Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 11.02.2023, Kranj HS-109
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Lilou Zepchi Francja 944  
2 Taja Bodlaj Słowenia 520 -424
3 Emma Chervet Francja 405 -539
4 Sina Kiechle Niemcy 398 -546
5 Tinkara Komar Słowenia 385 -559
6 Meghann Wadsak Austria 382 -562
7 Sina Arnet Szwajcaria 340 -604
8 Ajda Kosnjek Słowenia 337 -607
9 Jerica Jesenko Słowenia 316 -628
10 Katarina Pirnovar Słowenia 296 -648
11 Joanna Eberle Niemcy 289 -655
12 Christina Feicht Niemcy 275 -669
13 Nika Krasovic Słowenia 251 -693
14 Martina Zanitzer Włochy 222 -722
15 Noelia Vuerich Włochy 205 -739
16 Klara Ulrichova Czechy 203 -741
17 Alvine Holz Niemcy 197 -747
18 Jerca Becan Słowenia 169 -775
19 Anezka Indrackova Czechy 167 -777
20 Klara Lebelt Niemcy 160 -784
21 Maja Kovacic Słowenia 145 -799
22 Julia Muehlbacher Austria 140 -804
23 Mathilde Bacconnier Francja 135 -809
24 Nika Vetrih Słowenia 131 -813
25 Elisa Deubler Austria 129 -815
26 Lara Logar Słowenia 126 -818
27 Anna-Fay Scharfenberg Niemcy 124 -820
28 Anna Senoner Włochy 117 -827
29 Julia Schmidt Austria 110 -834
30 Emely Torazza Szwajcaria 109 -835
31 Megi Lou Schmidt Niemcy 105 -839
32 Michelle Goebel Niemcy 100 -844
33 Selina Koelle Niemcy 98 -846
34 Clara Mentil Austria 96 -848
35 Nadine Faerber Niemcy 95 -849
36 Ursa Vidmar Słowenia 84 -860
37 Amelie Neumann Niemcy 83 -861
38 Taja Kosir Słowenia 81 -863
39 Anne Haeckel Niemcy 80 -864
40 Lia Boehme Niemcy 78 -866
41 Lara Guenther Niemcy 75 -869
42 Erika Pinzani Włochy 61 -883
43 Greta Pinzani Włochy 52 -892
44 Emily Teubner Niemcy 44 -900
45 Lucija Jurgec Słowenia 38 -906
46 Giada Delugan Włochy 36 -908
  Ronja Loh Niemcy 36 -908
  Sofia Eggensberger Niemcy 36 -908
  Asia Marcato Włochy 36 -908
50 Camilla Henni Comazzi Włochy 35 -909
51 Kim Amy Duschek Niemcy 33 -911
52 Trine Goepfert Niemcy 32 -912
53 Lana Trailovic Austria 29 -915
54 Ronja Drax Niemcy 22 -922
55 Eva Celec Słowenia 20 -924
56 Marie Thomas Couturaud Francja 18 -926
57 Laura Pletz Austria 16 -928
58 Alina Buechel Liechtenstein 13 -931
59 Leoni Bergner Austria 12 -932
60 Thea Haeckel Niemcy 10 -934
61 Anna Himmelreich Niemcy 3 -941
62 Tereza Koldovska Czechy 2 -942
  Celina Wasser Szwajcaria 2 -942
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 2899  
2 Niemcy Niemcy 2373 -526
3 Francja Francja 1502 -1397
4 Austria Austria 914 -1985
5 Włochy Włochy 764 -2135
6 Szwajcaria Szwajcaria 451 -2448
7 Czechy Czechy 372 -2527
8 Liechtenstein Liechtenstein 13 -2886

« powrót do strony głównej
Alpen Cup kobiet 2022/2023

Alpen Cup kobiet 2022/2023

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich