Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
24.02.2024, godz. 13:45
Hinzenbach HS-90
PŚ K
Klasyfikacja po konkursie: 29.08.2010, Hakuba K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daiki Ito Japonia 530  
2 Adam Małysz Polska 380 -150
3 Dawid Kubacki Polska 345 -185
4 Kamil Stoch Polska 340 -190
5 Thomas Morgenstern Austria 263 -267
6 Tom Hilde Norwegia 204 -326
7 Kalle Keituri Finlandia 168 -362
8 Taku Takeuchi Japonia 158 -372
9 Severin Freund Niemcy 156 -374
  Shohei Tochimoto Japonia 156 -374
11 Harri Olli Finlandia 155 -375
12 Fumihisa Yumoto Japonia 135 -395
13 David Zauner Austria 131 -399
14 Borek Sedlak Czechy 128 -402
15 Maciej Kot Polska 124 -406
16 Stefan Hula Polska 123 -407
17 Pavel Karelin Rosja 112 -418
18 Simon Ammann Szwajcaria 104 -426
19 Denis Kornilov Rosja 84 -446
20 Michael Uhrmann Niemcy 79 -451
21 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 70 -460
22 Krzysztof Miętus Polska 65 -465
  Lukas Hlava Czechy 65 -465
24 Gregor Schlierenzauer Austria 64 -466
25 Jan Matura Czechy 60 -470
26 Vladimir Zografski Bułgaria 59 -471
27 Michael Neumayer Niemcy 57 -473
28 Rafał Śliż Polska 55 -475
29 Heung Chul Choi Korea Pd. 54 -476
30 Wolfgang Loitzl Austria 42 -488
31 Matti Hautamäki Finlandia 40 -490
32 Emmanuel Chedal Francja 36 -494
33 Peter Prevc Słowenia 33 -497
34 Yuta Watase Japonia 30 -500
35 Kazuya Yoshioka Japonia 29 -501
36 Jakub Janda Czechy 28 -502
37 Andreas Strolz Austria 26 -504
38 Pascal Bodmer Niemcy 25 -505
39 Robert Kranjec Słowenia 24 -506
40 Marcin Bachleda Polska 20 -510
  Mitja Meznar Słowenia 20 -510
42 Jurij Tepes Słowenia 18 -512
  Roman Trofimov Rosja 18 -512
  Primoz Pikl Słowenia 18 -512
45 Radik Zhaparov Kazachstan 17 -513
  David Unterberger Austria 17 -513
47 Ville Larinto Finlandia 15 -515
48 Kazuyoshi Funaki Japonia 14 -516
  Andreas Wank Niemcy 14 -516
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 14 -516
51 Anders Jacobsen Norwegia 13 -517
  Yoshihiko Osanai Japonia 13 -517
  Martin Koch Austria 13 -517
54 Lukas Mueller Austria 12 -518
55 Kai Kovaljeff Finlandia 11 -519
56 Akira Higashi Japonia 10 -520
  Rok Zima Słowenia 10 -520
  Vincent Descombes Sevoie Francja 10 -520
59 Olli Muotka Finlandia 9 -521
60 Noriaki Kasai Japonia 8 -522
  Andreas Kofler Austria 8 -522
62 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 6 -524
63 Nikolay Karpenko Kazachstan 5 -525
  Markus Eggenhofer Austria 5 -525
  Shusaku Hosoyama Japonia 5 -525
  Dimitry Ipatov Rosja 5 -525
67 Stephan Hocke Niemcy 3 -527
68 Atle Pedersen Roensen Norwegia 2 -528
  Robert Hrgota Słowenia 2 -528
70 Georg Späth Niemcy 1 -529
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1852  
2 Japonia Japonia 1338 -514
3 Austria Austria 731 -1121
4 Norwegia Norwegia 639 -1213
5 Niemcy Niemcy 635 -1217
6 Finlandia Finlandia 604 -1248
7 Czechy Czechy 381 -1471
8 Rosja Rosja 269 -1583
9 Słowenia Słowenia 125 -1727
10 Szwajcaria Szwajcaria 104 -1748
11 Korea Pd. Korea Pd. 68 -1784
12 Bułgaria Bułgaria 59 -1793
13 Francja Francja 46 -1806
14 Kazachstan Kazachstan 22 -1830

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
23 lutego 2024 (piątek)
14:00
PŚ Oberstdorf
14:55
PŚ Oberstdorf
16:00
CoC Iron Mountain
16:30
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + konkurs duetów, HS 235
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
teraz
w TV
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - konkurs duetów seria 2
dzisiaj
17:50
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
dzisiaj
18:17
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po konkursie
dzisiaj
19:35
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
20:35
TVN7 Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
21:09
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
00:09
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich