fan skoków85Klasyfikacja medalowa Austriaków i Austriaczek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Gregor Schlierenzauer 55 (31 15 9)
2.Thomas Morgenstern 54 (34 12 8)
3.Wolfgang Loitzl 43 (21 10 12)
4.Stefan Kraft 42 (9 14 19)
5.Michael Hayboeck 37 (7 11 19)
6.Andreas Kofler 36 (26 5 5)
7.Martin Koch 33 (19 9 5)
8.Andreas Widhoelzl 30 (11 9 10)
9.Martin Hoellwarth 25 (11 6 8)
10.Manuel Fettner 24 (9 5 10)
11.Stefan Horngacher 21 (6 6 9)
12.Andreas Goldberger 19 (5 6 8)
13.Daniel Huber 14 (6 4 4)
14.Daniela Iraschko 14 (5 5 4)
15.Philipp Aschenwald 12 (5 4 3)
16.Chiara Kreuzer (Hoelzl) 11 (5 4 2)
17.Marita Kramer 9 (5 1 3)
18.Reinhard Schwarzenberger 9 (3 3 3)
19.Jacqueline Seifriedsberger 9 (2 5 2)
20.Jan Hoerl 8 (6 2 0)
21.Eva Pinkelnig 8 (2 3 3)
22.Andreas Felder 7 (3 3 1)
23.Ernst Vettori 7 (3 2 2)
Heinz Kuttin 7 (3 2 2)
25.Thomas Diethart 6 (2 2 2)
26.Manuel Poppinger 6 (0 2 4)
27.Werner Rathmayr 4 (3 1 0)
28.Christian Moser 4 (1 2 1)
29.Clemens Aigner 4 (1 1 2)
30.Florian Liegl 3 (1 0 2)
Lisa Eder 3 (1 0 2)
Daniel Tschofenig 3 (1 0 2)
33.David Zauner 3 (0 1 2)
34.Sophie Sorschag 2 (2 0 0)
35.Markus Eggenhofer 2 (1 0 1)
Markus Schiffner 2 (1 0 1)
37.Armin Kogler 2 (0 2 0)
38.Stefan Thurnbichler 2 (0 0 2)
39.Christian Nagiller 1 (1 0 0)
Arthur Pauli 1 (1 0 0)
Uhlrich Wohlgenannt 1 (1 0 0)
42.Hans Wallner 1 (0 1 0)
Hubert Neuper 1 (0 1 0)
Gunther Stranner 1 (0 1 0)
45.Richard Schallert 1 (0 0 1)
Franz Neulaendtner 1 (0 0 1)
Florian Schabereiter 1 (0 0 1)
Stefan Huber 1 (0 0 1)
Tschofenig awansował z 37. miejsca na 30. miejsce wyprzedzając: Thurnbichlera, Koglera, Schiffnera, Eggenhofera, Sorschaga i Zaunera, a zrównując się z: Eder i Lieglem; Fettner umocnił się na 10. miejscu.
(19.09.2022, 01:07)
fan skoków85Klasyfikacja medalowa Polaków, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP i MŚ:
1.Kamil Stoch 46 (14 16 16)
2.Dawid Kubacki 38 (15 13 10)
3.Piotr Żyła 38 (12 13 13)
4.Maciej Kot 29 (10 11 8)
5.Stefan Hula 10 (1 5 4)
6.Jakub Wolny 6 (4 1 1)
7.Adam Małysz 6 (1 1 4)
8.Andrzej Stękała 5 (0 2 3)
9.Klemens Murańka 4 (0 1 3)
10.Krzysztof Miętus 3 (1 1 1)
11.Aleksander Zniszczoł 2 (1 0 1)
12.Robert Mateja 2 (0 0 2)
13.Krzysztof Biegun 1 (1 0 0)
14.Łukasz Rutkowski 1 (0 1 0)
Paweł Wąsek 1 (0 1 0)
16.Łukasz Kruczek 1 (0 0 1)
Wojciech Skupień 1 (0 0 1)
Mateusz Rutkowski 1 (0 0 1)
Wojciech Tajner 1 (0 0 1)
Tomasz Byrt 1 (0 0 1)
Jan Ziobro 1 (0 0 1)
Hula umocnił się na 5. miejscu; Paweł Wąsek po raz pierwszy stanął na podium konkursu drużynowego, co dało mu 14. miejsce wspólnie z: Łukaszem Rutkowskim, a przed: Ziobro, Byrtem, Tajnerem, Mateuszem Rutkowskim, Skupieniem i Kruczkiem.
(19.09.2022, 01:01)
fan skoków85Klasyfikacja medalowa Japończyków i Japonek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Noriaki Kasai 32 (5 11 16)
2.Daiki Ito 19 (2 3 14)
3.Kazuyoshi Funaki 16 (4 8 4)
4.Sara Takanashi 15 (7 5 3)
5.Taku Takeuchi 15 (2 4 9)
6.Masahiko Harada 13 (5 6 2)
7.Takanobu Okabe 13 (4 4 5)
8.Yuki Ito 12 (6 3 3)
9.Hideharu Miyahira 12 (2 6 4)
10.Junshiro Kobayashi 12 (2 5 5)
11.Yukiya Sato 10 (2 3 5)
12.Ryoyu Kobayashi 8 (0 3 5)
13.Hiroya Saito 7 (3 3 1)
14.Jinya Nishikata 7 (1 4 2)
15.Yuta Watase 6 (3 3 0)
16.Kazuya Yoshioka 6 (2 2 2)
17.Reruhi Shimizu 5 (0 2 3)
18.Shohhei Tochimoto 5 (0 1 4)
19.Karoi Iwabuchi 4 (2 1 1)
Yuka Seto 4 (2 1 1)
21.Kenji Suda 3 (1 2 0)
Nozomi Maruyama 3 (1 2 0)
Keiichi Sato 3 (1 2 0)
24.Naoki Nakamura 3 (1 1 1)
25.Naoki Yasuzaki 3 (1 0 2)
26.Akira Higashi 3 (0 1 2)
27.Kento Sakuyama 2 (0 0 2)
28.Jyun Shibuya 1 (0 1 0)
Hiroki Yamada 1 (0 1 0)
30.Akihiro Higashi 1 (0 0 1)
Yuhji Ashimoto 1 (0 0 1)
Ren Nikaido 1 (0 0 1)
Shimizu awansował z 20. miejsca na 17. miejsce wyprzedzając: Seto, Iwabuchi i Tochimoto; Ren Nikaido po raz pierwszy stanął na podium konkursu drużynowego, co dało mu 30. miejsce wspólnie z Ashimoto i Akihirą Higashi.
(19.09.2022, 00:50)
fan skoków85Najlepsi w poszczególnych grupach:
Grupa I:
1.Tschofenig, 2.Shimizu, 3.Hula, 4.Vitez, 5.Heggli, 6.Roth, 7.Dean, 8.Peter, 9.Insam, 10.Feldorean, 11.Rydl, 12.Marusiak i 13.Vasslyev.
Grupa II:
1.Wąsek, 2.Fettner, 3.Deschwanden, 4.Nikaido, 5.Villumstad, 6.Urlaub, 7.Prevc, 8.Siegel, 9.Bresadola, 10.Koudelka, 11.Kalinichenko, 12.Cacina i 13.Muminov.
(19.09.2022, 00:27)
ArturionNo to i ja załapałem się na podium!
(17.09.2022, 14:24)
Karolequ Ski Jumper fan1 komentarz o tych rozgrywkach xd
(17.09.2022, 13:50)
Karolequ Ski Jumper fanBrawo Polacy Oby tak w 3 serii
(17.09.2022, 13:49)