Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
Klasyfikacja po konkursie: 19.08.2007, Lillehammer K-123
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Bastian Kaltenböck Austria 385  
2 Keita Umezaki Japonia 288 -97
3 Primoz Pikl Słowenia 280 -105
4 Andreas Widhölzl Austria 251 -134
5 Stefan Thurnbichler Austria 231 -154
6 Georg Späth Niemcy 180 -205
7 Martin Cikl Czechy 165 -220
8 Jan Matura Czechy 154 -231
9 Shohei Tochimoto Japonia 142 -243
10 Borek Sedlak Czechy 130 -255
11 Daniel Lackner Austria 124 -261
12 Pascal Bodmer Niemcy 123 -262
13 Rafał Śliż Polska 118 -267
14 Yoshihiko Osanai Japonia 117 -268
15 Fumihisa Yumoto Japonia 113 -272
  Tobias Bogner Niemcy 113 -272
17 Martin Höllwarth Austria 112 -273
18 Eirik Kjelstrup Norwegia 99 -286
19 Jure Sinkovec Słowenia 95 -290
20 Kevin Horlacher Niemcy 87 -298
21 Sigurd Pettersen Norwegia 82 -303
  Balthasar Schneider Austria 82 -303
23 Andreas Aren Szwecja 81 -304
  Heung Chul Choi Korea Pd. 81 -304
25 Robert Mateja Polska 74 -311
26 Jurij Tepes Słowenia 71 -314
  Marcin Bachleda Polska 71 -314
28 Thomas Lobben Norwegia 69 -316
29 Mitja Meznar Słowenia 65 -320
30 Andreas Vilberg Norwegia 64 -321
31 Lukas Hlava Czechy 62 -323
  Stefan Kaiser Austria 62 -323
33 Rok Urbanc Słowenia 54 -331
34 Ville Larinto Finlandia 46 -339
35 Primoz Peterka Słowenia 43 -342
36 Jure Bogataj Słowenia 41 -344
37 David Unterberger Austria 38 -347
38 Ilja Rosliakov Rosja 36 -349
  Michael Möllinger Szwajcaria 36 -349
  Lars Bystoel Norwegia 36 -349
41 Joonas Ikonen Finlandia 32 -353
  Vegard Swensen Norwegia 32 -353
  Julian Musiol Niemcy 32 -353
44 Guido Landert Szwajcaria 31 -354
  Gerald Wambacher Austria 31 -354
  Kenshiro Ito Japonia 31 -354
47 Antonin Hajek Czechy 29 -356
  Haakon Helgesen Norwegia 29 -356
49 Isak Grimholm Szwecja 28 -357
50 Pavel Karelin Rosja 27 -358
51 Akseli Kokkonen Finlandia 25 -360
52 Jon Aaraas Norwegia 22 -363
  Erik Simon Niemcy 22 -363
54 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 21 -364
  Andreas Wank Niemcy 21 -364
56 Felix Schoft Niemcy 20 -365
57 Roland Mueller Austria 19 -366
58 Terje Hilde Norwegia 18 -367
59 Kenneth Gangnes Norwegia 14 -371
60 Markus Eggenhofer Austria 13 -372
61 Antoine Guignard Szwajcaria 12 -373
62 Nico Faller Niemcy 11 -374
63 Nejc Frank Słowenia 10 -375
64 Andrea Morassi Włochy 7 -378
  Stanislav Oshepkov Rosja 7 -378
66 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 5 -380
  Christoph Haenel Niemcy 5 -380
68 Sebastian Toczek Polska 4 -381
  Remi Francais Szwajcaria 4 -381
  Dawid Kowal Polska 4 -381
71 Primoz Roglic Słowenia 2 -383
72 Jakob Grimholm Szwecja 1 -384
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1348  
2 Japonia Japonia 691 -657
3 Słowenia Słowenia 661 -687
4 Niemcy Niemcy 614 -734
5 Czechy Czechy 540 -808
6 Norwegia Norwegia 491 -857
7 Polska Polska 271 -1077
8 Szwecja Szwecja 110 -1238
9 Finlandia Finlandia 103 -1245
10 Szwajcaria Szwajcaria 83 -1265
11 Korea Pd. Korea Pd. 81 -1267
12 Rosja Rosja 70 -1278
13 Włochy Włochy 7 -1341

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Oldrik van der Aalst (Holandia)
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
21:41
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
09:05
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
09:05
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
14:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
14:50
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich