Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
07.07.2007 - Velenje (Słowenia) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Primoz Pikl Słowenia 91.5 92.0 260.0
2 Keita Umezaki Japonia 88.5 88.5 244.0
3 Andreas Aren Szwecja 88.5 87.5 240.5
4 Borek Sedlak Czechy 87.0 88.0 239.0
5 Jurij Tepes Słowenia 85.0 88.5 236.0
  Balthasar Schneider Austria 91.0 84.5 236.0
  Jan Matura Czechy 87.5 87.0 236.0
8 Eirik Kjelstrup Norwegia 87.5 84.5 233.0
  Martin Cikl Czechy 87.0 85.0 233.0
10 Primoz Peterka Słowenia 88.0 84.0 232.5
11 Stefan Thurnbichler Austria 88.5 83.5 232.0
12 Jure Sinkovec Słowenia 84.5 87.0 231.5
13 Rok Urbanc Słowenia 85.5 85.5 230.5
14 Lukas Hlava Czechy 86.0 85.0 230.0
15 Kenshiro Ito Japonia 85.5 85.5 229.5
  Fumihisa Yumoto Japonia 85.5 85.5 229.5
17 Vegard Swensen Norwegia 86.0 84.0 227.5
18 Roland Mueller Austria 85.0 85.0 227.0
19 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 87.5 82.5 226.5
20 Stefan Kaiser Austria 85.5 83.0 224.5
21 Nejc Frank Słowenia 87.0 81.0 221.5
22 Kevin Horlacher Niemcy 83.5 84.5 221.0
23 Antoine Guignard Szwajcaria 83.0 82.0 214.0
24 Erik Simon Niemcy 83.5 81.0 212.0
25 Nico Faller Niemcy 82.5 81.5 211.0
26 Daniel Lackner Austria 85.0 87.0 210.5
27 Dawid Kowal Polska 83.0 78.0 204.5
28 Mitja Meznar Słowenia 82.5 88.5 203.5
29 Stanislav Oshepkov Rosja 84.0 75.0 200.0
30 Jakob Grimholm Szwecja 82.5 75.5 198.5
31 Ville Larinto Finlandia 82.0   105.0
32 Andreas Vilberg Norwegia 81.5   103.5
33 Jon Aaraas Norwegia 81.0   103.0
  Christoph Haenel Niemcy 80.5   103.0
35 Gerald Wambacher Austria 80.5   102.5
36 Dawid Kubacki Polska 81.5   102.0
37 Łukasz Rutkowski Polska 80.5   101.5
38 Guido Landert Szwajcaria 80.0   101.0
39 Sebastian Toczek Polska 80.0   100.0
40 Isak Grimholm Szwecja 78.5   97.5
41 Pascal Bodmer Niemcy 78.0   96.0
42 Lukas Kuban Czechy 78.0   95.5
43 Mika Kulmala Finlandia 72.5   81.5
44 Petar Fartunov Bułgaria 68.5   74.0
45 Denes Pungor Węgry 66.0   64.0
46 Bogomil Pavlov Bułgaria 64.0   63.0
47 Bastian Kaltenböck Austria DSQ   DSQ
48 Shohei Tochimoto Japonia DSQ   DSQ
49 David Unterberger Austria DSQ   DSQ
50 Dmitriy Ponomarev Rosja DSQ   DSQ
51 Johan Erikson Szwecja DSQ   DSQ
52 Sami Niemi Finlandia DSQ   DSQ
53 Vladimir Zografski Bułgaria DSQ   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2007 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2007

Letni Puchar Kontynentalny 2007

Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich