Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
21.12.2019, godz. 12:00
Oberwiesenthal HS-105
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 08.09.2018, Stams K-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Philipp Aschenwald Austria 398  
2 Killian Peier Szwajcaria 250 -148
3 Lukas Hlava Czechy 189 -209
4 Aleksander Zniszczoł Polska 177 -221
5 Evgeniy Klimov Rosja 160 -238
6 Przemysław Kantyka Polska 157 -241
7 Zak Mogel Słowenia 133 -265
8 Stefan Huber Austria 121 -277
9 Tomasz Pilch Polska 118 -280
10 Ilmir Hazetdinov Rosja 110 -288
11 Andreas Schuler Szwajcaria 102 -296
12 Florian Altenburger Austria 98 -300
13 Yukiya Sato Japonia 90 -308
  Fabian Seidl Niemcy 90 -308
15 David Siegel Niemcy 84 -314
16 Felix Hoffmann Niemcy 82 -316
17 Rok Justin Słowenia 81 -317
18 Stefan Kraft Austria 80 -318
19 Jaka Hvala Słowenia 72 -326
  Philipp Raimund Niemcy 72 -326
  Eetu Nousiainen Finlandia 72 -326
22 Andreas Granerud Buskum Norwegia 70 -328
23 Naoki Nakamura Japonia 62 -336
24 Markus Schiffner Austria 61 -337
25 Clemens Aigner Austria 60 -338
26 Anze Semenic Słowenia 56 -342
27 Maximilian Steiner Austria 54 -344
28 Andreas Wank Niemcy 51 -347
29 Martti Nomme Estonia 47 -351
30 Tomaz Naglic Słowenia 46 -352
  Moritz Baer Niemcy 46 -352
32 Andreas Kofler Austria 45 -353
33 Paweł W±sek Polska 43 -355
34 Martin Hamann Niemcy 41 -357
35 Timi Zajc Słowenia 40 -358
  Daniel Huber Austria 40 -358
  Viktor Polasek Czechy 40 -358
38 Anze Lanisek Słowenia 38 -360
  Thomas Lackner Austria 38 -360
40 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 37 -361
41 Cestmir Kozisek Czechy 36 -362
  Jarkko Määttä Finlandia 36 -362
  Gregor Schlierenzauer Austria 36 -362
44 Julian Hahn Niemcy 34 -364
45 Luca Roth Niemcy 31 -367
46 Jonathan Learoyd Francja 30 -368
47 Sondre Ringen Norwegia 29 -369
48 Dimitry Vassiliev Rosja 27 -371
49 Julian Wienerroither Austria 26 -372
50 Constantin Schmid Niemcy 24 -374
51 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 22 -376
52 Gregor Deschwanden Szwajcaria 20 -378
  Jan Bombek Słowenia 20 -378
  Ernest Prislic Słowenia 20 -378
55 Bor Pavlovcic Słowenia 19 -379
56 Jan Hoerl Austria 18 -380
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 18 -380
58 Paul Brasme Francja 17 -381
  Cedrik Weigel Niemcy 17 -381
60 Domen Prevc Słowenia 16 -382
  Aleksandr Bazhenov Rosja 16 -382
62 Tilen Bartol Słowenia 15 -383
  Justin Lisso Niemcy 15 -383
64 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 14 -384
  Oscar P. Westerheim Norwegia 14 -384
66 Federico Cecon Włochy 13 -385
  Mikhail Nazarov Rosja 13 -385
68 Thomas Hofer Austria 11 -387
69 Max Goller Niemcy 10 -388
70 Clemens Leitner Austria 8 -390
  Dominik Peter Szwajcaria 8 -390
  Andrzej Stękała Polska 8 -390
73 Lovro Vodusek Słowenia 7 -391
  Davide Bresadola Włochy 7 -391
75 Vladislav Boyarintsev Rosja 4 -394
76 Antti Aalto Finlandia 3 -395
  Mikhail Maksimochkin Rosja 3 -395
  Sergey Tkachenko Kazachstan 3 -395
79 Manuel Poppinger Austria 2 -396
80 Giovanni Bresadola Włochy 1 -397
  Justin Nietzel Niemcy 1 -397
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1096  
2 Niemcy Niemcy 598 -498
3 Słowenia Słowenia 563 -533
4 Polska Polska 503 -593
5 Szwajcaria Szwajcaria 398 -698
6 Rosja Rosja 333 -763
7 Czechy Czechy 265 -831
8 Norwegia Norwegia 164 -932
9 Japonia Japonia 152 -944
10 Finlandia Finlandia 111 -985
11 Estonia Estonia 47 -1049
  Francja Francja 47 -1049
13 Kanada Kanada 22 -1074
14 Włochy Włochy 21 -1075
15 Kazachstan Kazachstan 3 -1093

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 grudnia 2019 (pi±tek)
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
21 grudnia 2019 (sobota)
08:30
FIS Cup Oberwiesenthal
odprawa techniczna
10:00
FIS Cup Oberwiesenthal
trening K
11:00
FIS Cup Oberwiesenthal
seria próbna K
12:00
FIS Cup Oberwiesenthal
konkurs K
15:00
FIS Cup Oberwiesenthal
trening M
15:00
P¦ Engelberg
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
konkurs ind.
16:15
FIS Cup Oberwiesenthal
seria próbna M
17:30
FIS Cup Oberwiesenthal
konkurs M
22 grudnia 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberwiesenthal
seria próbna K
09:45
FIS Cup Oberwiesenthal
konkurs K
12:00
FIS Cup Oberwiesenthal
seria próbna M
13:30
FIS Cup Oberwiesenthal
konkurs M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich