Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 09.09.2018, Stams K-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Philipp Aschenwald Austria 478  
2 Killian Peier Szwajcaria 350 -128
3 Lukas Hlava Czechy 189 -289
4 Aleksander Zniszczoł Polska 183 -295
5 Zak Mogel Słowenia 169 -309
6 Przemysław Kantyka Polska 168 -310
7 Evgeniy Klimov Rosja 160 -318
8 Stefan Huber Austria 136 -342
  Tomasz Pilch Polska 136 -342
10 Andreas Schuler Szwajcaria 124 -354
11 David Siegel Niemcy 113 -365
12 Clemens Aigner Austria 110 -368
  Ilmir Hazetdinov Rosja 110 -368
14 Felix Hoffmann Niemcy 106 -372
15 Florian Altenburger Austria 102 -376
16 Daniel Huber Austria 100 -378
17 Fabian Seidl Niemcy 90 -388
  Yukiya Sato Japonia 90 -388
19 Rok Justin Słowenia 81 -397
20 Stefan Kraft Austria 80 -398
21 Gregor Schlierenzauer Austria 76 -402
22 Philipp Raimund Niemcy 72 -406
  Eetu Nousiainen Finlandia 72 -406
  Jaka Hvala Słowenia 72 -406
25 Andreas Kofler Austria 71 -407
26 Andreas Granerud Buskum Norwegia 70 -408
27 Naoki Nakamura Japonia 62 -416
28 Markus Schiffner Austria 61 -417
29 Moritz Baer Niemcy 59 -419
30 Anze Semenic Słowenia 56 -422
31 Maximilian Steiner Austria 55 -423
32 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 54 -424
33 Martin Hamann Niemcy 53 -425
34 Andreas Wank Niemcy 51 -427
35 Martti Nomme Estonia 47 -431
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 47 -431
37 Tomaz Naglic Słowenia 46 -432
38 Michael Hayboeck Austria 45 -433
39 Paweł W±sek Polska 43 -435
40 Julian Wienerroither Austria 42 -436
41 Timi Zajc Słowenia 40 -438
  Viktor Polasek Czechy 40 -438
43 Sondre Ringen Norwegia 39 -439
44 Thomas Lackner Austria 38 -440
  Anze Lanisek Słowenia 38 -440
46 Jarkko Määttä Finlandia 36 -442
  Cestmir Kozisek Czechy 36 -442
48 Julian Hahn Niemcy 34 -444
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 34 -444
50 Luca Roth Niemcy 31 -447
51 Jonathan Learoyd Francja 30 -448
52 Dimitry Vassiliev Rosja 27 -451
53 Constantin Schmid Niemcy 24 -454
54 Jan Bombek Słowenia 22 -456
55 Ernest Prislic Słowenia 20 -458
  Justin Lisso Niemcy 20 -458
  Manuel Fettner Austria 20 -458
58 Bor Pavlovcic Słowenia 19 -459
59 Jan Hoerl Austria 18 -460
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 18 -460
61 Cedrik Weigel Niemcy 17 -461
  Paul Brasme Francja 17 -461
63 Domen Prevc Słowenia 16 -462
  Aleksandr Bazhenov Rosja 16 -462
65 Tilen Bartol Słowenia 15 -463
66 Oscar P. Westerheim Norwegia 14 -464
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 14 -464
68 Federico Cecon Włochy 13 -465
  Mikhail Nazarov Rosja 13 -465
70 Thomas Hofer Austria 11 -467
71 Davide Bresadola Włochy 10 -468
  Max Goller Niemcy 10 -468
73 Andrzej Stękała Polska 8 -470
  Justin Nietzel Niemcy 8 -470
  Clemens Leitner Austria 8 -470
  Dominik Peter Szwajcaria 8 -470
  Gabriel Karlen Szwajcaria 8 -470
78 Lovro Vodusek Słowenia 7 -471
79 Vladislav Boyarintsev Rosja 4 -474
80 Antti Aalto Finlandia 3 -475
  Mikhail Maksimochkin Rosja 3 -475
  Sergey Tkachenko Kazachstan 3 -475
83 Manuel Poppinger Austria 2 -476
84 Giovanni Bresadola Włochy 1 -477
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1453  
2 Niemcy Niemcy 688 -765
3 Słowenia Słowenia 601 -852
4 Szwajcaria Szwajcaria 542 -911
5 Polska Polska 538 -915
6 Rosja Rosja 333 -1120
7 Czechy Czechy 265 -1188
8 Norwegia Norwegia 184 -1269
9 Japonia Japonia 152 -1301
10 Finlandia Finlandia 111 -1342
11 Kanada Kanada 54 -1399
12 Estonia Estonia 47 -1406
  Francja Francja 47 -1406
14 Włochy Włochy 24 -1429
15 Kazachstan Kazachstan 3 -1450

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich