TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2018
Period 1
07.07.2018 18:00 Kranj Słowenia HS-109
08.07.2018 09:30 Kranj Słowenia HS-109
17.08.2018 17:00 Szczyrk Polska HS-106
18.08.2018 19:00 Wisła Polska HS-134
19.08.2018 14:00 Frenstat Czechy HS-106
Period 2
08.09.2018 10:45 Stams Austria HS-115
09.09.2018 10:00 Stams Austria HS-115
15.09.2018 15:45 Oslo Norwegia HS-106
16.09.2018 12:15 Oslo Norwegia HS-106
22.09.2018 18:00 Zakopane Polska HS-134
23.09.2018 11:00 Zakopane Polska HS-134
29.09.2018 17:00 Klingenthal Niemcy HS-140
30.09.2018 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Philipp Aschenwald Austria 814  
2 Zak Mogel Słowenia 513 -301
3 Killian Peier Szwajcaria 448 -366
4 Aleksander Zniszczoł Polska 410 -404
5 David Siegel Niemcy 398 -416
6 Stefan Huber Austria 397 -417
7 Moritz Baer Niemcy 290 -524
8 Przemysław Kantyka Polska 277 -537
9 Felix Hoffmann Niemcy 259 -555
10 Naoki Nakamura Japonia 214 -600
11 Lukas Hlava Czechy 189 -625
12 Anze Semenic Słowenia 184 -630
13 Sondre Ringen Norwegia 182 -632
14 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 173 -641
15 Constantin Schmid Niemcy 165 -649
  Tomasz Pilch Polska 165 -649
17 Evgeniy Klimov Rosja 160 -654
18 Dimitry Vassiliev Rosja 156 -658
19 Andreas Schuler Szwajcaria 151 -663
20 Andreas Wank Niemcy 147 -667
21 Ulrich Wohlgenannt Austria 134 -680
22 Andreas Granerud Buskum Norwegia 130 -684
23 Martin Hamann Niemcy 111 -703
24 Clemens Aigner Austria 110 -704
  Ilmir Hazetdinov Rosja 110 -704
26 Thomas Aasen Markeng Norwegia 107 -707
  Florian Altenburger Austria 107 -707
28 Bor Pavlovcic Słowenia 106 -708
29 Andreas Stjernen Norwegia 105 -709
30 Daniel Huber Austria 100 -714
31 Paweł W±sek Polska 99 -715
32 Rok Justin Słowenia 90 -724
  Fabian Seidl Niemcy 90 -724
  Maximilian Steiner Austria 90 -724
  Yukiya Sato Japonia 90 -724
36 Gregor Deschwanden Szwajcaria 84 -730
37 Stefan Kraft Austria 80 -734
38 Justin Lisso Niemcy 79 -735
39 Gregor Schlierenzauer Austria 76 -738
40 Julian Wienerroither Austria 74 -740
41 Philipp Raimund Niemcy 72 -742
  Eetu Nousiainen Finlandia 72 -742
  Jaka Hvala Słowenia 72 -742
44 Andreas Kofler Austria 71 -743
45 Markus Schiffner Austria 61 -753
46 Martti Nomme Estonia 56 -758
47 Tomaz Naglic Słowenia 55 -759
48 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 54 -760
  Kenshiro Ito Japonia 54 -760
50 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 50 -764
51 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 47 -767
52 Michael Hayboeck Austria 45 -769
53 Marius Lindvik Norwegia 42 -772
54 Timi Zajc Słowenia 40 -774
  Viktor Polasek Czechy 40 -774
56 Jan Bombek Słowenia 38 -776
  Oscar P. Westerheim Norwegia 38 -776
  Thomas Lackner Austria 38 -776
  Anze Lanisek Słowenia 38 -776
60 Thomas Hofer Austria 37 -777
61 Jarkko Määttä Finlandia 36 -778
  Cestmir Kozisek Czechy 36 -778
63 Julian Hahn Niemcy 34 -780
64 Mikhail Nazarov Rosja 33 -781
65 Dominik Peter Szwajcaria 32 -782
66 Jonathan Learoyd Francja 31 -783
  Domen Prevc Słowenia 31 -783
  Luca Roth Niemcy 31 -783
  Robin Pedersen Norwegia 31 -783
70 Aleksandr Bazhenov Rosja 30 -784
71 Sandro Hauswirth Szwajcaria 27 -787
72 Andrzej Stękała Polska 23 -791
73 Johannes Schubert Niemcy 21 -793
74 Ernest Prislic Słowenia 20 -794
  Cedrik Weigel Niemcy 20 -794
  Manuel Fettner Austria 20 -794
77 Jan Hoerl Austria 18 -796
78 Paul Brasme Francja 17 -797
79 David Haagen Austria 16 -798
80 Federico Cecon Włochy 15 -799
  Tilen Bartol Słowenia 15 -799
82 Filip Sakala Czechy 13 -801
  Clemens Leitner Austria 13 -801
  Gabriel Karlen Szwajcaria 13 -801
85 Andreas Alamommo Finlandia 10 -804
  Davide Bresadola Włochy 10 -804
  Max Goller Niemcy 10 -804
88 Mikhail Maksimochkin Rosja 9 -805
89 Justin Nietzel Niemcy 8 -806
90 Lovro Vodusek Słowenia 7 -807
91 Artti Aigro Estonia 6 -808
  Luca Egloff Szwajcaria 6 -808
93 Klemens Murańka Polska 5 -809
  Manuel Poppinger Austria 5 -809
95 Joachim Hauer Norwegia 4 -810
  Vladislav Boyarintsev Rosja 4 -810
97 Sergey Tkachenko Kazachstan 3 -811
  Rok Tarman Słowenia 3 -811
  Antti Aalto Finlandia 3 -811
100 Yumu Harada Japonia 2 -812
101 Giovanni Bresadola Włochy 1 -813
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2306  
2 Niemcy Niemcy 1735 -571
3 Słowenia Słowenia 1212 -1094
4 Polska Polska 979 -1327
5 Norwegia Norwegia 909 -1397
6 Szwajcaria Szwajcaria 761 -1545
7 Rosja Rosja 502 -1804
8 Japonia Japonia 360 -1946
9 Czechy Czechy 278 -2028
10 Finlandia Finlandia 121 -2185
11 Estonia Estonia 62 -2244
12 Kanada Kanada 54 -2252
13 Francja Francja 48 -2258
14 Włochy Włochy 26 -2280
15 Kazachstan Kazachstan 3 -2303
Wyniki konkursów
07.07.2018 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Killian Peier (Szwajcaria)
08.07.2018 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Killian Peier (Szwajcaria)
17.08.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
18.08.2018 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
19.08.2018 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Lukas Hlava (Czechy)
08.09.2018 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
09.09.2018 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Killian Peier (Szwajcaria)
15.09.2018 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
16.09.2018 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
22.09.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
23.09.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
29.09.2018 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Dimitry Vassiliev (Rosja)
30.09.2018 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
14:15
P¦ Engelberg
konkurs ind.
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (jedna seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »