Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 08.09.2018, Stams K-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Philipp Aschenwald Austria 398  
2 Killian Peier Szwajcaria 250 -148
3 Lukas Hlava Czechy 189 -209
4 Aleksander Zniszczoł Polska 177 -221
5 Evgeniy Klimov Rosja 160 -238
6 Przemysław Kantyka Polska 157 -241
7 Zak Mogel Słowenia 133 -265
8 Stefan Huber Austria 121 -277
9 Tomasz Pilch Polska 118 -280
10 Ilmir Hazetdinov Rosja 110 -288
11 Andreas Schuler Szwajcaria 102 -296
12 Florian Altenburger Austria 98 -300
13 Fabian Seidl Niemcy 90 -308
  Yukiya Sato Japonia 90 -308
15 David Siegel Niemcy 84 -314
16 Felix Hoffmann Niemcy 82 -316
17 Rok Justin Słowenia 81 -317
18 Stefan Kraft Austria 80 -318
19 Philipp Raimund Niemcy 72 -326
  Eetu Nousiainen Finlandia 72 -326
  Jaka Hvala Słowenia 72 -326
22 Andreas Granerud Buskum Norwegia 70 -328
23 Naoki Nakamura Japonia 62 -336
24 Markus Schiffner Austria 61 -337
25 Clemens Aigner Austria 60 -338
26 Anze Semenic Słowenia 56 -342
27 Maximilian Steiner Austria 54 -344
28 Andreas Wank Niemcy 51 -347
29 Martti Nomme Estonia 47 -351
30 Tomaz Naglic Słowenia 46 -352
  Moritz Baer Niemcy 46 -352
32 Andreas Kofler Austria 45 -353
33 Paweł W±sek Polska 43 -355
34 Martin Hamann Niemcy 41 -357
35 Timi Zajc Słowenia 40 -358
  Daniel Huber Austria 40 -358
  Viktor Polasek Czechy 40 -358
38 Thomas Lackner Austria 38 -360
  Anze Lanisek Słowenia 38 -360
40 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 37 -361
41 Jarkko Määttä Finlandia 36 -362
  Gregor Schlierenzauer Austria 36 -362
  Cestmir Kozisek Czechy 36 -362
44 Julian Hahn Niemcy 34 -364
45 Luca Roth Niemcy 31 -367
46 Jonathan Learoyd Francja 30 -368
47 Sondre Ringen Norwegia 29 -369
48 Dimitry Vassiliev Rosja 27 -371
49 Julian Wienerroither Austria 26 -372
50 Constantin Schmid Niemcy 24 -374
51 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 22 -376
52 Ernest Prislic Słowenia 20 -378
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 20 -378
  Jan Bombek Słowenia 20 -378
55 Bor Pavlovcic Słowenia 19 -379
56 Jan Hoerl Austria 18 -380
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 18 -380
58 Cedrik Weigel Niemcy 17 -381
  Paul Brasme Francja 17 -381
60 Domen Prevc Słowenia 16 -382
  Aleksandr Bazhenov Rosja 16 -382
62 Justin Lisso Niemcy 15 -383
  Tilen Bartol Słowenia 15 -383
64 Oscar P. Westerheim Norwegia 14 -384
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 14 -384
66 Federico Cecon Włochy 13 -385
  Mikhail Nazarov Rosja 13 -385
68 Thomas Hofer Austria 11 -387
69 Max Goller Niemcy 10 -388
70 Andrzej Stękała Polska 8 -390
  Clemens Leitner Austria 8 -390
  Dominik Peter Szwajcaria 8 -390
73 Davide Bresadola Włochy 7 -391
  Lovro Vodusek Słowenia 7 -391
75 Vladislav Boyarintsev Rosja 4 -394
76 Antti Aalto Finlandia 3 -395
  Mikhail Maksimochkin Rosja 3 -395
  Sergey Tkachenko Kazachstan 3 -395
79 Manuel Poppinger Austria 2 -396
80 Justin Nietzel Niemcy 1 -397
  Giovanni Bresadola Włochy 1 -397
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1096  
2 Niemcy Niemcy 598 -498
3 Słowenia Słowenia 563 -533
4 Polska Polska 503 -593
5 Szwajcaria Szwajcaria 398 -698
6 Rosja Rosja 333 -763
7 Czechy Czechy 265 -831
8 Norwegia Norwegia 164 -932
9 Japonia Japonia 152 -944
10 Finlandia Finlandia 111 -985
11 Estonia Estonia 47 -1049
  Francja Francja 47 -1049
13 Kanada Kanada 22 -1074
14 Włochy Włochy 21 -1075
15 Kazachstan Kazachstan 3 -1093

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich