Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
25
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
03.03.2021, godz. 17:15
Oberstdorf HS-137
M¦ ind. K
Kalendarz zawodów - Alpen Cup 2012/2013
31.08.2012 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
01.09.2012 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
28.09.2012 Oberstdorf Niemcy HS-106 K-95
29.09.2012 Oberstdorf Niemcy HS-106 K-95
15.12.2012 Seefeld Austria HS-109 K-95
16.12.2012 Seefeld Austria HS-109 K-95
12.01.2013 Planica Słowenia HS-109 K-100
13.01.2013 Planica Słowenia HS-109 K-100
02.02.2013 Kranj Słowenia HS-96 K-90
03.02.2013 Kranj Słowenia HS-96 K-90
02.03.2013 Chaux Neuve Francja HS-97 K-90
03.03.2013 Chaux Neuve Francja HS-97 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Cene Prevc Słowenia 724  
2 Matic Benedik Słowenia 586 -138
3 Elias Tollinger Austria 556 -168
4 Ronan Lamy Chappuis Francja 466 -258
5 Simon Greiderer Austria 384 -340
6 Patrick Streitler Austria 373 -351
7 Johannes Obermayr Austria 348 -376
8 Clemens Aigner Austria 335 -389
9 Philipp Aschenwald Austria 319 -405
10 Daniel Huber Austria 228 -496
11 Killian Peier Szwajcaria 224 -500
12 Florian Altenburger Austria 223 -501
13 Anze Lanisek Słowenia 216 -508
14 Florian Menz Niemcy 191 -533
15 Anze Semenic Słowenia 164 -560
16 Michael Herrmann Niemcy 161 -563
17 Pascal Kaelin Szwajcaria 156 -568
18 Florian Gugg Austria 149 -575
19 Ales Hlebanja Słowenia 138 -586
20 Thomas Lackner Austria 136 -588
21 Rok Justin Słowenia 134 -590
22 Michael Dreher Niemcy 130 -594
23 Ulrich Wohlgenannt Austria 123 -601
24 Christian Heim Niemcy 122 -602
25 Jaka Kosec Słowenia 114 -610
26 Tobias Lugert Niemcy 113 -611
27 Kevin Goeschl Austria 109 -615
28 Tobias Loeffler Niemcy 106 -618
29 Niklas Wangler Niemcy 105 -619
30 Ernest Prislic Słowenia 100 -624
31 Bjoern Koch Austria 90 -634
32 Daniel Althaus Niemcy 87 -637
33 Alexander Hayboeck Austria 83 -641
34 Thomas Hofer Austria 77 -647
35 Stefan Huber Austria 76 -648
36 Sepp Lechner Niemcy 73 -651
37 Miha Kveder Słowenia 72 -652
38 Sebastian Bradatsch Niemcy 67 -657
39 Benjamin Raffort Francja 52 -672
40 Florjan Jelovcan Słowenia 49 -675
41 Marc Ganserer Niemcy 48 -676
  Thomas Dufter Niemcy 48 -676
43 Franz Weiss Niemcy 46 -678
44 Martin Schmid Austria 40 -684
45 Thomas Juffinger Austria 39 -685
46 Daniel Fudel Niemcy 37 -687
  Dominik Maylaender Niemcy 37 -687
48 Julian Hahn Niemcy 34 -690
49 Lukas Wagner Niemcy 29 -695
50 Federico Cecon Włochy 27 -697
  Paul Winter Niemcy 27 -697
  Franz Roeder Niemcy 27 -697
53 Andreas Schuler Szwajcaria 26 -698
54 Tomaz Verbajs Słowenia 25 -699
  Aljaz Vodan Słowenia 25 -699
  Andraz Modic Słowenia 25 -699
57 Gabriel Karlen Szwajcaria 22 -702
  Tim Heinrich Niemcy 22 -702
59 David Siegel Niemcy 21 -703
60 Nejc Seretinek Słowenia 20 -704
61 Anze Lavtizar Słowenia 17 -707
62 Luca Egloff Szwajcaria 16 -708
63 Tobias Birchler Szwajcaria 15 -709
64 Petrick Hammann Niemcy 14 -710
  Zeno di Lenardo Włochy 14 -710
66 Aljaz Zepic Słowenia 13 -711
67 Maximilian Steiner Austria 12 -712
68 Oliver Kamienski Niemcy 10 -714
69 Martin Baumunk Niemcy 9 -715
70 Olivier Anken Szwajcaria 8 -716
71 Martin Hamann Niemcy 7 -717
72 Julien Faivre Rampant Francja 6 -718
73 Nils Wilfert Niemcy 5 -719
  Lucas Schaffer Austria 5 -719
75 Zak Silih Słowenia 4 -720
76 Matthias Troy Austria 3 -721
  Mario Mendel Austria 3 -721
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3711  
2 Słowenia Słowenia 2426 -1285
3 Niemcy Niemcy 1576 -2135
4 Francja Francja 524 -3187
5 Szwajcaria Szwajcaria 467 -3244
6 Włochy Włochy 41 -3670
Wyniki konkursów
31.08.2012 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Johannes Obermayr (Austria)
01.09.2012 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
28.09.2012 Oberstdorf Niemcy K-95
Zwycięzca: Ronan Lamy Chappuis (Francja)
29.09.2012 Oberstdorf Niemcy K-95
Zwycięzca: Ronan Lamy Chappuis (Francja)
15.12.2012 Seefeld Austria K-99
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
16.12.2012 Seefeld Austria K-99
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
12.01.2013 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Matic Benedik (Słowenia)
13.01.2013 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
03.02.2013 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
03.02.2013 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Simon Greiderer (Austria)
02.03.2013 Chaux Neuve Francja K-106
Zwycięzca: Matic Benedik (Słowenia)
03.03.2013 Chaux Neuve Francja K-106
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2012/2013

Alpen Cup 2012/2013

Kalendarium
Stefan Thurnbichler
Najbliższe zawody
2 marca 2021 (wtorek)
16:30
M¦ Oberstdorf
18:00
M¦ Oberstdorf
3 marca 2021 (¶roda)
16:00
M¦ Oberstdorf
seria próbna K
17:15
M¦ Oberstdorf
konkurs ind. K
18:45
M¦ Oberstdorf
trening M
4 marca 2021 (czwartek)
16:00
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:30
M¦ Oberstdorf
kwalifikacje M
5 marca 2021 (pi±tek)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
jutro
00:58
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
01:34
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
05:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
07:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
15:45
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
16:15
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
jutro
16:45
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
LIVE
jutro
17:05
Eurosport
Player
Oberstdorf | Konkurs indywidualny kobiet, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
17:15
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
18:15
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich