemcy 141 -311
16 Borek Sedlak Czechy 130 -322
17 Yoshihiko Osanai Japonia 127 -325
18 Fumihisa Yumoto Japonia 126 -326
19 Rafał ¦liż Polska 118 -334
  Jon Aaraas Norwegia 118 -334
21 David Unterberger Austria 104 -348
22 Eirik Kjelstrup Norwegia 99 -353
23 Stefan Kaiser Austria 96 -356
24 Jure Sinkovec Słowenia 95 -357
25 Balthasar Schneider Austria 93 -359
  Kevin Horlacher Niemcy 93 -359
27 Sigurd Pettersen Norwegia 82 -370
28 Heung Chul Choi Korea Pd. 81 -371
  Andreas Aren Szwecja 81 -371
30 Taku Takeuchi Japonia 76 -376
31 Robert Mateja Polska 74 -378
32 Mitja Meznar Słowenia 72 -380
33 Jure Bogataj Słowenia 71 -381
  Jurij Tepes Słowenia 71 -381
35 Thomas Lobben Norwegia 69 -383
36 Andreas Vilberg Norwegia 64 -388
37 Jan Mazoch Czechy 56 -396
38 Rok Urbanc Słowenia 54 -398
39 Arthur Pauli Austria 47 -405
40 Ville Larinto Finlandia 46 -406
41 Nicolas Fettner Austria 45 -407
42 Primoz Peterka Słowenia 43 -409
43 Guido Landert Szwajcaria 42 -410
44 Kai Kovaljeff Finlandia 40 -412
45 Vegard Swensen Norwegia 38 -414
46 Kamil Stoch Polska 37 -415
47 Ilja Rosliakov Rosja 36 -416
  Lars Bystoel Norwegia 36 -416
  Michael Möllinger Szwajcaria 36 -416
50 Julian Musiol Niemcy 32 -420
  Joonas Ikonen Finlandia 32 -420
52 Gerald Wambacher Austria 31 -421
  Kenshiro Ito Japonia 31 -421
54 Antonin Hajek Czechy 29 -423
  Haakon Helgesen Norwegia 29 -423
  Roland Mueller Austria 29 -423
57 Isak Grimholm Szwecja 28 -424
58 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 27 -425
  Pavel Karelin Rosja 27 -425
60 Akseli Kokkonen Finlandia 25 -427
  Markus Eggenhofer Austria 25 -427
62 Erik Simon Niemcy 22 -430
63 Andreas Wank Niemcy 21 -431
64 Felix Schoft Niemcy 20 -432
65 Terje Hilde Norwegia 18 -434
66 Kenneth Gangnes Norwegia 14 -438
67 Antoine Guignard Szwajcaria 13 -439
68 Anze Damjan Słowenia 12 -440
69 Nico Faller Niemcy 11 -441
70 Nejc Frank Słowenia 10 -442
71 Luka Bardorfer Słowenia 8 -444
72 Stanislav Oshepkov Rosja 7 -445
  Andrea Morassi Włochy 7 -445
  Thomas Thurnbichler Austria 7 -445
75 Nicolas Mayer Francja 6 -446
76 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 5 -447
  Christoph Haenel Niemcy 5 -447
78 Dawid Kowal Polska 4 -448
  Sebastian Toczek Polska 4 -448
  Remi Francais Szwajcaria 4 -448
  Andreas Strolz Austria 4 -448
  Krzysztof Miętus Polska 4 -448
83 Primoz Zupan Słowenia 3 -449
84 Primoz Roglic Słowenia 2 -450
85 Manuel Poppinger Austria 1 -451
  Jakob Grimholm Szwecja 1 -451
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1959  
2 Słowenia Słowenia 821 -1138
3 Japonia Japonia 802 -1157
4 Czechy Czechy 770 -1189
5 Niemcy Niemcy 667 -1292
6 Norwegia Norwegia 599 -1360
7 Polska Polska 404 -1555
8 Finlandia Finlandia 143 -1816
9 Szwecja Szwecja 110 -1849
10 Szwajcaria Szwajcaria 95 -1864
11 Korea Pd. Korea Pd. 81 -1878
12 Rosja Rosja 70 -1889
13 Włochy Włochy 7 -1952
14 Francja Francja 6 -1953
Wyniki konkursów
06.07.2007 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
07.07.2007 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Primoz Pikl (Słowenia)
08.07.2007 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Primoz Pikl (Słowenia)
04.08.2007 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
05.08.2007 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
18.08.2007 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
19.08.2007 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
15.09.2007 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Primoz Pikl (Słowenia)
16.09.2007 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alex Insam (1997)
Christian Inngjerdingen (1996)
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »