Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
26.07.2019, godz. 20:30
Hinterzarten HS-108
LGP-k
02.03.2013 - Chaux Neuve (Francja) K-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matic Benedik Słowenia 116.0 111.5 254.9
2 Michael Dreher Niemcy 116.0 110.0 254.7
3 Michael Herrmann Niemcy 113.5 109.5 247.8
4 Ernest Prislic Słowenia 112.5 109.5 242.5
5 Jaka Kosec Słowenia 111.0 110.5 242.1
6 Elias Tollinger Austria 113.0 109.0 240.0
7 Christian Heim Niemcy 112.5 109.0 239.1
8 Florian Gugg Austria 115.0 104.5 237.5
9 Benjamin Raffort Francja 116.0 102.0 236.8
10 Tobias Lugert Niemcy 113.5 105.5 236.6
11 Johannes Obermayr Austria 111.5 105.5 236.5
12 Cene Prevc Słowenia 106.5 111.5 236.3
13 Ales Hlebanja Słowenia 111.5 106.5 234.3
14 Simon Greiderer Austria 111.5 105.0 234.1
15 Clemens Aigner Austria 109.5 106.0 233.3
16 Florian Altenburger Austria 113.0 102.5 232.8
17 Luca Egloff Szwajcaria 112.0 105.5 231.9
18 Julian Hahn Niemcy 110.5 103.0 228.2
19 Maximilian Steiner Austria 109.0 105.5 228.0
20 Martin Schmid Austria 105.5 107.5 227.8
21 Thomas Hofer Austria 111.0 103.5 227.0
22 Franz Roeder Niemcy 111.0 102.5 226.2
23 Patrick Streitler Austria 111.5 102.5 224.6
24 Tobias Birchler Szwajcaria 112.5 99.0 223.6
25 Ronan Lamy Chappuis Francja 106.5 106.0 222.9
26 Aljaz Vodan Słowenia 110.0 101.5 222.6
27 Gabriel Karlen Szwajcaria 109.5 102.5 222.5
28 Daniel Huber Austria 110.0 105.0 221.9
29 Sebastian Bradatsch Niemcy 109.0 101.5 221.8
30 Kevin Goeschl Austria 106.5 106.0 221.4
31 Tobias Loeffler Niemcy 107.0 104.0 220.7
32 Paul Winter Niemcy 107.5 102.5 218.9
33 Francesco Hollaus Austria 109.0 101.0 218.4
34 Stefan Huber Austria 112.0 108.5 216.3
35 Daniel Althaus Niemcy 110.0 99.5 215.5
36 Anze Lavtizar Słowenia 110.0 96.5 211.6
37 Franz Weiss Niemcy 101.0 106.0 211.0
38 Alexander Hayboeck Austria 108.5 97.0 207.3
39 David Siegel Niemcy 107.5 97.0 207.0
40 Zak Silih Słowenia 108.5 95.5 206.6
  Lukas Wagner Niemcy 99.5 104.5 206.6
42 Kristijan Ravnik Słowenia 103.0 100.5 204.7
43 Julien Faivre Rampant Francja 106.0 97.0 203.3
44 Andreas Schuler Szwajcaria 102.5 100.5 201.4
45 David Krapez Słowenia 103.0 98.5 201.1
46 Andraz Modic Słowenia 100.0 99.5 199.5
47 Nils Wilfert Niemcy 106.5 95.5 199.0
48 Sacha Gardet Francja 100.5 98.5 197.6
49 Thomas Dufter Niemcy 105.0 95.0 195.9
50 Tomaz Verbajs Słowenia 101.0 98.0 195.1
51 Zeno di Lenardo Włochy 103.0 95.5 192.7
52 Urban Susnik Słowenia 102.5 94.5 191.0
53 Federico Cecon Włochy 97.0 100.5 189.9
54 Alex Insam Włochy 104.0 90.5 186.5
55 Rok Setnikar Słowenia 100.5 92.5 182.3
56 Edouard Vanini Francja 97.5 95.0 181.4
57 Florjan Jelovcan Słowenia 101.5 91.0 179.9
58 Lukas Niedhart Szwajcaria 99.0 90.5 173.0
59 Marvin Scherrer Szwajcaria 97.5 90.5 172.8
60 Paul Brasme Francja 99.0 87.5 172.1
61 Manuel Rueegg Szwajcaria 91.5 93.0 167.5
62 Martin Espiau Francja 92.0 90.5 161.9
63 Thomas Roch Dupland Francja 90.0 89.0 156.6
64 Luca von Gruenigen Szwajcaria 90.0 87.0 153.0
65 Matthias Caudy Francja 87.0 87.0 147.6
66 Benjamin Ernst Szwajcaria 88.5 85.0 143.7
67 Noelig Revilliod Blanchard Francja 86.5 80.0 125.6
68 Pascal Fuchs Szwajcaria 84.5 79.0 123.7
69 Jeremy Pointu Francja 82.0 72.5 104.0

« Alpen Cup 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2012/2013

Alpen Cup 2012/2013

Kalendarium
Bastian Kaltenboeck
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
12:30
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening K
14:00
FIS Cup Ljubno
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich