Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
26.01.2020, godz. 02:30
Sapporo HS-137
CoC
19.08.2018 - Frenstat (Czechy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Lukas Hlava Czechy 99.0 103.5 254.2
2 Florian Altenburger Austria 103.0 104.5 251.0
3 Philipp Aschenwald Austria 98.5 103.0 248.5
4 Eetu Nousiainen Finlandia 107.0 99.5 246.9
5 Fabian Seidl Niemcy 100.0 101.5 242.9
  Zak Mogel Słowenia 101.0 101.5 242.9
7 Cestmir Kozisek Czechy 99.5 102.5 242.8
8 Julian Hahn Niemcy 101.5 100.0 239.0
9 Rok Justin Słowenia 99.5 97.0 237.7
10 Jonathan Learoyd Francja 103.0 100.5 237.1
11 Andreas Granerud Buskum Norwegia 99.5 99.5 237.0
12 Maximilian Steiner Austria 99.5 99.0 236.8
13 Jaka Hvala Słowenia 98.5 98.5 235.6
14 Andreas Schuler Szwajcaria 100.5 98.0 233.6
  Aleksander Zniszczoł Polska 95.5 102.0 233.6
16 Markus Schiffner Austria 93.5 100.5 232.0
17 Cedrik Weigel Niemcy 98.5 100.5 230.3
18 Przemysław Kantyka Polska 96.0 97.0 229.0
19 Ilmir Hazetdinov Rosja 98.5 93.5 226.3
20 Philipp Raimund Niemcy 96.5 97.0 225.8
21 Ernest Prislic Słowenia 97.0 98.0 224.4
22 Paul Brasme Francja 98.5 95.5 222.6
23 Dominik Peter Szwajcaria 98.5 99.0 221.9
24 Federico Cecon Włochy 101.5 96.0 220.8
25 Sandro Hauswirth Szwajcaria 99.5 95.5 219.8
26 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 99.0 92.0 219.0
27 Vladislav Boyarintsev Rosja 99.0 97.0 217.4
28 Luca Roth Niemcy 95.0 92.0 213.2
29 Martti Nomme Estonia 96.0 93.5 212.6
30 Oscar P. Westerheim Norwegia 101.0 97.0 203.4
31 Mikhail Maksimochkin Rosja 97.0   110.4
  Thomas Lackner Austria 94.0   110.4
33 Paweł W±sek Polska 94.5   110.1
  Jan Bombek Słowenia 99.5   110.1
35 Max Goller Niemcy 96.0   109.9
36 Thomas Hofer Austria 97.0   109.2
  Kilian Maerkl Niemcy 98.0   109.2
38 Tomas Vancura Czechy 94.5   108.6
39 Filip Sakala Czechy 97.0   108.4
  Aleksandr Bazhenov Rosja 97.5   108.4
41 Radek Selcer Czechy 96.5   107.3
  Giovanni Bresadola Włochy 98.0   107.3
43 Andrzej Stękała Polska 94.5   106.1
44 Mathis Contamine Francja 95.0   105.7
45 Viktor Polasek Czechy 93.0   105.6
46 Gabriele Zambelli Włochy 95.0   105.0
47 Lovro Vodusek Słowenia 95.0   104.7
48 Marat Zhaparov Kazachstan 97.5   103.0
49 Joachim Hauer Norwegia 92.0   102.0
50 Hunor Farkas Rumunia 91.5   100.4
51 Henri Kavilo Finlandia 94.0   99.2
52 Jesper Oedegaard Norwegia 90.5   97.4
53 Vojtech Stursa Czechy 90.5   92.5
54 Frantisek Holik Czechy 86.5   92.4
55 Yevgen Marusyak Ukraina 90.0   91.6
56 Mats Bjerke Myhren Norwegia 90.0   91.5
57 Nigel Lauchlan Kanada 90.0   88.4
58 Andrei Feldorean Rumunia 90.0   87.4
59 Bartosz Czyż Polska 87.0   85.8
60 Andrii Vaskul Ukraina 84.0   78.9
61 Alexey Korolev Kazachstan 76.5   68.4
62 Konstantin Sokolenko Kazachstan 74.5   55.8
63 Niko Kytosaho Finlandia DNS   DNS
64 Petr Vaverka Czechy 75.0   DSQ
65 Tomasz Pilch Polska 99.5   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2018 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2018

Letni Puchar Kontynentalny 2018

Kalendarium
Anze Obreza
Dzi¶ urodziny obchodz±:
L. Chevalier-Girod (1976)
Najbliższe zawody
26 stycznia 2020 (niedziela)
01:30
CoC Sapporo
seria próbna
02:30
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
08:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
10:30
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna M
11:30
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
11:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs M
12:00
CoC-k Rena
seria próbna
12:45
CoC-k Rena
konkurs ind.
13:00
P¦ kobiet Rasnov
konkurs ind.
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
16:00
P¦ Zakopane
konkurs ind.
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich