Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
29
30
31
sierpień 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k
04.08.2007 - Oberstdorf (Niemcy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Georg Späth Niemcy 132.5 137.0 287.1
2 Bastian Kaltenböck Austria 131.5 128.5 268.0
3 Stefan Thurnbichler Austria 123.0 130.0 254.9
4 Andreas Widhölzl Austria 124.0 129.0 252.9
5 Heung Chul Choi Korea Pd. 124.0 128.0 251.6
6 Martin Höllwarth Austria 122.5 127.0 244.1
7 Michael Möllinger Szwajcaria 120.5 129.0 243.1
8 Robert Mateja Polska 120.5 126.5 240.1
9 Antonin Hajek Czechy 119.5 126.5 239.8
10 Fumihisa Yumoto Japonia 122.5 124.5 239.6
11 Julian Musiol Niemcy 120.5 125.0 237.4
12 Shohei Tochimoto Japonia 114.5 128.5 233.4
13 Jan Matura Czechy 117.5 124.5 231.6
14 Pascal Bodmer Niemcy 115.5 126.5 229.1
15 Ilja Rosliakov Rosja 115.0 125.0 228.0
16 Keita Umezaki Japonia 118.0 123.0 227.3
17 Andreas Wank Niemcy 117.5 121.0 225.3
18 Tobias Bogner Niemcy 116.0 123.5 224.6
19 Kevin Horlacher Niemcy 116.0 123.0 224.2
20 Pavel Karelin Rosja 117.0 123.0 223.5
21 Daniel Lackner Austria 113.5 124.0 221.0
22 Yoshihiko Osanai Japonia 115.0 121.0 217.8
23 Mitja Meznar Słowenia 116.0 119.5 214.9
24 Martin Cikl Czechy 115.0 118.5 214.8
25 Marcin Bachleda Polska 113.0 119.0 210.1
26 Isak Grimholm Szwecja 113.0 118.0 208.3
27 David Unterberger Austria 112.5 115.0 201.0
28 Primoz Peterka Słowenia 113.5 112.0 195.9
29 Primoz Roglic Słowenia 114.5 110.0 194.6
30 Felix Schoft Niemcy 113.5 DSQ 100.3
31 Stefan Kaiser Austria 112.5   97.5
32 Jure Sinkovec Słowenia 112.0   97.1
33 Maximilian Mechler Niemcy 113.0   96.9
34 Borek Sedlak Czechy 111.5   95.7
35 Kenneth Gangnes Norwegia 112.0   95.6
36 Vegard Swensen Norwegia 112.5   95.5
37 Lukas Hlava Czechy 111.0   95.3
38 Erik Simon Niemcy 111.5   94.7
39 Jakob Grimholm Szwecja 110.5   93.4
40 Stephan Leyhe Niemcy 110.5   92.9
41 Andre Wesch Niemcy 110.5   92.4
42 Severin Freund Niemcy 114.0   91.7
43 Chil-Ku Kang Korea Pd. 110.0   91.5
  Kalle Keituri Finlandia 110.0   91.5
45 Johan Erikson Szwecja 110.5   91.4
46 Alessio Bolognani Włochy 109.5   90.6
47 Jurij Tepes Słowenia 108.5   90.3
48 Rafał ¦liż Polska 109.0   89.7
49 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 109.0   89.2
50 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 108.0   87.9
51 Martin Mesik Słowacja 109.0   87.7
52 Nicolas Mayer Francja 107.0   86.6
53 Gregory Baxter Kanada 107.0   86.1
54 Guido Landert Szwajcaria 105.5   82.9
55 Seou Choi Korea Pd. 107.0   82.6
56 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 105.5   81.9
57 Stefan Hula Polska 105.0   81.5
58 Carl Nordin Szwecja 106.0   81.3
59 Christoph Haenel Niemcy 103.5   79.3
60 Petar Fartunov Bułgaria 102.5   76.5
61 Roland Mueller Austria 105.0   75.5
62 Marco Beltrame Włochy 102.0   75.1
63 Stefan Read Kanada 101.5   74.7
64 Tomas Zmoray Słowacja 101.0   71.8
65 Antoine Guignard Szwajcaria 102.5   71.5
66 Evgeni Plekhov Rosja 100.0   71.0
67 Jure Bogataj Słowenia 101.5   70.2
  Pierre Emanuel Robe Francja 99.0   70.2
69 Rok Mandl Słowenia 99.5   70.1
70 Michele Liva Włochy 98.5   67.8
71 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 97.5   66.0
72 Stanislav Oshepkov Rosja 96.5   64.7
73 Trevor Morrice Kanada 95.0   57.5
74 Andrea Morassi Włochy 95.0   57.0
75 Bogomil Pavlov Bułgaria 74.0   15.7
76 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia   DSQ DSQ
77 Vladimir Zografski Bułgaria   DSQ DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2007 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2007

Letni Puchar Kontynentalny 2007

Kalendarium
Jakob Grimholm
Najbliższe zawody
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:30
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
23 sierpnia 2020 (niedziela)
16:15
LGP Wisła
kwalifikacje
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich