TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 01.10.2010, Liberec K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daiki Ito Japonia 530  
2 Adam Małysz Polska 480 -50
3 Kamil Stoch Polska 400 -130
4 Dawid Kubacki Polska 345 -185
5 Thomas Morgenstern Austria 303 -227
6 Tom Hilde Norwegia 284 -246
7 Severin Freund Niemcy 201 -329
8 Kalle Keituri Finlandia 182 -348
9 Taku Takeuchi Japonia 158 -372
10 Shohei Tochimoto Japonia 156 -374
11 Harri Olli Finlandia 155 -375
12 Pavel Karelin Rosja 148 -382
13 Fumihisa Yumoto Japonia 135 -395
14 David Zauner Austria 131 -399
15 Borek Sedlak Czechy 128 -402
16 Maciej Kot Polska 124 -406
17 Stefan Hula Polska 123 -407
18 Simon Ammann Szwajcaria 104 -426
19 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 102 -428
20 Denis Kornilov Rosja 84 -446
21 Michael Uhrmann Niemcy 79 -451
  Rafał ¦liż Polska 79 -451
23 Lukas Hlava Czechy 73 -457
24 Krzysztof Miętus Polska 65 -465
25 Jan Matura Czechy 64 -466
  Gregor Schlierenzauer Austria 64 -466
27 Peter Prevc Słowenia 62 -468
28 Vladimir Zografski Bułgaria 59 -471
29 Michael Neumayer Niemcy 57 -473
30 Heung Chul Choi Korea Pd. 54 -476
31 Johan Remen Evensen Norwegia 50 -480
32 Yuta Watase Japonia 43 -487
  Emmanuel Chedal Francja 43 -487
34 Wolfgang Loitzl Austria 42 -488
  Matti Hautamäki Finlandia 42 -488
36 Jakub Janda Czechy 40 -490
37 Robert Kranjec Słowenia 35 -495
38 Rok Zima Słowenia 32 -498
39 Vincent Descombes Sevoie Francja 30 -500
40 Kazuya Yoshioka Japonia 29 -501
41 Maximilian Mechler Niemcy 26 -504
  Andreas Strolz Austria 26 -504
43 Pascal Bodmer Niemcy 25 -505
44 Mitja Meznar Słowenia 20 -510
  Marcin Bachleda Polska 20 -510
46 Primoz Pikl Słowenia 18 -512
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 18 -512
  Jurij Tepes Słowenia 18 -512
  Łukasz Rutkowski Polska 18 -512
50 David Unterberger Austria 17 -513
  Radik Zhaparov Kazachstan 17 -513
52 Andreas Küttel Szwajcaria 16 -514
53 Jernej Damjan Słowenia 15 -515
  Ville Larinto Finlandia 15 -515
55 Andreas Wank Niemcy 14 -516
  Kazuyoshi Funaki Japonia 14 -516
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 14 -516
58 Anders Jacobsen Norwegia 13 -517
  Martin Koch Austria 13 -517
  Yoshihiko Osanai Japonia 13 -517
61 Lukas Mueller Austria 12 -518
  Olli Muotka Finlandia 12 -518
63 Kai Kovaljeff Finlandia 11 -519
64 Felix Schoft Niemcy 10 -520
  Akira Higashi Japonia 10 -520
66 Sebastian Colloredo Włochy 9 -521
67 Noriaki Kasai Japonia 8 -522
  Andreas Kofler Austria 8 -522
69 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 6 -524
  Marco Grigoli Szwajcaria 6 -524
71 Shusaku Hosoyama Japonia 5 -525
  Nikolay Karpenko Kazachstan 5 -525
  Markus Eggenhofer Austria 5 -525
  Dimitry Ipatov Rosja 5 -525
  Andrea Morassi Włochy 5 -525
76 Stephan Hocke Niemcy 3 -527
77 Atle Pedersen Roensen Norwegia 2 -528
  Robert Hrgota Słowenia 2 -528
79 Georg Späth Niemcy 1 -529
  Andreas Stjernen Norwegia 1 -529
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 2054  
2 Japonia Japonia 1351 -703
3 Norwegia Norwegia 802 -1252
4 Austria Austria 771 -1283
5 Niemcy Niemcy 716 -1338
6 Finlandia Finlandia 623 -1431
7 Czechy Czechy 405 -1649
8 Rosja Rosja 305 -1749
9 Słowenia Słowenia 202 -1852
10 Szwajcaria Szwajcaria 126 -1928
11 Francja Francja 73 -1981
12 Korea Pd. Korea Pd. 68 -1986
13 Bułgaria Bułgaria 59 -1995
14 Kazachstan Kazachstan 22 -2032
15 Włochy Włochy 14 -2040

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »