TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2010
Period 1
07.08.2010   Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 otwarcie
08.08.2010   Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
13.08.2010   Courchevel Francja HS-132 K-120
15.08.2010   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
20.08.2010   Wisła Polska HS-134 K-120
21.08.2010   Wisła Polska HS-134 K-120
28.08.2010   Hakuba Japonia HS-131 K-120
29.08.2010   Hakuba Japonia HS-131 K-120
01.10.2010   Liberec Czechy HS-140 K-125
03.10.2010   Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daiki Ito Japonia 530  
2 Kamil Stoch Polska 500 -30
3 Adam Małysz Polska 480 -50
4 Thomas Morgenstern Austria 383 -147
5 Dawid Kubacki Polska 348 -182
6 Tom Hilde Norwegia 284 -246
7 Severin Freund Niemcy 230 -300
8 Kalle Keituri Finlandia 182 -348
9 David Zauner Austria 176 -354
10 Pavel Karelin Rosja 168 -362
11 Harri Olli Finlandia 160 -370
12 Taku Takeuchi Japonia 158 -372
13 Shohei Tochimoto Japonia 156 -374
14 Fumihisa Yumoto Japonia 135 -395
15 Borek Sedlak Czechy 128 -402
16 Gregor Schlierenzauer Austria 124 -406
  Maciej Kot Polska 124 -406
18 Stefan Hula Polska 123 -407
19 Simon Ammann Szwajcaria 104 -426
20 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 102 -428
21 Johan Remen Evensen Norwegia 100 -430
22 Rafał ¦liż Polska 95 -435
23 Peter Prevc Słowenia 86 -444
24 Denis Kornilov Rosja 84 -446
25 Michael Uhrmann Niemcy 83 -447
26 Matti Hautamäki Finlandia 74 -456
27 Lukas Hlava Czechy 73 -457
28 Michael Neumayer Niemcy 71 -459
29 Wolfgang Loitzl Austria 68 -462
30 Maximilian Mechler Niemcy 66 -464
31 Krzysztof Miętus Polska 65 -465
32 Jan Matura Czechy 64 -466
33 Vladimir Zografski Bułgaria 61 -469
34 Heung Chul Choi Korea Pd. 54 -476
35 Emmanuel Chedal Francja 53 -477
36 Vincent Descombes Sevoie Francja 48 -482
37 Yuta Watase Japonia 43 -487
38 Jakub Janda Czechy 40 -490
39 Rune Velta Norwegia 36 -494
40 Robert Kranjec Słowenia 35 -495
41 Rok Zima Słowenia 32 -498
42 Kazuya Yoshioka Japonia 29 -501
43 Pascal Bodmer Niemcy 26 -504
  Ville Larinto Finlandia 26 -504
  Andreas Strolz Austria 26 -504
46 Andreas Kofler Austria 23 -507
47 Anders Bardal Norwegia 22 -508
48 Mitja Meznar Słowenia 20 -510
  Marcin Bachleda Polska 20 -510
50 Marco Grigoli Szwajcaria 19 -511
51 Jurij Tepes Słowenia 18 -512
  Łukasz Rutkowski Polska 18 -512
  Olli Muotka Finlandia 18 -512
  Primoz Pikl Słowenia 18 -512
  Felix Schoft Niemcy 18 -512
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 18 -512
57 Radik Zhaparov Kazachstan 17 -513
  David Unterberger Austria 17 -513
59 Andreas Küttel Szwajcaria 16 -514
60 Jernej Damjan Słowenia 15 -515
61 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 14 -516
  Andreas Wank Niemcy 14 -516
  Kazuyoshi Funaki Japonia 14 -516
  Dimitry Ipatov Rosja 14 -516
65 Yoshihiko Osanai Japonia 13 -517
  Anders Jacobsen Norwegia 13 -517
  Martin Koch Austria 13 -517
68 Lukas Mueller Austria 12 -518
  Roman Koudelka Czechy 12 -518
  Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -518
71 Kai Kovaljeff Finlandia 11 -519
72 Akira Higashi Japonia 10 -520
73 Sebastian Colloredo Włochy 9 -521
74 Noriaki Kasai Japonia 8 -522
75 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 6 -524
76 Andrea Morassi Włochy 5 -525
  Shusaku Hosoyama Japonia 5 -525
  Markus Eggenhofer Austria 5 -525
79 Stephan Hocke Niemcy 3 -527
80 Robert Hrgota Słowenia 2 -528
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 2 -528
82 Georg Späth Niemcy 1 -529
  Andreas Stjernen Norwegia 1 -529
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 2173  
2 Japonia Japonia 1351 -822
3 Austria Austria 997 -1176
4 Norwegia Norwegia 910 -1263
5 Niemcy Niemcy 812 -1361
6 Finlandia Finlandia 677 -1496
7 Czechy Czechy 417 -1756
8 Rosja Rosja 334 -1839
9 Słowenia Słowenia 226 -1947
10 Szwajcaria Szwajcaria 139 -2034
11 Francja Francja 101 -2072
12 Korea Pd. Korea Pd. 68 -2105
13 Bułgaria Bułgaria 61 -2112
14 Kazachstan Kazachstan 29 -2144
15 Włochy Włochy 14 -2159
Wyniki konkursów
07.08.2010 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Polska
08.08.2010 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
13.08.2010 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
15.08.2010 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
20.08.2010 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
21.08.2010 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
28.08.2010 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
29.08.2010 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
01.10.2010 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
03.10.2010 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »