Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
23.09.2018 - Zakopane (Polska) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Philipp Aschenwald Austria 139.0 134.0 264.0
2 Stefan Huber Austria 133.0 139.5 256.2
3 Zak Mogel Słowenia 132.0 139.0 248.4
4 Anze Semenic Słowenia 134.0 133.0 244.0
5 David Siegel Niemcy 131.0 135.5 243.7
6 Naoki Nakamura Japonia 127.5 134.0 238.8
7 Moritz Baer Niemcy 129.5 134.5 238.3
  Ulrich Wohlgenannt Austria 137.0 128.0 238.3
9 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 134.0 125.5 236.7
10 Gregor Deschwanden Szwajcaria 133.5 132.0 236.2
11 Justin Lisso Niemcy 132.0 134.0 235.3
12 Przemysław Kantyka Polska 134.5 132.0 234.8
13 Felix Hoffmann Niemcy 128.5 137.5 234.6
14 Killian Peier Szwajcaria 133.0 125.0 233.8
15 Thomas Aasen Markeng Norwegia 126.0 133.0 231.5
16 Constantin Schmid Niemcy 132.5 127.5 230.9
17 Paweł Wąsek Polska 131.0 128.0 230.2
18 Martin Hamann Niemcy 129.5 128.5 229.4
19 Tomasz Pilch Polska 129.0 128.0 228.9
  Aleksander Zniszczoł Polska 128.0 131.0 228.9
21 Bor Pavlovcic Słowenia 133.5 128.5 226.0
22 Sondre Ringen Norwegia 128.0 125.5 223.9
23 Marius Lindvik Norwegia 127.5 127.5 221.1
24 Thomas Hofer Austria 125.5 130.0 219.4
25 Andreas Schuler Szwajcaria 130.5 124.0 219.0
26 Kenshiro Ito Japonia 130.5 124.5 218.9
27 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 127.0 125.5 217.8
28 Mikhail Maksimochkin Rosja 125.5 128.5 213.9
29 Manuel Poppinger Austria 134.0 122.5 213.7
30 Tomaz Naglic Słowenia 128.5 120.0 205.8
31 Klemens Murańka Polska 123.5   105.2
32 Thomas Lackner Austria 126.0   104.3
33 Rok Justin Słowenia 122.5   102.9
  Yumu Harada Japonia 126.0   102.9
35 Artti Aigro Estonia 124.5   102.3
36 Andreas Granerud Buskum Norwegia 125.0   101.3
37 Andrzej Stękała Polska 121.5   98.0
38 Jan Bombek Słowenia 125.5   96.3
39 Gabriel Karlen Szwajcaria 126.0   96.0
40 Maximilian Steiner Austria 119.5   95.8
  Mateusz Gruszka Polska 121.0   95.8
42 Kacper Juroszek Polska 122.0   95.1
  Vladislav Boyarintsev Rosja 122.5   95.1
44 Damian Skupień Polska 119.5   93.4
45 Matthew Soukup Kanada 117.5   91.9
46 Justin Nietzel Niemcy 116.5   91.0
47 Zakhir Dzhafarov Rosja 118.0   89.4
48 Patrick Gasienica USA 117.5   88.6
49 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 114.0   87.8
50 Szymon Jojko Polska 121.0   87.0
51 Filip Sakala Czechy 122.0   85.5
52 Elias Vaenskae Finlandia 114.5   85.4
53 Tomas Vancura Czechy 110.0   76.8
54 Niko Loeytaeinen Finlandia 110.5   76.3
55 Vojtech Stursa Czechy 109.0   76.2
56 Marat Zhaparov Kazachstan 110.5   74.5
57 Arttu Pohjola Finlandia 109.5   69.9
58 Nigel Lauchlan Kanada 106.5   67.6
59 Kacper Stosel Polska 109.5   65.6
60 Bartosz Czyż Polska 105.5   64.3
61 Decker Dean USA 105.0   63.2
62 Andrii Vaskul Ukraina 105.5   63.1
63 Muhammet Ali Bedir Turcja 102.5   60.2
64 Yevgen Marusyak Ukraina 105.0   60.0
65 Ayberk Demir Turcja 98.5   53.2
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letni Puchar Kontynentalny 2018 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2018

Letni Puchar Kontynentalny 2018

Najbliższe zawody
21 września 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 września 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 września 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
29 września 2019 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodzących zawodach? Sprawdź kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich