Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 20.08.2010, Wisła K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 330  
2 Daiki Ito Japonia 300 -30
3 Thomas Morgenstern Austria 218 -112
4 Dawid Kubacki Polska 145 -185
5 Tom Hilde Norwegia 144 -186
6 Kalle Keituri Finlandia 142 -188
7 David Zauner Austria 116 -214
8 Simon Ammann Szwajcaria 104 -226
9 Maciej Kot Polska 86 -244
10 Stefan Hula Polska 85 -245
11 Taku Takeuchi Japonia 84 -246
12 Kamil Stoch Polska 80 -250
13 Harri Olli Finlandia 73 -257
14 Severin Freund Niemcy 70 -260
15 Michael Uhrmann Niemcy 63 -267
16 Vladimir Zografski Bułgaria 59 -271
17 Michael Neumayer Niemcy 57 -273
18 Pavel Karelin Rosja 56 -274
19 Shohei Tochimoto Japonia 53 -277
20 Krzysztof Miętus Polska 47 -283
21 Denis Kornilov Rosja 42 -288
22 Borek Sedlak Czechy 41 -289
23 Matti Hautamäki Finlandia 40 -290
24 Emmanuel Chedal Francja 36 -294
25 Fumihisa Yumoto Japonia 35 -295
26 Jan Matura Czechy 33 -297
27 Lukas Hlava Czechy 32 -298
  Gregor Schlierenzauer Austria 32 -298
29 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 30 -300
30 Peter Prevc Słowenia 26 -304
31 Pascal Bodmer Niemcy 25 -305
32 Wolfgang Loitzl Austria 22 -308
  Heung Chul Choi Korea Pd. 22 -308
34 Marcin Bachleda Polska 20 -310
35 Andreas Strolz Austria 18 -312
36 David Unterberger Austria 17 -313
37 Anders Jacobsen Norwegia 13 -317
  Jakub Janda Czechy 13 -317
39 Radik Zhaparov Kazachstan 12 -318
  Lukas Mueller Austria 12 -318
41 Andreas Wank Niemcy 11 -319
42 Jurij Tepes Słowenia 10 -320
  Vincent Descombes Sevoie Francja 10 -320
44 Roman Trofimov Rosja 9 -321
45 Noriaki Kasai Japonia 8 -322
46 Ville Larinto Finlandia 6 -324
47 Nikolay Karpenko Kazachstan 5 -325
  Kazuyoshi Funaki Japonia 5 -325
49 Rafał Śliż Polska 4 -326
50 Martin Koch Austria 3 -327
  Mitja Meznar Słowenia 3 -327
52 Robert Kranjec Słowenia 2 -328
  Primoz Pikl Słowenia 2 -328
54 Olli Muotka Finlandia 1 -329
  Georg Späth Niemcy 1 -329
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1197  
2 Japonia Japonia 735 -462
3 Austria Austria 588 -609
4 Norwegia Norwegia 537 -660
5 Niemcy Niemcy 527 -670
6 Finlandia Finlandia 462 -735
7 Czechy Czechy 219 -978
8 Rosja Rosja 157 -1040
9 Szwajcaria Szwajcaria 104 -1093
10 Bułgaria Bułgaria 59 -1138
11 Francja Francja 46 -1151
12 Słowenia Słowenia 43 -1154
13 Korea Pd. Korea Pd. 22 -1175
14 Kazachstan Kazachstan 17 -1180

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich