Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
06.07.2007 - Velenje (Słowenia) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Bastian Kaltenböck Austria 90.0 89.0 250.0
2 Primoz Pikl Słowenia 88.0 89.5 247.0
3 Shohei Tochimoto Japonia 86.5 89.0 241.0
  Martin Cikl Czechy 89.0 86.5 241.0
5 Borek Sedlak Czechy 89.0 86.5 240.0
6 Stefan Kaiser Austria 86.5 87.0 237.0
7 Mitja Meznar Słowenia 88.5 87.5 236.5
8 Keita Umezaki Japonia 89.0 84.5 235.5
9 Lukas Hlava Czechy 88.0 84.5 233.0
  Rok Urbanc Słowenia 86.0 86.5 233.0
11 Daniel Lackner Austria 87.0 85.0 232.0
12 Jure Sinkovec Słowenia 87.0 84.5 231.5
13 Fumihisa Yumoto Japonia 86.5 86.0 231.0
14 Jan Matura Czechy 87.5 82.5 229.0
15 Kevin Horlacher Niemcy 85.5 85.0 228.5
16 Gerald Wambacher Austria 85.0 84.0 228.0
  Andreas Vilberg Norwegia 86.0 85.5 228.0
18 Balthasar Schneider Austria 83.5 84.5 223.0
19 Primoz Peterka Słowenia 85.5 82.0 222.5
20 Pascal Bodmer Niemcy 84.5 83.0 221.5
21 Vegard Swensen Norwegia 83.5 84.0 220.0
22 Eirik Kjelstrup Norwegia 83.5 83.0 219.0
23 Jurij Tepes Słowenia 84.5 81.0 217.5
24 David Unterberger Austria 83.0 82.0 214.5
25 Roland Mueller Austria 85.0 80.0 213.5
26 Christoph Haenel Niemcy 82.5 80.5 210.0
27 Guido Landert Szwajcaria 82.5 80.0 207.5
28 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 84.0 81.5 195.0
29 Stefan Thurnbichler Austria 86.0 DSQ 116.0
30 Andreas Aren Szwecja 84.5 DSQ 112.0
31 Jon Aaraas Norwegia 82.5   107.0
  Kenshiro Ito Japonia 83.0   107.0
33 Erik Simon Niemcy 82.0   106.0
  Isak Grimholm Szwecja 82.5   106.0
35 Łukasz Rutkowski Polska 82.0   104.0
36 Dawid Kowal Polska 81.5   103.5
37 Nejc Frank Słowenia 80.5   103.0
38 Jure Bogataj Słowenia 80.5   102.0
39 Jaka Oblak Słowenia 80.0   101.0
  Johan Erikson Szwecja 80.5   101.0
41 Saso Tadic Słowenia 80.0   99.5
  Robert Hrgota Słowenia 79.5   99.5
43 Robert Kranjec Słowenia 80.0   98.0
44 Ville Larinto Finlandia 78.5   97.5
45 Lukas Kuban Czechy 78.0   96.0
46 Sebastian Toczek Polska 77.5   94.5
47 Sami Niemi Finlandia 77.0   90.0
48 Stanislav Oshepkov Rosja 74.0   87.5
49 Anze Obreza Słowenia 75.0   87.0
50 Petar Fartunov Bułgaria 70.0   78.0
51 Denes Pungor Węgry 62.0   56.0
52 Bogomil Pavlov Bułgaria 58.0   52.0
53 Nico Faller Niemcy 59.5   48.5
54 Vladimir Zografski Bułgaria DNS   DNS
55 Jakob Grimholm Szwecja DSQ   DSQ
56 Antoine Guignard Szwajcaria DSQ   DSQ
57 Dawid Kubacki Polska DSQ   DSQ
58 Mika Kulmala Finlandia DSQ   DSQ
59 Dmitriy Ponomarev Rosja DSQ   DSQ
60 Luka Bardorfer Słowenia DSQ   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2007 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2007

Letni Puchar Kontynentalny 2007

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich