Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2010
Period 1
07.08.2010   Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 otwarcie
08.08.2010   Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
13.08.2010   Courchevel Francja HS-132 K-120
15.08.2010   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
20.08.2010   Wisła Polska HS-134 K-120
21.08.2010   Wisła Polska HS-134 K-120
28.08.2010   Hakuba Japonia HS-131 K-120
29.08.2010   Hakuba Japonia HS-131 K-120
01.10.2010   Liberec Czechy HS-140 K-125
03.10.2010   Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daiki Ito Japonia 530  
2 Kamil Stoch Polska 500 -30
3 Adam Małysz Polska 480 -50
4 Thomas Morgenstern Austria 383 -147
5 Dawid Kubacki Polska 348 -182
6 Tom Hilde Norwegia 284 -246
7 Severin Freund Niemcy 230 -300
8 Kalle Keituri Finlandia 182 -348
9 David Zauner Austria 176 -354
10 Pavel Karelin Rosja 168 -362
11 Harri Olli Finlandia 160 -370
12 Taku Takeuchi Japonia 158 -372
13 Shohei Tochimoto Japonia 156 -374
14 Fumihisa Yumoto Japonia 135 -395
15 Borek Sedlak Czechy 128 -402
16 Maciej Kot Polska 124 -406
  Gregor Schlierenzauer Austria 124 -406
18 Stefan Hula Polska 123 -407
19 Simon Ammann Szwajcaria 104 -426
20 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 102 -428
21 Johan Remen Evensen Norwegia 100 -430
22 Rafał Śliż Polska 95 -435
23 Peter Prevc Słowenia 86 -444
24 Denis Kornilov Rosja 84 -446
25 Michael Uhrmann Niemcy 83 -447
26 Matti Hautamäki Finlandia 74 -456
27 Lukas Hlava Czechy 73 -457
28 Michael Neumayer Niemcy 71 -459
29 Wolfgang Loitzl Austria 68 -462
30 Maximilian Mechler Niemcy 66 -464
31 Krzysztof Miętus Polska 65 -465
32 Jan Matura Czechy 64 -466
33 Vladimir Zografski Bułgaria 61 -469
34 Heung Chul Choi Korea Pd. 54 -476
35 Emmanuel Chedal Francja 53 -477
36 Vincent Descombes Sevoie Francja 48 -482
37 Yuta Watase Japonia 43 -487
38 Jakub Janda Czechy 40 -490
39 Rune Velta Norwegia 36 -494
40 Robert Kranjec Słowenia 35 -495
41 Rok Zima Słowenia 32 -498
42 Kazuya Yoshioka Japonia 29 -501
43 Pascal Bodmer Niemcy 26 -504
  Andreas Strolz Austria 26 -504
  Ville Larinto Finlandia 26 -504
46 Andreas Kofler Austria 23 -507
47 Anders Bardal Norwegia 22 -508
48 Mitja Meznar Słowenia 20 -510
  Marcin Bachleda Polska 20 -510
50 Marco Grigoli Szwajcaria 19 -511
51 Felix Schoft Niemcy 18 -512
  Jurij Tepes Słowenia 18 -512
  Łukasz Rutkowski Polska 18 -512
  Olli Muotka Finlandia 18 -512
  Roman Trofimov Rosja 18 -512
  Primoz Pikl Słowenia 18 -512
57 Radik Zhaparov Kazachstan 17 -513
  David Unterberger Austria 17 -513
59 Andreas Küttel Szwajcaria 16 -514
60 Jernej Damjan Słowenia 15 -515
61 Andreas Wank Niemcy 14 -516
  Dimitry Ipatov Rosja 14 -516
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 14 -516
  Kazuyoshi Funaki Japonia 14 -516
65 Martin Koch Austria 13 -517
  Anders Jacobsen Norwegia 13 -517
  Yoshihiko Osanai Japonia 13 -517
68 Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -518
  Roman Koudelka Czechy 12 -518
  Lukas Mueller Austria 12 -518
71 Kai Kovaljeff Finlandia 11 -519
72 Akira Higashi Japonia 10 -520
73 Sebastian Colloredo Włochy 9 -521
74 Noriaki Kasai Japonia 8 -522
75 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 6 -524
76 Markus Eggenhofer Austria 5 -525
  Shusaku Hosoyama Japonia 5 -525
  Andrea Morassi Włochy 5 -525
79 Stephan Hocke Niemcy 3 -527
80 Robert Hrgota Słowenia 2 -528
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 2 -528
82 Andreas Stjernen Norwegia 1 -529
  Georg Späth Niemcy 1 -529
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 2173  
2 Japonia Japonia 1351 -822
3 Austria Austria 997 -1176
4 Norwegia Norwegia 910 -1263
5 Niemcy Niemcy 812 -1361
6 Finlandia Finlandia 677 -1496
7 Czechy Czechy 417 -1756
8 Rosja Rosja 334 -1839
9 Słowenia Słowenia 226 -1947
10 Szwajcaria Szwajcaria 139 -2034
11 Francja Francja 101 -2072
12 Korea Pd. Korea Pd. 68 -2105
13 Bułgaria Bułgaria 61 -2112
14 Kazachstan Kazachstan 29 -2144
15 Włochy Włochy 14 -2159
Wyniki konkursów
07.08.2010 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Polska
08.08.2010 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
13.08.2010 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
15.08.2010 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
20.08.2010 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
21.08.2010 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
28.08.2010 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
29.08.2010 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
01.10.2010 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
03.10.2010 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Sapporo | 2. konkurs indywidualny, HS 134
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich