Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer HS-98
P¦-k
02.03.2013 - Chaux Neuve (Francja) K-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matic Benedik Słowenia 116.0 111.5 254.9
2 Michael Dreher Niemcy 116.0 110.0 254.7
3 Michael Herrmann Niemcy 113.5 109.5 247.8
4 Ernest Prislic Słowenia 112.5 109.5 242.5
5 Jaka Kosec Słowenia 111.0 110.5 242.1
6 Elias Tollinger Austria 113.0 109.0 240.0
7 Christian Heim Niemcy 112.5 109.0 239.1
8 Florian Gugg Austria 115.0 104.5 237.5
9 Benjamin Raffort Francja 116.0 102.0 236.8
10 Tobias Lugert Niemcy 113.5 105.5 236.6
11 Johannes Obermayr Austria 111.5 105.5 236.5
12 Cene Prevc Słowenia 106.5 111.5 236.3
13 Ales Hlebanja Słowenia 111.5 106.5 234.3
14 Simon Greiderer Austria 111.5 105.0 234.1
15 Clemens Aigner Austria 109.5 106.0 233.3
16 Florian Altenburger Austria 113.0 102.5 232.8
17 Luca Egloff Szwajcaria 112.0 105.5 231.9
18 Julian Hahn Niemcy 110.5 103.0 228.2
19 Maximilian Steiner Austria 109.0 105.5 228.0
20 Martin Schmid Austria 105.5 107.5 227.8
21 Thomas Hofer Austria 111.0 103.5 227.0
22 Franz Roeder Niemcy 111.0 102.5 226.2
23 Patrick Streitler Austria 111.5 102.5 224.6
24 Tobias Birchler Szwajcaria 112.5 99.0 223.6
25 Ronan Lamy Chappuis Francja 106.5 106.0 222.9
26 Aljaz Vodan Słowenia 110.0 101.5 222.6
27 Gabriel Karlen Szwajcaria 109.5 102.5 222.5
28 Daniel Huber Austria 110.0 105.0 221.9
29 Sebastian Bradatsch Niemcy 109.0 101.5 221.8
30 Kevin Goeschl Austria 106.5 106.0 221.4
31 Tobias Loeffler Niemcy 107.0 104.0 220.7
32 Paul Winter Niemcy 107.5 102.5 218.9
33 Francesco Hollaus Austria 109.0 101.0 218.4
34 Stefan Huber Austria 112.0 108.5 216.3
35 Daniel Althaus Niemcy 110.0 99.5 215.5
36 Anze Lavtizar Słowenia 110.0 96.5 211.6
37 Franz Weiss Niemcy 101.0 106.0 211.0
38 Alexander Hayboeck Austria 108.5 97.0 207.3
39 David Siegel Niemcy 107.5 97.0 207.0
40 Zak Silih Słowenia 108.5 95.5 206.6
  Lukas Wagner Niemcy 99.5 104.5 206.6
42 Kristijan Ravnik Słowenia 103.0 100.5 204.7
43 Julien Faivre Rampant Francja 106.0 97.0 203.3
44 Andreas Schuler Szwajcaria 102.5 100.5 201.4
45 David Krapez Słowenia 103.0 98.5 201.1
46 Andraz Modic Słowenia 100.0 99.5 199.5
47 Nils Wilfert Niemcy 106.5 95.5 199.0
48 Sacha Gardet Francja 100.5 98.5 197.6
49 Thomas Dufter Niemcy 105.0 95.0 195.9
50 Tomaz Verbajs Słowenia 101.0 98.0 195.1
51 Zeno di Lenardo Włochy 103.0 95.5 192.7
52 Urban Susnik Słowenia 102.5 94.5 191.0
53 Federico Cecon Włochy 97.0 100.5 189.9
54 Alex Insam Włochy 104.0 90.5 186.5
55 Rok Setnikar Słowenia 100.5 92.5 182.3
56 Edouard Vanini Francja 97.5 95.0 181.4
57 Florjan Jelovcan Słowenia 101.5 91.0 179.9
58 Lukas Niedhart Szwajcaria 99.0 90.5 173.0
59 Marvin Scherrer Szwajcaria 97.5 90.5 172.8
60 Paul Brasme Francja 99.0 87.5 172.1
61 Manuel Rueegg Szwajcaria 91.5 93.0 167.5
62 Martin Espiau Francja 92.0 90.5 161.9
63 Thomas Roch Dupland Francja 90.0 89.0 156.6
64 Luca von Gruenigen Szwajcaria 90.0 87.0 153.0
65 Matthias Caudy Francja 87.0 87.0 147.6
66 Benjamin Ernst Szwajcaria 88.5 85.0 143.7
67 Noelig Revilliod Blanchard Francja 86.5 80.0 125.6
68 Pascal Fuchs Szwajcaria 84.5 79.0 123.7
69 Jeremy Pointu Francja 82.0 72.5 104.0

« Alpen Cup 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2012/2013

Alpen Cup 2012/2013

Najbliższe zawody
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
11:30
P¦ Niżny Tagił
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
18:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
19:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna
11:00
CoC Vikersund
oficjalny trening
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
12:00
CoC Vikersund
seria próbna
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
13:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
14:30
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich