Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
30.09.2018 - Klingenthal (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Aleksander Zniszczoł Polska 134.0 136.0 263.7
2 Ulrich Wohlgenannt Austria 135.0 136.0 261.8
3 Andreas Wank Niemcy 132.5 131.5 257.8
4 Sondre Ringen Norwegia 129.0 136.5 256.6
5 Przemysław Kantyka Polska 131.0 135.0 255.1
6 Bor Pavlovcic Słowenia 134.0 131.0 255.0
7 Naoki Nakamura Japonia 124.0 141.5 245.6
8 David Siegel Niemcy 132.0 128.5 242.3
9 Dimitry Vassiliev Rosja 128.5 132.0 241.8
10 Kenshiro Ito Japonia 121.0 131.0 240.0
11 Zak Mogel Słowenia 135.0 120.0 239.7
12 Constantin Schmid Niemcy 131.5 130.5 239.6
13 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 128.5 131.5 238.3
14 Anze Semenic Słowenia 127.0 131.5 237.8
15 Jan Bombek Słowenia 124.0 127.0 232.7
16 Justin Lisso Niemcy 124.0 131.5 232.6
17 Felix Hoffmann Niemcy 125.0 128.0 232.2
18 Paweł Wąsek Polska 120.5 132.0 230.8
19 Thomas Hofer Austria 120.0 130.0 230.0
20 Andrzej Stękała Polska 120.0 130.0 225.9
21 Johannes Schubert Niemcy 119.0 130.0 224.2
22 Martti Nomme Estonia 122.5 129.5 222.4
23 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 127.0 122.0 218.2
24 Dominik Peter Szwajcaria 125.5 111.0 213.5
25 Artti Aigro Estonia 124.5 120.0 213.1
26 Clemens Leitner Austria 118.0 123.0 211.4
27 Luca Egloff Szwajcaria 121.0 122.0 210.9
28 Rok Tarman Słowenia 119.0 123.0 210.2
29 Stefan Huber Austria 127.5 112.5 204.1
30 Moritz Baer Niemcy 130.5 100.0 201.7
31 Luca Roth Niemcy 117.0   103.6
32 Yumu Harada Japonia 118.0   102.6
33 Robin Pedersen Norwegia 117.0   101.9
34 Maximilian Steiner Austria 121.0   101.8
35 Eetu Nousiainen Finlandia 116.0   101.6
36 Justin Nietzel Niemcy 116.5   101.4
37 Oscar P. Westerheim Norwegia 116.0   100.1
38 Federico Cecon Włochy 117.5   99.9
39 Fabian Seidl Niemcy 119.5   98.9
40 Jonathan Learoyd Francja 114.5   98.8
41 Andreas Alamommo Finlandia 114.0   98.6
42 Martin Hamann Niemcy 118.5   98.5
  Gabriel Karlen Szwajcaria 115.5   98.5
44 Tomasz Pilch Polska 112.5   98.1
45 Klemens Murańka Polska 112.5   97.4
46 Domen Prevc Słowenia 110.0   96.4
47 Mikhail Nazarov Rosja 111.0   96.3
48 Vladislav Boyarintsev Rosja 114.5   96.1
49 Philipp Raimund Niemcy 116.0   95.3
50 Stefan Rainer Austria 116.5   94.9
51 Heung Chul Choi Korea Pd. 114.0   94.8
52 Kevin Maltsev Estonia 114.0   93.2
  Niko Kytoesaho Finlandia 116.5   93.2
54 Thomas Aasen Markeng Norwegia 111.0   91.7
55 Paul Brasme Francja 112.5   91.6
56 Maximilian Lienher Austria 111.5   87.7
57 Thomas Roch Dupland Francja 112.0   86.4
58 Cedrik Weigel Niemcy 104.5   86.2
59 Sandro Hauswirth Szwajcaria 104.5   84.2
60 Dusan Dolezel Czechy 109.0   83.5
61 Giovanni Bresadola Włochy 109.0   81.0
62 Daniel Andrei Cacina Rumunia 108.0   77.1
63 Yevgen Marusyak Ukraina 102.5   76.1
64 Hunor Farkas Rumunia 103.5   71.5
65 Andrii Vaskul Ukraina 102.0   69.1
66 Filip Sakala Czechy 100.0   66.6
67 Marat Zhaparov Kazachstan 100.0   62.4
68 Andrei Feldorean Rumunia 93.0   50.7
69 Gabriele Zambelli Włochy 92.5   46.6
70 Benedikt Holub Czechy 89.0   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letni Puchar Kontynentalny 2018 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2018

Letni Puchar Kontynentalny 2018

Najbliższe zawody
21 września 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 września 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 września 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
29 września 2019 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich