Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Horst Queck NRD 923.4  
2 Bjoern Wirkola Norwegia 920.6 -2.8
3 Garij Napalkov ZSRR 901.5 -21.9
4 Jiri Raska Czechosłowacja 895.2 -28.2
5 Rainer Schmidt NRD 890.3 -33.1
6 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 869.8 -53.6
7 Anatoli Sheglanov ZSRR 867.7 -55.7
8 Ingolf Mork Norwegia 860.4 -63.0
9 Heinz Schmidt NRD 860.0 -63.4
10 Yukio Kasaya Japonia 853.2 -70.2
11 Hans Schmid Szwajcaria 849.4 -74.0
12 Josef Matous Czechosłowacja 849.3 -74.1
13 Christian Kiehl NRD 847.6 -75.8
14 Takashi Fujisawa Japonia 840.4 -83.0
15 Alexander Ivanikov ZSRR 838.3 -85.1
16 Fridtjof Prydz Norwegia 837.4 -86.0
17 Walter Clemens NRD 835.2 -88.2
18 Masakatsu Asari Japonia 834.1 -89.3
19 Alain Macle Francja 832.6 -90.8
20 Reinhold Bachler Austria 831.0 -92.4
21 Henrik Ohlmayr RFN 820.1 -103.3
22 Frantisek Rydval Czechosłowacja 819.2 -104.2
23 Sepp Zehnder Szwajcaria 814.4 -109.0
24 Tadeusz Pawlusiak Polska 808.0 -115.4
25 Vladimir Smirnov ZSRR 804.2 -119.2
26 Zbynek Hubac Czechosłowacja 804.0 -119.4
27 Ludvic Zajc Jugosławia 801.1 -122.3
28 Bent Tomtum Norwegia 801.0 -122.4
29 Guenther Guellner RFN 797.8 -125.6
30 Giacomo Aimoni Włochy 796.4 -127.0
31 Rudolf Doubek Czechosłowacja 793.6 -129.8
32 Max Golser Austria 789.3 -134.1
33 Józef Przybyła Polska 784.4 -139.0
  Tauno Kaeyhko Finlandia 784.4 -139.0
35 Bruce Jennings USA 782.2 -141.2
36 Ernst Kroell Austria 781.8 -141.6
37 Ryszard Witke Polska 779.2 -144.2
38 Rauli Tupurainen Finlandia 772.8 -150.6
39 Karel Kodejska Czechosłowacja 764.4 -159.0
40 Josef Schwinghammer RFN 763.3 -160.1
41 Stanisław G±sienica-Daniel Polska 761.9 -161.5
42 Gregory Swor USA 761.5 -161.9
43 Laszlo Geller Węgry 758.6 -164.8
44 William Bakke USA 750.9 -172.5
45 Juhanni Putkonen Finlandia 749.4 -174.0
46 Marjan Mesec Jugosławia 746.3 -177.1
47 Gilbert Poirot Francja 746.1 -177.3
48 Vladimir Galkin ZSRR 744.8 -178.6
49 Josef Lichtenegger Austria 741.7 -181.7
50 Stanisław Kubica Polska 741.4 -182.0
51 Richard Pfiffner Szwajcaria 740.8 -182.6
52 Heini Ihle RFN 738.5 -184.9
53 Peter Stefancic Jugosławia 737.9 -185.5
54 Branko Dolhar Jugosławia 728.4 -195.0
55 Nobukazu Saito Japonia 725.6 -197.8
  Lars Stroem Szwecja 725.6 -197.8
57 Georg Krog USA 725.3 -198.1
58 Karl-Erik Johansson Szwecja 721.1 -202.3
59 Walter Steiner Szwajcaria 718.2 -205.2
60 Walter Lampe RFN 707.5 -215.9
61 Janez Jurman Jugosławia 704.1 -219.3
62 Jerry Martin USA 694.8 -228.6
63 Adrian Watt USA 680.2 -243.2
64 Mihaly Geller Węgry 671.5 -251.9
65 Andrzej Sztolf Polska 668.9 -254.5
66 Erich Schwabl Austria 665.9 -257.5
67 Eilert Maeler Szwecja 664.8 -258.6
68 Friedlhelm Klapproth RFN 664.7 -258.7
69 James Yerrly Francja 655.4 -268.0
70 Ken Harkins USA 649.7 -273.7
71 Lars Grini Norwegia 648.0 -275.4
72 Pat Morris Kanada 645.2 -278.2
73 Alfred Grosche RFN 641.2 -282.2
74 Kinuo Watanabe Japonia 636.9 -286.5
75 Gyula Molnar Węgry 633.1 -290.3
76 Oswald Schinze RFN 611.5 -311.9
77 Sigfried Scheutz Austria 610.9 -312.5
78 Tim Denisson USA 610.0 -313.4
79 Ulf Kvendbo Kanada 595.6 -327.8
80 Juergen Dommerich NRD 592.1 -331.3
81 Ernst Wimmer Austria 592.0 -331.4
82 Helmut Diess Austria 585.8 -337.6
83 Vladimir Belousov ZSRR 573.8 -349.6
84 Albino Bazzana Włochy 562.4 -361.0
85 Jan Bieniek Polska 493.7 -429.7
86 Bruno Patti Włochy 490.7 -432.7
87 John McInnes Kanada 451.8 -471.6
88 Walter Habersatter jun. Austria 416.5 -506.9
89 Claude Trahan Kanada 401.3 -522.1
90 Zdenek Mezl Kanada 400.5 -522.9
91 Franz Salhofer Austria 392.6 -530.8
92 Mario Cecon Włochy 368.3 -555.1
93 Willi Schuster Austria 345.7 -577.7
94 Ernst Wursthorn RFN 341.1 -582.3
95 Harald Winkler Austria 331.2 -592.2
96 Willhelm Haydt RFN 319.0 -604.4
97 Lothar Lottes RFN 311.4 -612.0
98 Peter Dubb RFN 293.9 -629.5
99 Ralph Phland RFN 169.7 -753.7
100 Alfred Winkler RFN 146.6 -776.8
101 Dave Norby USA 137.0 -786.4
Wyniki konkursów
28.12.1969 Oberstdorf RFN K-74
01.01.1970 Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
04.01.1970 Innsbruck Austria K-81
06.01.1970 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich