Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
26.07.2019, godz. 20:30
Hinterzarten HS-108
LGP-k
29.09.2018 - Klingenthal (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dimitry Vassiliev Rosja 132.5 136.0 278.7
2 Zak Mogel Słowenia 127.0 137.5 275.3
3 David Siegel Niemcy 131.5 133.0 274.8
4 Naoki Nakamura Japonia 130.0 132.0 273.4
5 Felix Hoffmann Niemcy 129.5 134.0 272.4
6 Anze Semenic Słowenia 131.5 130.5 271.3
7 Andreas Wank Niemcy 129.0 129.5 268.5
8 Sondre Ringen Norwegia 129.0 133.5 265.1
9 Moritz Baer Niemcy 128.5 131.0 263.2
10 Aleksander Zniszczoł Polska 128.5 130.5 262.2
11 Bor Pavlovcic Słowenia 127.5 128.5 260.9
12 Constantin Schmid Niemcy 129.0 129.5 259.3
13 Mikhail Nazarov Rosja 133.0 129.5 258.7
14 Przemysław Kantyka Polska 125.0 130.0 257.9
15 Ulrich Wohlgenannt Austria 127.5 129.5 257.2
16 Domen Prevc Słowenia 138.0 123.0 256.6
17 Stefan Huber Austria 127.5 127.0 256.3
18 Paweł Wąsek Polska 127.0 126.5 256.2
19 Thomas Aasen Markeng Norwegia 126.0 130.0 255.0
20 Johannes Schubert Niemcy 130.0 125.5 254.9
21 Andreas Alamommo Finlandia 129.0 128.0 252.2
22 Martin Hamann Niemcy 128.0 125.5 250.6
23 Kenshiro Ito Japonia 127.5 126.0 249.2
24 Thomas Hofer Austria 131.5 123.0 248.5
25 Robin Pedersen Norwegia 127.0 126.5 248.0
26 Klemens Murańka Polska 128.0 123.0 242.9
27 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 124.5 122.5 241.8
28 Cedrik Weigel Niemcy 129.5 122.5 240.0
29 Luca Egloff Szwajcaria 126.5 119.5 234.4
  Federico Cecon Włochy 123.5 120.5 234.4
31 Yumu Harada Japonia 125.5   119.2
32 Clemens Leitner Austria 123.5   119.1
33 Jan Bombek Słowenia 126.0   118.1
34 Andrzej Stękała Polska 123.0   117.9
35 Maximilian Lienher Austria 123.5   117.7
36 Justin Nietzel Niemcy 123.0   116.7
37 Tomasz Pilch Polska 121.5   116.1
38 Eetu Nousiainen Finlandia 121.0   113.9
39 Martti Nomme Estonia 120.0   113.8
40 Luca Roth Niemcy 123.0   113.7
41 Artti Aigro Estonia 122.5   113.2
42 Sandro Hauswirth Szwajcaria 121.5   111.8
43 Justin Lisso Niemcy 119.5   111.4
44 Heung Chul Choi Korea Pd. 119.0   110.5
45 Giovanni Bresadola Włochy 120.0   110.3
46 Fabian Seidl Niemcy 117.0   109.4
47 Rok Tarman Słowenia 117.5   109.0
48 Oscar P. Westerheim Norwegia 120.5   108.7
49 Zakhir Dzhafarov Rosja 118.5   108.4
50 Philipp Raimund Niemcy 118.0   107.6
51 Jonathan Learoyd Francja 119.5   107.2
52 Gabriel Karlen Szwajcaria 122.0   106.4
53 Stefan Rainer Austria 117.0   105.1
54 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 117.5   104.0
55 Kevin Maltsev Estonia 116.5   103.9
56 Dominik Peter Szwajcaria 117.5   100.1
57 Yevgen Marusyak Ukraina 114.0   97.6
58 Filip Sakala Czechy 118.5   96.3
59 Gabriele Zambelli Włochy 109.5   95.8
60 Paul Brasme Francja 118.5   95.5
61 Marat Zhaparov Kazachstan 110.0   95.0
62 Maximilian Steiner Austria 108.5   92.5
63 Thomas Roch Dupland Francja 112.5   92.3
64 Daniel Andrei Cacina Rumunia 110.0   88.9
65 Dusan Dolezel Czechy 106.5   82.7
66 Niko Kytoesaho Finlandia 106.0   81.8
67 Andrei Feldorean Rumunia 95.5   65.3
68 Andrii Vaskul Ukraina 96.0   57.0
69 Benedikt Holub Czechy DSQ   DSQ
70 Hunor Farkas Rumunia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letni Puchar Kontynentalny 2018 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2018

Letni Puchar Kontynentalny 2018

Kalendarium
Berkutschi.com
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
26 lipca 2019 (piątek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
12:30
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening K
14:00
FIS Cup Ljubno
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodzących zawodach? Sprawdź kwoty startowe!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich