Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k
Klasyfikacja po konkursie: 03.10.2010, Klingenthal K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daiki Ito Japonia 530  
2 Kamil Stoch Polska 500 -30
3 Adam Małysz Polska 480 -50
4 Thomas Morgenstern Austria 383 -147
5 Dawid Kubacki Polska 348 -182
6 Tom Hilde Norwegia 284 -246
7 Severin Freund Niemcy 230 -300
8 Kalle Keituri Finlandia 182 -348
9 David Zauner Austria 176 -354
10 Pavel Karelin Rosja 168 -362
11 Harri Olli Finlandia 160 -370
12 Taku Takeuchi Japonia 158 -372
13 Shohei Tochimoto Japonia 156 -374
14 Fumihisa Yumoto Japonia 135 -395
15 Borek Sedlak Czechy 128 -402
16 Gregor Schlierenzauer Austria 124 -406
  Maciej Kot Polska 124 -406
18 Stefan Hula Polska 123 -407
19 Simon Ammann Szwajcaria 104 -426
20 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 102 -428
21 Johan Remen Evensen Norwegia 100 -430
22 Rafał ¦liż Polska 95 -435
23 Peter Prevc Słowenia 86 -444
24 Denis Kornilov Rosja 84 -446
25 Michael Uhrmann Niemcy 83 -447
26 Matti Hautamäki Finlandia 74 -456
27 Lukas Hlava Czechy 73 -457
28 Michael Neumayer Niemcy 71 -459
29 Wolfgang Loitzl Austria 68 -462
30 Maximilian Mechler Niemcy 66 -464
31 Krzysztof Miętus Polska 65 -465
32 Jan Matura Czechy 64 -466
33 Vladimir Zografski Bułgaria 61 -469
34 Heung Chul Choi Korea Pd. 54 -476
35 Emmanuel Chedal Francja 53 -477
36 Vincent Descombes Sevoie Francja 48 -482
37 Yuta Watase Japonia 43 -487
38 Jakub Janda Czechy 40 -490
39 Rune Velta Norwegia 36 -494
40 Robert Kranjec Słowenia 35 -495
41 Rok Zima Słowenia 32 -498
42 Kazuya Yoshioka Japonia 29 -501
43 Andreas Strolz Austria 26 -504
  Pascal Bodmer Niemcy 26 -504
  Ville Larinto Finlandia 26 -504
46 Andreas Kofler Austria 23 -507
47 Anders Bardal Norwegia 22 -508
48 Marcin Bachleda Polska 20 -510
  Mitja Meznar Słowenia 20 -510
50 Marco Grigoli Szwajcaria 19 -511
51 Felix Schoft Niemcy 18 -512
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 18 -512
  Łukasz Rutkowski Polska 18 -512
  Jurij Tepes Słowenia 18 -512
  Olli Muotka Finlandia 18 -512
  Primoz Pikl Słowenia 18 -512
57 David Unterberger Austria 17 -513
  Radik Zhaparov Kazachstan 17 -513
59 Andreas Küttel Szwajcaria 16 -514
60 Jernej Damjan Słowenia 15 -515
61 Andreas Wank Niemcy 14 -516
  Kazuyoshi Funaki Japonia 14 -516
  Dimitry Ipatov Rosja 14 -516
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 14 -516
65 Anders Jacobsen Norwegia 13 -517
  Martin Koch Austria 13 -517
  Yoshihiko Osanai Japonia 13 -517
68 Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -518
  Lukas Mueller Austria 12 -518
  Roman Koudelka Czechy 12 -518
71 Kai Kovaljeff Finlandia 11 -519
72 Akira Higashi Japonia 10 -520
73 Sebastian Colloredo Włochy 9 -521
74 Noriaki Kasai Japonia 8 -522
75 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 6 -524
76 Shusaku Hosoyama Japonia 5 -525
  Markus Eggenhofer Austria 5 -525
  Andrea Morassi Włochy 5 -525
79 Stephan Hocke Niemcy 3 -527
80 Atle Pedersen Roensen Norwegia 2 -528
  Robert Hrgota Słowenia 2 -528
82 Georg Späth Niemcy 1 -529
  Andreas Stjernen Norwegia 1 -529
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 2173  
2 Japonia Japonia 1351 -822
3 Austria Austria 997 -1176
4 Norwegia Norwegia 910 -1263
5 Niemcy Niemcy 812 -1361
6 Finlandia Finlandia 677 -1496
7 Czechy Czechy 417 -1756
8 Rosja Rosja 334 -1839
9 Słowenia Słowenia 226 -1947
10 Szwajcaria Szwajcaria 139 -2034
11 Francja Francja 101 -2072
12 Korea Pd. Korea Pd. 68 -2105
13 Bułgaria Bułgaria 61 -2112
14 Kazachstan Kazachstan 29 -2144
15 Włochy Włochy 14 -2159

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jaka Hvala
Najbliższe zawody
14 sierpnia 2020 (pi±tek)
10:00
LGP-k Frenstat
odprawa techniczna
15:00
LGP-k Frenstat
oficjalny trening
17:00
LGP-k Frenstat
kwalifikacje
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:00
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich