Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 1969/1970
28.12.1969   Oberstdorf RFN K-74
01.01.1970   Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
04.01.1970   Innsbruck Austria K-81
06.01.1970   Bischofshofen Austria K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Horst Queck NRD 923.4  
2 Bjoern Wirkola Norwegia 920.6 -2.8
3 Gari Napalkov ZSRR 901.5 -21.9
4 Jiri Raska Czechosłowacja 895.2 -28.2
5 Rainer Schmidt NRD 890.3 -33.1
6 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 869.8 -53.6
7 Anatolij Jeglanov ZSRR 867.7 -55.7
8 Ingolf Mork Norwegia 860.4 -63.0
9 Heinz Schmidt NRD 860.0 -63.4
10 Yukio Kasaya Japonia 852.2 -71.2
11 Hans Schmid Szwajcaria 850.1 -73.3
12 Josef Matous Czechosłowacja 849.3 -74.1
13 Christian Kiehl NRD 847.6 -75.8
14 Takashi Fujisawa Japonia 840.4 -83.0
15 Alexandr Ivannikov ZSRR 838.3 -85.1
16 Fritjof Prytz Norwegia 837.4 -86.0
17 Walter Clemens NRD 835.2 -88.2
18 Masakatsu Asari Japonia 834.1 -89.3
19 Alain Macle Francja 832.6 -90.8
20 Reinhold Bachler Austria 831.0 -92.4
21 Henrik Ohlmayr RFN 820.1 -103.3
22 Frantisek Rydval Czechosłowacja 819.2 -104.2
23 Sepp Zehnder Szwajcaria 814.4 -109.0
24 Tadeusz Pawlusiak Polska 808.0 -115.4
25 Wladimir Smirnov ZSRR 804.2 -119.2
26 Zbynek Hubac Czechosłowacja 804.0 -119.4
27 Ludvik Zajc Jugosławia 801.1 -122.3
28 Bent Tomtum Norwegia 801.0 -122.4
29 Günther Goellner RFN 797.8 -125.6
30 Giacomo Aimoni Włochy 796.4 -127.0
31 Rudolf Doubek Czechosłowacja 793.6 -129.8
32 Max Golser Austria 789.3 -134.1
33 Józef Przybyła Polska 784.4 -139.0
  Tauno Kaeyhko Finlandia 784.4 -139.0
35 Bruce Jennings USA 782.2 -141.2
36 Ernst Kroell Austria 781.8 -141.6
37 Ryszard Witke Polska 779.2 -144.2
38 Rauli Tuppurainen Finlandia 772.8 -150.6
39 Karel Kodejska Czechosłowacja 764.4 -159.0
40 Josef Schwinghammer RFN 763.3 -160.1
41 Stanisław G±sienica-Daniel Polska 761.9 -161.5
42 Greg Swor USA 761.5 -161.9
43 Laszlo Geller Węgry 758.6 -164.8
44 Bill Bakke USA 750.9 -172.5
45 Juhanni Putkonen Finlandia 749.4 -174.0
46 Marjan Mesec Jugosławia 746.3 -177.1
47 Gilbert Poirot Francja 746.1 -177.3
48 Wladimir Galkin ZSRR 744.8 -178.6
49 Josef Lichtenegger Austria 741.7 -181.7
50 Stanisław Kubica Polska 741.4 -182.0
51 Richard Pfiffner Szwajcaria 740.8 -182.6
52 Heini Ihle RFN 738.5 -184.9
53 Peter Stefancic Jugosławia 737.9 -185.5
54 Branko Dolhar Jugosławia 728.4 -195.0
55 Nobukazu Saito Japonia 725.6 -197.8
  Lars Stroem Szwecja 725.6 -197.8
57 Georg Krog USA 725.3 -198.1
58 Karl-Eric Johansson Szwecja 721.1 -202.3
59 Walter Steiner Szwajcaria 718.2 -205.2
60 Walter Lampe RFN 707.5 -215.9
61 Janez Jurman Jugosławia 704.1 -219.3
62 Jerri Martin USA 694.8 -228.6
63 Adrian Watt USA 680.2 -243.2
64 Mihaly Geller Węgry 671.5 -251.9
65 Andrzej Sztolf Polska 668.9 -254.5
66 Erich Schwabl Austria 665.9 -257.5
67 Eilerth Maehler Szwecja 664.8 -258.6
68 Friedlhelm Klapproth RFN 664.7 -258.7
69 James Yerly Francja 655.4 -268.0
70 Ken Harkins USA 649.7 -273.7
71 Lars Grini Norwegia 648.0 -275.4
72 Pat Morris Kanada 645.2 -278.2
73 Alfred Grosche RFN 641.2 -282.2
74 Kinuo Watanabe Japonia 636.9 -286.5
75 Gyula Molnar Węgry 633.1 -290.3
76 Oswald Schinze RFN 611.5 -311.9
77 Sigfried Scheutz Austria 610.9 -312.5
78 Tim Denisson USA 610.0 -313.4
79 Ulf Kvendbo Kanada 595.6 -327.8
80 Juergen Dommerich NRD 592.1 -331.3
81 Ernst Wimmer Austria 592.0 -331.4
82 Helmut Diess Austria 585.8 -337.6
83 Vladimir Belousov ZSRR 573.8 -349.6
84 Albino Bazana Włochy 562.4 -361.0
85 Jan Bieniek Polska 493.7 -429.7
86 Bruno Patti Włochy 490.7 -432.7
87 John McInnes Kanada 451.8 -471.6
88 Walter Habersatter jr. Austria 416.5 -506.9
89 Claude Trahan Kanada 401.3 -522.1
90 Zdenek Mezl Kanada 400.5 -522.9
91 Franz Salhofer Austria 392.6 -530.8
92 Mario Cecon Włochy 368.3 -555.1
93 Willi Schuster Austria 345.7 -577.7
94 Ernst Wursthorn RFN 341.1 -582.3
95 Harald Winkler Austria 331.2 -592.2
96 Willhelm Haydt RFN 319.0 -604.4
97 Lothar Lottes RFN 311.4 -612.0
98 Peter Dubb RFN 293.9 -629.5
99 Ralph Poehland RFN 169.7 -753.7
100 Alfred Winkler RFN 146.6 -776.8
101 Dave Norby USA 137.0 -786.4
Wyniki konkursów
28.12.1969 Oberstdorf RFN K-74
01.01.1970 Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
04.01.1970 Innsbruck Austria K-81
06.01.1970 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich