Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
28.08.2010 - Hakuba (Japonia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Daiki Ito Japonia 131.5 128.5 271.6
2 Dawid Kubacki Polska 128.0 131.0 270.0
3 Kamil Stoch Polska 127.0 131.5 269.1
4 Severin Freund Niemcy 122.0 128.5 259.8
5 Borek Sedlak Czechy 122.5 126.5 254.7
6 Fumihisa Yumoto Japonia 128.5 134.0 252.0
7 Taku Takeuchi Japonia 117.5 131.5 249.8
8 Pavel Karelin Rosja 121.5 125.0 249.3
9 Shohei Tochimoto Japonia 119.5 129.0 246.0
10 Harri Olli Finlandia 116.5 132.0 245.6
11 Denis Kornilov Rosja 121.0 122.0 241.8
12 Heung Chul Choi Korea Pd. 124.0 121.0 239.7
13 Lukas Hlava Czechy 121.5 125.5 239.1
14 Maciej Kot Polska 116.0 127.5 237.9
15 Stefan Hula Polska 117.5 127.0 237.1
16 Kazuya Yoshioka Japonia 118.0 126.0 236.7
17 Yuta Watase Japonia 123.5 116.5 233.6
18 Yoshihiko Osanai Japonia 118.0 123.0 227.9
19 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 117.5 123.0 227.0
20 Rafał ¦liż Polska 111.0 122.5 223.0
21 Akira Higashi Japonia 115.5 122.5 221.4
22 Kazuyoshi Funaki Japonia 112.5 121.5 219.1
23 Andreas Strolz Austria 116.0 121.0 217.7
24 Jurij Tepes Słowenia 115.5 120.0 215.9
25 Mitja Meznar Słowenia 112.0 118.0 212.8
26 Jan Matura Czechy 110.0 118.5 209.1
  Shusaku Hosoyama Japonia 114.5 117.5 209.1
28 Rok Zima Słowenia 111.5 115.0 202.0
29 Robert Hrgota Słowenia 111.0 110.0 191.6
30 Radik Zhaparov Kazachstan 115.0 107.0 191.1
31 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 110.5   96.1
32 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 109.5   93.5
33 Primoz Pikl Słowenia 107.5   93.1
34 Stephan Hocke Niemcy 107.5   92.9
35 Thomas Diethart Austria 108.5   92.0
36 Olli Muotka Finlandia 105.5   88.2
37 Yevgeniy Levkin Kazachstan 107.5   88.0
38 Dimitry Ipatov Rosja 105.0   87.0
39 Georg Späth Niemcy 100.5   80.3
40 Kento Sakuyama Japonia 103.0   79.9
41 Maximilian Mechler Niemcy 101.5   78.6
42 Markus Eggenhofer Austria 100.0   75.1
43 Yukio Sakano Japonia 88.5   56.8

« Letnia Grand Prix 2010 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2010

Letnia Grand Prix 2010

Kalendarium
Yurika Hirayama
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christoph Grillhoesl (1978)
Sofya Tikhonova (1998)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich