Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
04.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-140
PŚ K
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2022
Period 1
23.07.2022 15:00 Wisła Polska HS-134
24.07.2022 13:00 Wisła Polska HS-134
07.08.2022 18:00 Courchevel Francja HS-135
Period 2
17.09.2022 12:45 Rasnov Rumunia HS-97 Super Team
17.09.2022 15:00 Rasnov Rumunia HS-97
18.09.2022 10:45 Rasnov Rumunia HS-97 druż. mix
25.09.2022 13:00 Hinzenbach Austria HS-90
01.10.2022 16:10 Klingenthal Niemcy HS-140 druż. mix
02.10.2022 16:10 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Kubacki Polska 380  
2 Manuel Fettner Austria 210 -170
3 Kamil Stoch Polska 182 -198
4 Paweł Wąsek Polska 175 -205
5 Ren Nikaido Japonia 169 -211
6 Andreas Wellinger Niemcy 165 -215
7 Daniel Tschofenig Austria 155 -225
8 Karl Geiger Niemcy 146 -234
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 146 -234
10 Jakub Wolny Polska 117 -263
11 Vladimir Zografski Bułgaria 110 -270
12 Stefan Kraft Austria 94 -286
13 Naoki Nakamura Japonia 87 -293
14 Maciej Kot Polska 86 -294
15 Anze Lanisek Słowenia 80 -300
  Ryoyu Kobayashi Japonia 80 -300
17 Jan Hoerl Austria 76 -304
  Piotr Żyła Polska 76 -304
19 Junshiro Kobayashi Japonia 74 -306
20 Pius Paschke Niemcy 73 -307
21 Reruhi Shimizu Japonia 60 -320
  Kacper Juroszek Polska 60 -320
  Daniel Andre Tande Norwegia 60 -320
24 Stefan Hula Polska 59 -321
25 Timi Zajc Słowenia 58 -322
  Keiichi Sato Japonia 58 -322
  Philipp Raimund Niemcy 58 -322
28 Giovanni Bresadola Włochy 54 -326
29 Domen Prevc Słowenia 52 -328
30 Niko Kytosaho Finlandia 50 -330
31 Thomas Lackner Austria 45 -335
  Francisco Moerth Austria 45 -335
  Anders Haare Norwegia 45 -335
34 Patrik Vitez Słowenia 44 -336
  Peter Prevc Słowenia 44 -336
36 Maximilian Steiner Austria 42 -338
37 Robert Johansson Norwegia 40 -340
  Anders Fannemel Norwegia 40 -340
39 Artti Aigro Estonia 38 -342
40 Stephan Leyhe Niemcy 35 -345
41 Ulrich Wohlgenannt Austria 33 -347
42 Halvor Egner Granerud Norwegia 32 -348
43 Tilen Bartol Słowenia 30 -350
  Roman Koudelka Czechy 30 -350
  Eetu Nousiainen Finlandia 30 -350
46 Aleksander Zniszczoł Polska 29 -351
  Marius Lindvik Norwegia 29 -351
48 Constantin Schmid Niemcy 27 -353
49 Fredrik Villumstad Norwegia 26 -354
50 Kevin Maltsev Estonia 25 -355
51 Alex Insam Włochy 24 -356
  Michael Hayboeck Austria 24 -356
53 Jarosław Krzak Polska 22 -358
54 Andrew Urlaub USA 20 -360
55 Philipp Aschenwald Austria 18 -362
  Johann Andre Forfang Norwegia 18 -362
57 Luca Roth Niemcy 16 -364
58 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 15 -365
59 Decker Dean USA 14 -366
60 Martin Hamann Niemcy 13 -367
61 Justin Lisso Niemcy 12 -368
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 12 -368
63 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 11 -369
  Francesco Cecon Włochy 11 -369
65 David Siegel Niemcy 10 -370
66 Rikuta Watanabe Japonia 9 -371
  Markus Rupitsch Austria 9 -371
  Dominik Peter Szwajcaria 9 -371
69 Jan Habdas Polska 8 -372
  Adam Niżnik Polska 8 -372
  Lovro Kos Słowenia 8 -372
72 Jernej Presecnik Słowenia 7 -373
  Tomasz Pilch Polska 7 -373
  Moritz Baer Niemcy 7 -373
  Shinnosuke Fujita Japonia 7 -373
76 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 6 -374
77 Antti Aalto Finlandia 5 -375
  Christian Roeste Solberg Norwegia 5 -375
79 Daniel Andrei Cacina Rumunia 4 -376
80 Valentin Foubert Francja 3 -377
  Danil Vassilyev Kazachstan 3 -377
  Andrei Feldorean Rumunia 3 -377
83 Felix Hoffmann Niemcy 2 -378
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 2 -378
85 Daniel Huber Austria 1 -379
  Janni Reisenauer Austria 1 -379
  Jan Bombek Słowenia 1 -379
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1384  
2 Austria Austria 1253 -131
3 Niemcy Niemcy 864 -520
4 Japonia Japonia 819 -565
5 Norwegia Norwegia 797 -587
6 Słowenia Słowenia 724 -660
7 Szwajcaria Szwajcaria 405 -979
8 Włochy Włochy 189 -1195
9 Finlandia Finlandia 135 -1249
10 Bułgaria Bułgaria 110 -1274
11 Czechy Czechy 105 -1279
12 USA USA 84 -1300
13 Estonia Estonia 63 -1321
14 Rumunia Rumunia 59 -1325
15 Kanada Kanada 11 -1373
16 Ukraina Ukraina 6 -1378
17 Kazachstan Kazachstan 3 -1381
  Francja Francja 3 -1381
Wyniki konkursów
23.07.2022 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
24.07.2022 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
07.08.2022 Courchevel Francja HS-135
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
17.09.2022 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzcy: Austria
17.09.2022 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Ren Nikaido (Japonia)
18.09.2022 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzcy: Austria
25.09.2022 Hinzenbach Austria HS-90
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
01.10.2022 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzcy: Norwegia
02.10.2022 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Adam Małysz
Dziś urodziny obchodzą:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
16:30
PŚ K Lillehammer
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Konkurs indywidualy kobiet, HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich