Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 23.09.2018, Zakopane K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Philipp Aschenwald Austria 814  
2 Killian Peier Szwajcaria 448 -366
3 Zak Mogel Słowenia 409 -405
4 Stefan Huber Austria 381 -433
5 David Siegel Niemcy 306 -508
6 Aleksander Zniszczoł Polska 284 -530
7 Moritz Baer Niemcy 260 -554
8 Przemysław Kantyka Polska 214 -600
9 Felix Hoffmann Niemcy 200 -614
10 Lukas Hlava Czechy 189 -625
11 Tomasz Pilch Polska 165 -649
12 Evgeniy Klimov Rosja 160 -654
13 Andreas Schuler Szwajcaria 151 -663
14 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 149 -665
15 Andreas Granerud Buskum Norwegia 130 -684
16 Naoki Nakamura Japonia 128 -686
17 Anze Semenic Słowenia 126 -688
18 Constantin Schmid Niemcy 121 -693
19 Clemens Aigner Austria 110 -704
  Ilmir Hazetdinov Rosja 110 -704
21 Florian Altenburger Austria 107 -707
22 Andreas Stjernen Norwegia 105 -709
23 Martin Hamann Niemcy 102 -712
24 Sondre Ringen Norwegia 100 -714
  Daniel Huber Austria 100 -714
26 Thomas Aasen Markeng Norwegia 95 -719
27 Rok Justin Słowenia 90 -724
  Fabian Seidl Niemcy 90 -724
  Maximilian Steiner Austria 90 -724
  Yukiya Sato Japonia 90 -724
31 Gregor Deschwanden Szwajcaria 84 -730
32 Stefan Kraft Austria 80 -734
33 Gregor Schlierenzauer Austria 76 -738
34 Julian Wienerroither Austria 74 -740
35 Paweł W±sek Polska 73 -741
36 Philipp Raimund Niemcy 72 -742
  Eetu Nousiainen Finlandia 72 -742
  Jaka Hvala Słowenia 72 -742
39 Andreas Kofler Austria 71 -743
40 Justin Lisso Niemcy 64 -750
41 Markus Schiffner Austria 61 -753
42 Tomaz Naglic Słowenia 55 -759
43 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 54 -760
44 Andreas Wank Niemcy 51 -763
45 Martti Nomme Estonia 47 -767
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 47 -767
47 Michael Hayboeck Austria 45 -769
48 Marius Lindvik Norwegia 42 -772
  Bor Pavlovcic Słowenia 42 -772
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 42 -772
51 Timi Zajc Słowenia 40 -774
  Viktor Polasek Czechy 40 -774
53 Oscar P. Westerheim Norwegia 38 -776
  Thomas Lackner Austria 38 -776
  Ulrich Wohlgenannt Austria 38 -776
  Anze Lanisek Słowenia 38 -776
57 Jarkko Määttä Finlandia 36 -778
  Cestmir Kozisek Czechy 36 -778
59 Julian Hahn Niemcy 34 -780
60 Jonathan Learoyd Francja 31 -783
  Luca Roth Niemcy 31 -783
62 Aleksandr Bazhenov Rosja 30 -784
63 Sandro Hauswirth Szwajcaria 27 -787
  Dimitry Vassiliev Rosja 27 -787
65 Dominik Peter Szwajcaria 25 -789
  Robin Pedersen Norwegia 25 -789
67 Jan Bombek Słowenia 22 -792
68 Ernest Prislic Słowenia 20 -794
  Kenshiro Ito Japonia 20 -794
  Manuel Fettner Austria 20 -794
71 Jan Hoerl Austria 18 -796
  Thomas Hofer Austria 18 -796
73 Cedrik Weigel Niemcy 17 -797
  Paul Brasme Francja 17 -797
75 Domen Prevc Słowenia 16 -798
  David Haagen Austria 16 -798
77 Tilen Bartol Słowenia 15 -799
78 Filip Sakala Czechy 13 -801
  Federico Cecon Włochy 13 -801
  Mikhail Nazarov Rosja 13 -801
  Gabriel Karlen Szwajcaria 13 -801
82 Andrzej Stękała Polska 12 -802
83 Davide Bresadola Włochy 10 -804
  Max Goller Niemcy 10 -804
85 Mikhail Maksimochkin Rosja 9 -805
86 Justin Nietzel Niemcy 8 -806
  Clemens Leitner Austria 8 -806
88 Lovro Vodusek Słowenia 7 -807
89 Manuel Poppinger Austria 5 -809
90 Vladislav Boyarintsev Rosja 4 -810
  Joachim Hauer Norwegia 4 -810
92 Antti Aalto Finlandia 3 -811
  Sergey Tkachenko Kazachstan 3 -811
94 Yumu Harada Japonia 2 -812
95 Giovanni Bresadola Włochy 1 -813
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2170  
2 Niemcy Niemcy 1366 -804
3 Słowenia Słowenia 952 -1218
4 Norwegia Norwegia 777 -1393
5 Polska Polska 748 -1422
  Szwajcaria Szwajcaria 748 -1422
7 Rosja Rosja 353 -1817
8 Czechy Czechy 278 -1892
9 Japonia Japonia 240 -1930
10 Finlandia Finlandia 111 -2059
11 Kanada Kanada 54 -2116
12 Francja Francja 48 -2122
13 Estonia Estonia 47 -2123
14 Włochy Włochy 24 -2146
15 Kazachstan Kazachstan 3 -2167

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich