Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
17.08.2018 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Philipp Aschenwald Austria 108.5 106.0 265.1
2 Ilmir Hazetdinov Rosja 106.0 105.0 258.6
3 Lukas Hlava Czechy 105.5 104.0 250.8
4 Przemysław Kantyka Polska 103.0 103.0 246.9
5 Martti Nomme Estonia 102.5 105.5 241.1
6 Rok Justin Słowenia 102.5 101.0 240.9
7 Tomasz Pilch Polska 103.0 101.0 240.2
  Markus Schiffner Austria 100.5 104.0 240.2
9 Aleksander Zniszczoł Polska 104.0 99.5 239.1
10 Andreas Schuler Szwajcaria 105.5 102.5 236.8
11 Zak Mogel Słowenia 100.0 105.5 235.7
12 Andreas Granerud Buskum Norwegia 99.5 101.5 233.1
13 Luca Roth Niemcy 100.0 99.5 230.8
14 Thomas Lackner Austria 102.5 100.0 230.5
15 Philipp Raimund Niemcy 102.0 103.5 227.2
16 Jan Bombek Słowenia 98.0 100.5 226.2
17 Viktor Polasek Czechy 98.5 99.5 225.9
18 Florian Altenburger Austria 101.0 97.0 225.3
19 Sandro Hauswirth Szwajcaria 100.5 98.5 224.9
20 Paweł W±sek Polska 100.0 97.0 222.2
21 Ernest Prislic Słowenia 95.5 98.5 221.4
22 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 101.0 99.0 219.7
23 Paul Brasme Francja 100.5 94.5 219.6
24 Eetu Nousiainen Finlandia 100.0 96.0 218.5
  Maximilian Steiner Austria 98.5 96.0 218.5
26 Fabian Seidl Niemcy 99.5 96.5 218.4
27 Andrzej Stękała Polska 100.5 96.5 217.7
28 Mikhail Maksimochkin Rosja 99.0 96.5 215.6
29 Jaka Hvala Słowenia 101.5 DSQ 124.5
30 Max Goller Niemcy 105.0 DSQ 121.7
31 Aleksandr Bazhenov Rosja 99.0   112.7
32 Oscar P. Westerheim Norwegia 98.5   112.6
33 Jesper Oedegaard Norwegia 95.5   112.5
34 Dominik Peter Szwajcaria 100.0   111.7
35 Giovanni Bresadola Włochy 95.5   110.6
36 Thomas Hofer Austria 96.0   110.5
37 Julian Hahn Niemcy 95.5   109.2
38 Lovro Vodusek Słowenia 92.5   108.4
39 Yevgen Marusyak Ukraina 96.0   106.5
40 Federico Cecon Włochy 94.5   106.0
41 Vojtech Stursa Czechy 96.0   105.9
42 Mats Bjerke Myhren Norwegia 95.5   104.5
43 Hunor Farkas Rumunia 95.5   103.9
44 Kilian Maerkl Niemcy 94.5   103.2
45 Marat Zhaparov Kazachstan 95.0   101.2
46 Mathis Contamine Francja 91.5   99.9
47 Henri Kavilo Finlandia 91.0   97.5
48 Cedrik Weigel Niemcy 86.0   96.2
49 Joachim Hauer Norwegia 90.0   94.8
50 Vladislav Boyarintsev Rosja 90.0   92.7
51 Andrei Feldorean Rumunia 89.5   92.4
52 Gabriele Zambelli Włochy 87.5   90.9
53 Niko Kytoesaho Finlandia 86.0   90.0
54 Andrii Vaskul Ukraina 88.5   89.6
55 Alexey Korolev Kazachstan 85.0   81.7
56 Konstantin Sokolenko Kazachstan 83.0   75.8
57 Nigel Lauchlan Kanada 80.5   72.3
58 Jonathan Learoyd Francja   DSQ DSQ
59 Kacper Juroszek Polska   DSQ DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2018 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2018

Letni Puchar Kontynentalny 2018

Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich