Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 13.08.2010, Courchevel K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 160  
2 Adam Małysz Polska 150 -10
3 Daiki Ito Japonia 140 -20
4 David Zauner Austria 85 -75
5 Kalle Keituri Finlandia 82 -78
6 Simon Ammann Szwajcaria 72 -88
7 Dawid Kubacki Polska 64 -96
  Taku Takeuchi Japonia 64 -96
9 Vladimir Zografski Bułgaria 59 -101
10 Pavel Karelin Rosja 46 -114
11 Michael Uhrmann Niemcy 45 -115
12 Tom Hilde Norwegia 44 -116
  Severin Freund Niemcy 44 -116
14 Matti Hautamäki Finlandia 40 -120
15 Michael Neumayer Niemcy 33 -127
  Shohei Tochimoto Japonia 33 -127
  Stefan Hula Polska 33 -127
18 Maciej Kot Polska 26 -134
19 Peter Prevc Słowenia 25 -135
20 Fumihisa Yumoto Japonia 20 -140
  Pascal Bodmer Niemcy 20 -140
22 Lukas Hlava Czechy 19 -141
23 Krzysztof Miętus Polska 18 -142
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 18 -142
25 David Unterberger Austria 17 -143
26 Denis Kornilov Rosja 16 -144
27 Anders Jacobsen Norwegia 13 -147
  Jan Matura Czechy 13 -147
29 Borek Sedlak Czechy 12 -148
  Radik Zhaparov Kazachstan 12 -148
31 Vincent Descombes Sevoie Francja 10 -150
32 Noriaki Kasai Japonia 8 -152
33 Emmanuel Chedal Francja 7 -153
34 Andreas Strolz Austria 5 -155
  Nikolay Karpenko Kazachstan 5 -155
36 Harri Olli Finlandia 4 -156
  Lukas Mueller Austria 4 -156
38 Primoz Pikl Słowenia 2 -158
39 Georg Späth Niemcy 1 -159
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 691  
2 Japonia Japonia 515 -176
3 Niemcy Niemcy 443 -248
4 Norwegia Norwegia 425 -266
5 Austria Austria 421 -270
6 Finlandia Finlandia 326 -365
7 Czechy Czechy 144 -547
8 Rosja Rosja 112 -579
9 Szwajcaria Szwajcaria 72 -619
10 Bułgaria Bułgaria 59 -632
11 Słowenia Słowenia 27 -664
12 Kazachstan Kazachstan 17 -674
  Francja Francja 17 -674

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Adam Ruda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich