Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
5
6
7
8
11
12
13
14
15
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
wrzesień 2023
Najbliższe zawody
01.10.2023, godz. 14:45
Hinzenbach HS-90
LGP M ind.
Kalendarz zawodów - Alpen Cup dziewcząt 2022/2023
07.08.2022 Klingenthal Niemcy HS-85 K-80
08.08.2022 Klingenthal Niemcy HS-85 K-80
10.08.2022 Poehla Niemcy HS-66 K-60
11.08.2022 Poehla Niemcy HS-66 K-60
12.08.2022 Bischofsgruen Niemcy HS-71 K-64
13.08.2022 Bischofsgruen Niemcy HS-71 K-64
17.09.2022 Degenfeld Niemcy HS-83 K-75
18.09.2022 Degenfeld Niemcy HS-83 K-75
16.12.2022 Seefeld Austria HS-108 K-99
17.12.2022 Seefeld Austria HS-108 K-99
14.01.2023 Oberhof Niemcy HS-100 K-90 odwołany
14.01.2023 Eisenerz Austria HS-109 K-98
15.01.2023 Oberhof Niemcy HS-100 K-90 odwołany
15.01.2023 Eisenerz Austria HS-109 K-98
11.02.2023 Kranj Słowenia HS-109 K-100
12.02.2023 Kranj Słowenia HS-109 K-100
11.03.2023 Oberhof Niemcy HS-100
12.03.2023 Oberhof Niemcy HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Lilou Zepchi Francja 1129  
2 Taja Bodlaj Słowenia 710 -419
3 Tinkara Komar Słowenia 625 -504
4 Emma Chervet Francja 492 -637
5 Katarina Pirnovar Słowenia 482 -647
6 Sina Kiechle Niemcy 453 -676
7 Meghann Wadsak Austria 441 -688
8 Jerica Jesenko Słowenia 396 -733
9 Joanna Eberle Niemcy 374 -755
10 Sina Arnet Szwajcaria 340 -789
11 Ajda Kosnjek Słowenia 337 -792
12 Martina Zanitzer Włochy 330 -799
13 Anezka Indrackova Czechy 317 -812
14 Nika Krasovic Słowenia 289 -840
15 Christina Feicht Niemcy 284 -845
16 Noelia Vuerich Włochy 276 -853
17 Alvine Holz Niemcy 267 -862
18 Lara Logar Słowenia 222 -907
19 Klara Ulrichova Czechy 203 -926
20 Klara Lebelt Niemcy 188 -941
21 Jerca Becan Słowenia 181 -948
22 Anna-Fay Scharfenberg Niemcy 166 -963
23 Nika Vetrih Słowenia 160 -969
24 Mathilde Bacconnier Francja 146 -983
25 Maja Kovacic Słowenia 145 -984
26 Julia Muehlbacher Austria 140 -989
27 Ursa Vidmar Słowenia 134 -995
28 Elisa Deubler Austria 129 -1000
29 Megi Lou Schmidt Niemcy 125 -1004
30 Taja Kosir Słowenia 118 -1011
  Selina Koelle Niemcy 118 -1011
32 Anna Senoner Włochy 117 -1012
33 Julia Schmidt Austria 110 -1019
34 Emely Torazza Szwajcaria 109 -1020
35 Michelle Goebel Niemcy 100 -1029
  Lia Boehme Niemcy 100 -1029
37 Clara Mentil Austria 96 -1033
38 Nadine Faerber Niemcy 95 -1034
39 Amelie Neumann Niemcy 83 -1046
40 Anne Haeckel Niemcy 80 -1049
41 Lara Guenther Niemcy 75 -1054
42 Asia Marcato Włochy 71 -1058
43 Ronja Drax Niemcy 61 -1068
  Erika Pinzani Włochy 61 -1068
45 Greta Pinzani Włochy 52 -1077
46 Lucija Jurgec Słowenia 51 -1078
47 Emily Teubner Niemcy 44 -1085
48 Lana Trailovic Austria 41 -1088
49 Giada Delugan Włochy 36 -1093
  Ronja Loh Niemcy 36 -1093
  Sofia Eggensberger Niemcy 36 -1093
52 Camilla Henni Comazzi Włochy 35 -1094
53 Kim Amy Duschek Niemcy 33 -1096
54 Trine Goepfert Niemcy 32 -1097
55 Marie Thomas Couturaud Francja 30 -1099
56 Celina Wasser Szwajcaria 22 -1107
57 Eva Celec Słowenia 20 -1109
58 Laura Pletz Austria 16 -1113
59 Alina Buechel Liechtenstein 13 -1116
60 Leoni Bergner Austria 12 -1117
61 Thea Haeckel Niemcy 10 -1119
62 Anna Himmelreich Niemcy 3 -1126
63 Tereza Koldovska Czechy 2 -1127
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 3870  
2 Niemcy Niemcy 2763 -1107
3 Francja Francja 1797 -2073
4 Austria Austria 985 -2885
5 Włochy Włochy 978 -2892
6 Czechy Czechy 522 -3348
7 Szwajcaria Szwajcaria 471 -3399
8 Liechtenstein Liechtenstein 13 -3857
Wyniki konkursów
07.08.2022 Klingenthal Niemcy HS-85
Zwycięzca: Lilou Zepchi (Francja)
08.08.2022 Klingenthal Niemcy HS-85
Zwycięzca: Lilou Zepchi (Francja)
10.08.2022 Poehla Niemcy HS-66
Zwycięzca: Lilou Zepchi (Francja)
11.08.2022 Poehla Niemcy HS-66
Zwycięzca: Lilou Zepchi (Francja)
12.08.2022 Bischofsgruen Niemcy HS-71
Zwycięzca: Ajda Kosnjek (Słowenia)
13.08.2022 Bischofsgruen Niemcy HS-71
Zwycięzca: Ajda Kosnjek (Słowenia)
17.09.2022 Degenfeld Niemcy HS-83
Zwycięzca: Taja Bodlaj (Słowenia)
18.09.2022 Degenfeld Niemcy HS-83
Zwycięzca: Taja Bodlaj (Słowenia)
16.12.2022 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Lilou Zepchi (Francja)
17.12.2022 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Lilou Zepchi (Francja)
14.01.2023 Eisenerz Austria HS-109
Zwycięzca: Klara Ulrichova (Czechy)
15.01.2023 Eisenerz Austria HS-109
Zwycięzca: Sina Arnet (Szwajcaria)
11.02.2023 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Lilou Zepchi (Francja)
12.02.2023 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Tinkara Komar (Słowenia)
11.03.2023 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Anezka Indrackova (Czechy)
12.03.2023 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Katarina Pirnovar (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup kobiet 2022/2023

Alpen Cup kobiet 2022/2023

Kalendarium
Ernest Prislic
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
30 września 2023 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
13:45
LGP Hinzenbach
14:45
LGP Hinzenbach
16:00
LGP Hinzenbach
1 października 2023 (niedziela)
13:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
14:45
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
6 października 2023 (piątek)
00:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
18:30
CoC Lake Placid
seria próbna
19:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
19:40
CoC Lake Placid
konkurs ind.
7 października 2023 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna
11:00
FIS Cup Villach
konkurs ind.
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
14:35
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
jutro
15:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
jutro
15:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
7.10.2023
12:15
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
7.10.2023
15:45
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
7.10.2023
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
7.10.2023
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + konkurs indywidualny, HS 140
8.10.2023
15:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
8.10.2023
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Których sześciu Polaków powinno występować w PŚ 2023/24?
Dawid Kubacki
16%
Piotr Żyła
16%
Kamil Stoch
15%
Aleksander Zniszczoł
14%
Paweł Wąsek
10%
Maciej Kot
6%
Jakub Wolny
4%
Klemens Murańka
4%
Kacper Juroszek
3%
Jan Habdas
2%
Andrzej Stękała
2%
Kacper Tomasiak
2%
Klemens Joniak
1%
Marcin Wróbel
1%
Wiktor Szozda
1%
Jarosław Krzak
1%
Adam Niżnik
1%
Tomasz Pilch
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich