Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 11.03.2023, Oberhof HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Lilou Zepchi Francja 1084  
2 Taja Bodlaj Słowenia 630 -454
3 Tinkara Komar Słowenia 565 -519
4 Emma Chervet Francja 470 -614
5 Meghann Wadsak Austria 427 -657
6 Sina Kiechle Niemcy 424 -660
7 Katarina Pirnovar Słowenia 382 -702
8 Jerica Jesenko Słowenia 364 -720
9 Sina Arnet Szwajcaria 340 -744
10 Ajda Kosnjek Słowenia 337 -747
11 Joanna Eberle Niemcy 334 -750
12 Martina Zanitzer Włochy 294 -790
13 Christina Feicht Niemcy 284 -800
14 Nika Krasovic Słowenia 282 -802
15 Anezka Indrackova Czechy 267 -817
16 Noelia Vuerich Włochy 258 -826
17 Alvine Holz Niemcy 247 -837
18 Klara Ulrichova Czechy 203 -881
19 Lara Logar Słowenia 198 -886
20 Jerca Becan Słowenia 181 -903
21 Klara Lebelt Niemcy 178 -906
22 Anna-Fay Scharfenberg Niemcy 151 -933
23 Nika Vetrih Słowenia 149 -935
24 Maja Kovacic Słowenia 145 -939
25 Mathilde Bacconnier Francja 141 -943
26 Julia Muehlbacher Austria 140 -944
27 Elisa Deubler Austria 129 -955
28 Megi Lou Schmidt Niemcy 125 -959
29 Anna Senoner Włochy 117 -967
30 Julia Schmidt Austria 110 -974
31 Selina Koelle Niemcy 109 -975
  Emely Torazza Szwajcaria 109 -975
33 Ursa Vidmar Słowenia 108 -976
34 Taja Kosir Słowenia 105 -979
35 Lia Boehme Niemcy 100 -984
  Michelle Goebel Niemcy 100 -984
37 Clara Mentil Austria 96 -988
38 Nadine Faerber Niemcy 95 -989
39 Amelie Neumann Niemcy 83 -1001
40 Anne Haeckel Niemcy 80 -1004
41 Lara Guenther Niemcy 75 -1009
42 Asia Marcato Włochy 63 -1021
43 Erika Pinzani Włochy 61 -1023
44 Greta Pinzani Włochy 52 -1032
45 Lucija Jurgec Słowenia 51 -1033
46 Ronja Drax Niemcy 45 -1039
47 Emily Teubner Niemcy 44 -1040
48 Lana Trailovic Austria 41 -1043
49 Giada Delugan Włochy 36 -1048
  Ronja Loh Niemcy 36 -1048
  Sofia Eggensberger Niemcy 36 -1048
52 Camilla Henni Comazzi Włochy 35 -1049
53 Kim Amy Duschek Niemcy 33 -1051
54 Trine Goepfert Niemcy 32 -1052
55 Marie Thomas Couturaud Francja 23 -1061
56 Eva Celec Słowenia 20 -1064
57 Laura Pletz Austria 16 -1068
58 Alina Buechel Liechtenstein 13 -1071
59 Leoni Bergner Austria 12 -1072
60 Thea Haeckel Niemcy 10 -1074
  Celina Wasser Szwajcaria 10 -1074
62 Anna Himmelreich Niemcy 3 -1081
63 Tereza Koldovska Czechy 2 -1082
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 3517  
2 Niemcy Niemcy 2624 -893
3 Francja Francja 1718 -1799
4 Austria Austria 971 -2546
5 Włochy Włochy 916 -2601
6 Czechy Czechy 472 -3045
7 Szwajcaria Szwajcaria 459 -3058
8 Liechtenstein Liechtenstein 13 -3504

« powrót do strony głównej
Alpen Cup kobiet 2022/2023

Alpen Cup kobiet 2022/2023

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich