Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
31
sierpień 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k
05.08.2007 - Oberstdorf (Niemcy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Bastian Kaltenböck Austria 131.5 134.5 279.8
2 Georg Späth Niemcy 129.5 132.0 269.7
3 Shohei Tochimoto Japonia 132.0 128.5 267.4
4 Marcin Bachleda Polska 129.0 127.5 260.2
5 Stefan Thurnbichler Austria 127.0 129.5 258.7
6 Martin Höllwarth Austria 127.5 127.5 257.0
7 Heung Chul Choi Korea Pd. 125.0 130.5 254.4
8 Robert Mateja Polska 129.0 124.5 252.8
9 Fumihisa Yumoto Japonia 121.0 132.5 251.3
10 Tobias Bogner Niemcy 127.0 125.5 250.0
11 Pascal Bodmer Niemcy 124.5 128.0 249.0
12 Isak Grimholm Szwecja 124.5 127.0 247.2
13 Ilja Rosliakov Rosja 123.5 126.0 245.6
14 Kevin Horlacher Niemcy 124.5 126.0 244.9
15 Pavel Karelin Rosja 126.0 123.5 244.1
16 Erik Simon Niemcy 127.5 122.0 243.1
  David Unterberger Austria 125.5 124.0 243.1
18 Jan Matura Czechy 125.5 123.0 242.8
19 Rafał ¦liż Polska 125.5 123.0 241.8
20 Jure Sinkovec Słowenia 121.5 125.0 238.7
21 Martin Cikl Czechy 123.5 122.5 237.3
22 Keita Umezaki Japonia 121.5 124.0 236.9
23 Julian Musiol Niemcy 123.5 122.0 235.9
24 Andreas Wank Niemcy 119.5 125.0 234.6
25 Guido Landert Szwajcaria 120.0 125.0 234.5
26 Felix Schoft Niemcy 119.0 124.0 232.4
27 Yoshihiko Osanai Japonia 121.0 120.5 229.2
28 Borek Sedlak Czechy 122.0 115.5 220.0
29 Daniel Lackner Austria 119.5 117.5 219.1
30 Andreas Widhölzl Austria 132.0 DSQ 136.1
31 Gregory Baxter Kanada 118.5   110.3
32 Lukas Hlava Czechy 118.5   109.8
33 Kalle Keituri Finlandia 117.5   108.0
34 Kenneth Gangnes Norwegia 118.0   107.4
35 Antoine Guignard Szwajcaria 117.0   106.6
36 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 116.5   106.2
37 Michael Möllinger Szwajcaria 117.0   105.6
  Stefan Kaiser Austria 117.0   105.6
39 Vegard Swensen Norwegia 117.0   105.1
40 Jure Bogataj Słowenia 115.5   104.4
41 Jakob Grimholm Szwecja 115.0   103.5
42 Primoz Peterka Słowenia 115.5   102.9
43 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 114.0   100.2
44 Roland Mueller Austria 114.0   99.7
  Mitja Meznar Słowenia 114.0   99.7
46 Stefan Hula Polska 113.5   99.3
  Stanislav Oshepkov Rosja 113.5   99.3
48 Chil-Ku Kang Korea Pd. 113.0   98.4
49 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 115.0   97.5
50 Nicolas Mayer Francja 110.5   93.9
51 Alessio Bolognani Włochy 111.0   93.8
52 Christoph Leyhe Niemcy 110.5   93.4
53 Martin Mesik Słowacja 111.0   93.3
54 Stefan Read Kanada 111.0   92.8
55 Severin Freund Niemcy 110.0   92.5
56 Andre Wesch Niemcy 110.0   92.0
57 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 110.0   91.5
58 Primoz Roglic Słowenia 109.5   91.1
59 Johan Erikson Szwecja 109.5   90.6
60 Christoph Haenel Niemcy 108.5   90.3
61 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 108.0   87.9
62 Petar Fartunov Bułgaria 107.5   86.0
63 Evgeni Plekhov Rosja 106.5   84.2
64 Tomas Zmoray Słowacja 105.0   81.5
65 Seou Choi Korea Pd. 105.5   81.4
66 Maximilian Mechler Niemcy 106.5   80.2
67 Carl Nordin Szwecja 103.0   77.4
68 Trevor Morrice Kanada 102.5   76.5
  Andrea Morassi Włochy 102.5   76.5
70 Marco Beltrame Włochy 100.5   71.4
71 Pierre Emanuel Robe Francja 99.0   69.7
72 Michele Liva Włochy 95.5   62.4
73 Vladimir Zografski Bułgaria 92.0   51.6
74 Bogomil Pavlov Bułgaria 74.0   16.2
75 Jurij Tepes Słowenia   DSQ DSQ
76 Antonin Hajek Czechy   DSQ DSQ
77 Rok Mandl Słowenia   DSQ DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2007 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2007

Letni Puchar Kontynentalny 2007

Najbliższe zawody
14 sierpnia 2020 (pi±tek)
10:00
LGP-k Frenstat
odprawa techniczna
15:00
LGP-k Frenstat
oficjalny trening
17:00
LGP-k Frenstat
kwalifikacje
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:00
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich