Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
29.08.2010 - Hakuba (Japonia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kamil Stoch Polska 129.5 130.5 282.3
2 Dawid Kubacki Polska 129.0 128.5 278.0
3 Fumihisa Yumoto Japonia 129.0 126.5 266.5
4 Daiki Ito Japonia 124.5 126.0 264.7
5 Shohei Tochimoto Japonia 127.0 125.0 264.6
6 Rafał ¦liż Polska 127.5 131.0 261.8
7 Severin Freund Niemcy 126.0 125.5 260.8
8 Harri Olli Finlandia 126.0 124.5 258.2
9 Borek Sedlak Czechy 125.5 123.0 255.6
10 Taku Takeuchi Japonia 123.5 123.5 255.0
11 Pavel Karelin Rosja 124.5 128.5 253.7
12 Stefan Hula Polska 125.0 120.5 253.1
13 Maciej Kot Polska 125.5 124.5 249.1
14 Jan Matura Czechy 121.5 126.0 243.9
15 Yuta Watase Japonia 123.0 122.5 237.6
16 Primoz Pikl Słowenia 123.5 122.0 235.6
17 Kazuya Yoshioka Japonia 124.5 122.5 235.0
18 Lukas Hlava Czechy 123.0 121.0 233.4
19 Denis Kornilov Rosja 122.0 120.5 231.4
20 Mitja Meznar Słowenia 122.0 119.5 227.5
21 Heung Chul Choi Korea Pd. 120.5 118.5 225.2
22 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 119.0 119.0 221.2
23 Olli Muotka Finlandia 120.0 118.0 219.3
24 Rok Zima Słowenia 118.0 118.0 216.8
25 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 116.5 119.0 215.3
26 Markus Eggenhofer Austria 117.5 118.0 214.1
27 Radik Zhaparov Kazachstan 119.5 112.5 210.9
28 Stephan Hocke Niemcy 116.5 112.0 206.0
29 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 114.5 114.5 204.6
30 Jurij Tepes Słowenia 116.0 113.5 204.5
31 Andreas Strolz Austria 114.0   100.9
32 Maximilian Mechler Niemcy 114.5   100.5
33 Dimitry Ipatov Rosja 113.5   98.7
34 Robert Hrgota Słowenia 114.5   98.3
  Georg Späth Niemcy 112.5   98.3
36 Thomas Diethart Austria 111.5   94.7
37 Yevgeniy Levkin Kazachstan 108.5   DSQ

« Letnia Grand Prix 2010 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2010

Letnia Grand Prix 2010

Kalendarium
Yurika Hirayama
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christoph Grillhoesl (1978)
Sofya Tikhonova (1998)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich