Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
18.08.2007 - Lillehammer (Norwegia) K-123
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Widhölzl Austria 132.5 132.0 267.3
2 Yoshihiko Osanai Japonia 129.5 135.5 264.7
3 Sigurd Pettersen Norwegia 128.5 135.0 260.0
4 Stefan Thurnbichler Austria 131.0 132.0 259.6
5 Bastian Kaltenböck Austria 135.0 125.5 253.6
6 Thomas Lobben Norwegia 126.0 133.0 251.9
7 Keita Umezaki Japonia 126.5 129.0 246.1
8 Martin Höllwarth Austria 125.0 129.0 245.4
9 Jure Bogataj Słowenia 129.0 124.5 241.5
10 Rafał Śliż Polska 124.5 128.5 238.1
11 Joonas Ikonen Finlandia 129.0 124.5 236.5
12 Haakon Helgesen Norwegia 125.0 126.0 235.5
13 Martin Cikl Czechy 127.5 124.0 235.4
14 Terje Hilde Norwegia 126.0 123.5 232.8
15 Lars Bystoel Norwegia 121.5 126.5 231.6
16 Akseli Kokkonen Finlandia 125.0 124.5 231.3
17 Tobias Bogner Niemcy 118.0 130.5 230.0
18 Markus Eggenhofer Austria 124.0 124.5 227.5
19 Guido Landert Szwajcaria 121.5 127.0 226.5
20 Daniel Lackner Austria 124.0 122.0 225.5
21 Eirik Kjelstrup Norwegia 119.5 127.5 224.3
22 Jon Aaraas Norwegia 122.0 123.0 221.7
23 Jan Matura Czechy 123.5 119.0 217.7
24 Pascal Bodmer Niemcy 121.5 123.5 216.7
25 Kevin Horlacher Niemcy 119.0 123.5 214.7
26 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 120.0 121.0 214.0
27 Remi Francais Szwajcaria 122.0 119.0 213.0
28 Kenneth Gangnes Norwegia 120.0 118.0 206.1
29 Nico Faller Niemcy 122.0 110.5 197.7
30 Ville Larinto Finlandia 130.5 DSQ 127.5
31 Primoz Roglic Słowenia 117.5   101.1
32 Borek Sedlak Czechy 117.0   100.2
33 Stefan Kaiser Austria 116.5   98.8
34 Johan Erikson Szwecja 116.0   96.9
35 Fredrik Balkasen Szwecja 115.0   96.6
36 Primoz Peterka Słowenia 115.5   96.0
37 Krystian Długopolski Polska 115.5   95.5
38 Vegard Swensen Norwegia 114.0   94.8
  Felix Schoft Niemcy 114.0   94.8
40 Ondrej Vaculik Czechy 113.0   93.0
41 Robert Mateja Polska 111.5   88.8
42 Sami Niemi Finlandia 112.0   88.7
43 David Unterberger Austria 109.0   84.3
  Jakob Grimholm Szwecja 109.0   84.3
45 Stanislav Oshepkov Rosja 110.0   84.1
46 Roman Trofimov Rosja 109.5   83.7
47 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 107.5   81.1
48 Mitja Meznar Słowenia 106.5   77.3
49 Dmitriy Ponomarev Rosja 105.0   76.1
50 Carl Nordin Szwecja 98.5   63.9
51 Marcin Bachleda Polska DSQ   DSQ
52 Andreas Vilberg Norwegia DSQ   DSQ
53 Antoine Guignard Szwajcaria DSQ   DSQ
54 Tord Markussen Hammer Norwegia DSQ   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2007 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2007

Letni Puchar Kontynentalny 2007

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich