TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
01.09.2012 - Einsiedeln (Szwajcaria) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Cene Prevc Słowenia 117.5 114.0 270.7
2 Daniel Huber Austria 113.5 114.5 263.4
3 Ulrich Wohlgenannt Austria 112.5 111.5 252.7
4 Elias Tollinger Austria 114.0 110.5 252.6
5 Ronan Lamy Chappuis Francja 113.0 110.0 252.4
6 Philipp Aschenwald Austria 111.5 111.5 251.4
7 Simon Greiderer Austria 114.0 108.0 251.1
8 Bjoern Koch Austria 113.5 109.0 249.5
9 Alexander Hayboeck Austria 112.0 110.5 249.0
10 Johannes Obermayr Austria 109.5 111.0 246.9
11 Matic Benedik Słowenia 113.0 106.5 244.6
12 Tobias Loeffler Niemcy 107.5 111.0 241.8
13 Anze Semenic Słowenia 108.5 109.0 239.5
14 Thomas Lackner Austria 109.0 107.0 237.3
15 Clemens Aigner Austria 110.0 104.5 236.1
16 Daniel Althaus Niemcy 113.0 101.5 233.1
17 Rok Justin Słowenia 106.5 105.0 229.2
18 Sepp Lechner Niemcy 105.5 105.5 226.8
19 Anze Lanisek Słowenia 107.5 103.5 226.3
20 Gabriel Karlen Szwajcaria 105.0 104.5 225.1
21 Killian Peier Szwajcaria 110.0 100.0 225.0
  Pascal Kaelin Szwajcaria 107.0 103.0 225.0
23 Olivier Anken Szwajcaria 105.5 105.0 224.9
24 Thomas Juffinger Austria 107.0 103.5 223.9
25 Daniel Fudel Niemcy 106.5 101.5 220.9
26 Dominik Maylaender Niemcy 107.0 103.0 220.5
27 Tomaz Verbajs Słowenia 104.5 103.0 219.5
28 Aljaz Zepic Słowenia 101.5 103.5 215.0
29 Franz Roeder Niemcy 102.0 102.0 212.2
30 Oliver Kamienski Niemcy 104.5 99.0 211.3
  Marc Ganserer Niemcy 104.0 99.5 211.3
  Patrick Streitler Austria 104.5 99.0 211.3
33 Michael Herrmann Niemcy 101.5 101.5 208.9
34 Andraz Modic Słowenia 100.5 102.0 208.5
35 Stefan Huber Austria 102.5 100.0 208.0
36 Christian Heim Niemcy 102.0 99.5 206.7
37 Miha Kveder Słowenia 104.5 98.5 205.9
38 Florian Altenburger Austria 103.5 99.0 204.0
39 Tim Heinrich Niemcy 101.0 98.5 202.6
40 Ernest Prislic Słowenia 96.0 102.5 198.3
41 Luca Egloff Szwajcaria 99.0 98.5 196.5
42 Sebastian Bradatsch Niemcy 99.5 95.5 193.5
43 Florian Gugg Austria 100.0 95.5 192.9
44 Thomas Dufter Niemcy 100.0 94.0 191.2
45 Marvin Scherrer Szwajcaria 98.0 96.0 190.7
46 Gasper Stupar Słowenia 95.5 94.5 181.0
47 Alex Insam Włochy 98.5 91.0 180.6
48 Tobias Birchler Szwajcaria 90.5 98.5 180.2
49 Julien Faivre Rampant Francja 94.0 94.0 179.4
50 Tilen Bartol Słowenia 99.0 88.0 174.1
51 Henrik Heinz Niemcy 95.0 89.0 169.7
52 Zeno di Lenardo Włochy 93.5 89.5 168.9
53 Jaka Kosec Słowenia 96.0 88.5 167.6
54 Bjoern Fischer Szwajcaria 91.5 90.5 166.6
55 Edouard Vanini Francja 91.5 86.5 158.4
56 Zak Silih Słowenia 88.0 87.0 151.0
57 Lukas Niedhart Szwajcaria 83.5 87.5 145.3
58 Manuel Rueegg Szwajcaria 83.0 81.0 130.7
59 Benjamin Ernst Szwajcaria 81.0 76.5 118.5
60 Federico Cecon Włochy 107.0 DSQ 116.1
  Andreas Schuler Szwajcaria 107.0 DSQ 116.1
62 David Siegel Niemcy 102.5 DSQ 106.0

« Alpen Cup 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2012/2013

Alpen Cup 2012/2013

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »