Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 04.08.2007, Oberstdorf K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Primoz Pikl Słowenia 280  
2 Bastian Kaltenböck Austria 240 -40
3 Keita Umezaki Japonia 207 -73
4 Jan Matura Czechy 133 -147
5 Borek Sedlak Czechy 127 -153
6 Martin Cikl Czechy 109 -171
7 Georg Späth Niemcy 100 -180
8 Stefan Thurnbichler Austria 86 -194
9 Jure Sinkovec Słowenia 84 -196
  Fumihisa Yumoto Japonia 84 -196
11 Shohei Tochimoto Japonia 82 -198
  Balthasar Schneider Austria 82 -198
13 Andreas Aren Szwecja 81 -199
14 Daniel Lackner Austria 79 -201
15 Pascal Bodmer Niemcy 74 -206
16 Eirik Kjelstrup Norwegia 73 -207
17 Jurij Tepes Słowenia 71 -209
18 Kevin Horlacher Niemcy 63 -217
19 Mitja Meznar Słowenia 62 -218
  Lukas Hlava Czechy 62 -218
  Stefan Kaiser Austria 62 -218
22 Rok Urbanc Słowenia 54 -226
23 Andreas Widhölzl Austria 50 -230
24 Heung Chul Choi Korea Pd. 45 -235
25 Primoz Peterka Słowenia 41 -239
26 Martin Höllwarth Austria 40 -240
27 Michael Möllinger Szwajcaria 36 -244
28 Vegard Swensen Norwegia 32 -248
  Robert Mateja Polska 32 -248
30 Gerald Wambacher Austria 31 -249
  Kenshiro Ito Japonia 31 -249
32 Antonin Hajek Czechy 29 -251
33 Andreas Vilberg Norwegia 24 -256
  Julian Musiol Niemcy 24 -256
35 David Unterberger Austria 23 -257
36 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 21 -259
37 Roland Mueller Austria 19 -261
38 Ilja Rosliakov Rosja 16 -264
39 Andreas Wank Niemcy 14 -266
40 Tobias Bogner Niemcy 13 -267
41 Pavel Karelin Rosja 11 -269
42 Nejc Frank Słowenia 10 -270
43 Yoshihiko Osanai Japonia 9 -271
44 Antoine Guignard Szwajcaria 8 -272
  Nico Faller Niemcy 8 -272
46 Guido Landert Szwajcaria 7 -273
  Andrea Morassi Włochy 7 -273
  Erik Simon Niemcy 7 -273
49 Isak Grimholm Szwecja 6 -274
  Marcin Bachleda Polska 6 -274
51 Christoph Haenel Niemcy 5 -275
52 Dawid Kowal Polska 4 -276
  Sebastian Toczek Polska 4 -276
54 Stanislav Oshepkov Rosja 2 -278
  Primoz Roglic Słowenia 2 -278
56 Jakob Grimholm Szwecja 1 -279
  Felix Schoft Niemcy 1 -279
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 712  
2 Słowenia Słowenia 604 -108
3 Czechy Czechy 460 -252
4 Japonia Japonia 413 -299
5 Niemcy Niemcy 309 -403
6 Norwegia Norwegia 150 -562
7 Szwecja Szwecja 88 -624
8 Szwajcaria Szwajcaria 51 -661
9 Polska Polska 46 -666
10 Korea Pd. Korea Pd. 45 -667
11 Rosja Rosja 29 -683
12 Włochy Włochy 7 -705

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Juha-Matti Ruuskanen
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich