TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
03.03.2013 - Chaux Neuve (Francja) K-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Elias Tollinger Austria 116.0 111.5 254.4
2 Matic Benedik Słowenia 115.0 109.5 251.5
3 Cene Prevc Słowenia 113.5 110.5 251.1
4 Ronan Lamy Chappuis Francja 112.5 111.0 248.7
5 Michael Dreher Niemcy 115.5 109.0 244.0
6 Clemens Aigner Austria 111.5 107.0 239.7
7 Patrick Streitler Austria 109.5 110.0 239.5
8 Christian Heim Niemcy 113.5 106.5 235.9
9 Martin Schmid Austria 110.0 107.0 233.5
10 Ernest Prislic Słowenia 108.0 109.5 232.9
11 Franz Weiss Niemcy 109.5 105.5 229.4
12 Simon Greiderer Austria 105.5 108.5 228.6
13 Michael Herrmann Niemcy 108.0 106.5 228.0
14 Jaka Kosec Słowenia 110.0 107.0 227.0
15 Stefan Huber Austria 106.5 106.5 226.3
16 Johannes Obermayr Austria 112.5 109.5 226.0
17 Alexander Hayboeck Austria 109.0 104.0 225.3
18 Tobias Lugert Niemcy 107.0 107.0 225.1
19 Ales Hlebanja Słowenia 110.5 102.5 222.3
20 Julian Hahn Niemcy 104.5 106.0 221.3
21 Benjamin Raffort Francja 107.0 103.5 220.8
22 Thomas Hofer Austria 103.5 107.5 220.7
23 Andreas Schuler Szwajcaria 104.5 106.0 220.3
24 Florian Gugg Austria 106.0 104.5 219.8
25 Aljaz Vodan Słowenia 104.0 106.5 219.3
26 Sebastian Bradatsch Niemcy 104.5 105.5 218.9
27 Daniel Althaus Niemcy 106.0 104.5 218.8
28 Zak Silih Słowenia 105.0 104.0 218.1
29 Franz Roeder Niemcy 107.5 102.0 218.0
30 Kevin Goeschl Austria 105.5 104.5 217.9
31 Florian Altenburger Austria 112.5 105.0 215.9
32 Tobias Birchler Szwajcaria 104.5 103.5 215.8
33 Paul Winter Niemcy 106.5 102.5 214.6
34 Francesco Hollaus Austria 110.0 98.5 213.7
35 Daniel Huber Austria 102.5 105.5 213.3
36 Tobias Loeffler Niemcy 104.5 103.0 211.4
37 Lukas Wagner Niemcy 103.5 102.5 210.7
38 Thomas Dufter Niemcy 101.5 107.0 209.2
39 Luca Egloff Szwajcaria 103.0 102.5 207.3
40 David Siegel Niemcy 101.0 102.5 204.2
41 Kristijan Ravnik Słowenia 102.0 101.0 203.8
42 Tomaz Verbajs Słowenia 103.0 100.5 203.7
43 Sacha Gardet Francja 101.5 101.5 202.3
44 Maximilian Steiner Austria 101.0 100.5 200.1
45 Gabriel Karlen Szwajcaria 97.5 103.0 199.8
  Andraz Modic Słowenia 102.5 98.0 199.8
47 Nils Wilfert Niemcy 99.0 100.5 195.0
48 Florjan Jelovcan Słowenia 102.0 95.0 193.5
49 Julien Faivre Rampant Francja 100.5 99.5 193.4
  Federico Cecon Włochy 99.5 98.0 193.4
51 Anze Lavtizar Słowenia 98.5 99.5 192.8
52 Lukas Niedhart Szwajcaria 100.0 96.5 189.6
53 Alex Insam Włochy 95.0 100.5 189.3
54 Zeno di Lenardo Włochy 101.0 93.0 183.1
55 David Krapez Słowenia 99.0 95.5 182.0
56 Manuel Rueegg Szwajcaria 93.5 92.5 171.7
57 Marvin Scherrer Szwajcaria 94.0 93.5 171.4
58 Edouard Vanini Francja 97.0 89.5 171.1
59 Urban Susnik Słowenia 96.0 92.5 169.7
60 Paul Brasme Francja 97.0 89.0 169.2
61 Rok Setnikar Słowenia 93.0 95.5 164.7
62 Martin Espiau Francja 93.5 90.0 162.7
63 Thomas Roch Dupland Francja 91.5 90.0 161.6
64 Luca von Gruenigen Szwajcaria 86.5 90.0 149.6
65 Matthias Caudy Francja 91.0 83.5 146.5
66 Jeremy Pointu Francja 86.5 84.5 138.2
67 Noelig Revilliod Blanchard Francja 81.0 89.0 137.9
68 Benjamin Ernst Szwajcaria 87.0 84.0 137.7
69 Pascal Fuchs Szwajcaria 82.5 DSQ 64.2

« Alpen Cup 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2012/2013

Alpen Cup 2012/2013

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Klimow pierwszym Rosjaninem ze zwycięstwem w P¦ »                         Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »