Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 12.03.2023, Oberhof HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Lilou Zepchi Francja 1129  
2 Taja Bodlaj Słowenia 710 -419
3 Tinkara Komar Słowenia 625 -504
4 Emma Chervet Francja 492 -637
5 Katarina Pirnovar Słowenia 482 -647
6 Sina Kiechle Niemcy 453 -676
7 Meghann Wadsak Austria 441 -688
8 Jerica Jesenko Słowenia 396 -733
9 Joanna Eberle Niemcy 374 -755
10 Sina Arnet Szwajcaria 340 -789
11 Ajda Kosnjek Słowenia 337 -792
12 Martina Zanitzer Włochy 330 -799
13 Anezka Indrackova Czechy 317 -812
14 Nika Krasovic Słowenia 289 -840
15 Christina Feicht Niemcy 284 -845
16 Noelia Vuerich Włochy 276 -853
17 Alvine Holz Niemcy 267 -862
18 Lara Logar Słowenia 222 -907
19 Klara Ulrichova Czechy 203 -926
20 Klara Lebelt Niemcy 188 -941
21 Jerca Becan Słowenia 181 -948
22 Anna-Fay Scharfenberg Niemcy 166 -963
23 Nika Vetrih Słowenia 160 -969
24 Mathilde Bacconnier Francja 146 -983
25 Maja Kovacic Słowenia 145 -984
26 Julia Muehlbacher Austria 140 -989
27 Ursa Vidmar Słowenia 134 -995
28 Elisa Deubler Austria 129 -1000
29 Megi Lou Schmidt Niemcy 125 -1004
30 Taja Kosir Słowenia 118 -1011
  Selina Koelle Niemcy 118 -1011
32 Anna Senoner Włochy 117 -1012
33 Julia Schmidt Austria 110 -1019
34 Emely Torazza Szwajcaria 109 -1020
35 Lia Boehme Niemcy 100 -1029
  Michelle Goebel Niemcy 100 -1029
37 Clara Mentil Austria 96 -1033
38 Nadine Faerber Niemcy 95 -1034
39 Amelie Neumann Niemcy 83 -1046
40 Anne Haeckel Niemcy 80 -1049
41 Lara Guenther Niemcy 75 -1054
42 Asia Marcato Włochy 71 -1058
43 Ronja Drax Niemcy 61 -1068
  Erika Pinzani Włochy 61 -1068
45 Greta Pinzani Włochy 52 -1077
46 Lucija Jurgec Słowenia 51 -1078
47 Emily Teubner Niemcy 44 -1085
48 Lana Trailovic Austria 41 -1088
49 Giada Delugan Włochy 36 -1093
  Ronja Loh Niemcy 36 -1093
  Sofia Eggensberger Niemcy 36 -1093
52 Camilla Henni Comazzi Włochy 35 -1094
53 Kim Amy Duschek Niemcy 33 -1096
54 Trine Goepfert Niemcy 32 -1097
55 Marie Thomas Couturaud Francja 30 -1099
56 Celina Wasser Szwajcaria 22 -1107
57 Eva Celec Słowenia 20 -1109
58 Laura Pletz Austria 16 -1113
59 Alina Buechel Liechtenstein 13 -1116
60 Leoni Bergner Austria 12 -1117
61 Thea Haeckel Niemcy 10 -1119
62 Anna Himmelreich Niemcy 3 -1126
63 Tereza Koldovska Czechy 2 -1127
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 3870  
2 Niemcy Niemcy 2763 -1107
3 Francja Francja 1797 -2073
4 Austria Austria 985 -2885
5 Włochy Włochy 978 -2892
6 Czechy Czechy 522 -3348
7 Szwajcaria Szwajcaria 471 -3399
8 Liechtenstein Liechtenstein 13 -3857

« powrót do strony głównej
Alpen Cup kobiet 2022/2023

Alpen Cup kobiet 2022/2023

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Tobias Loeffler (1994)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich