TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
06.01.1970 - Bischofshofen (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jiri Raska Czechosłowacja 100.5 101.0 235.4
2 Rainer Schmidt NRD     232.9
3 Bjoern Wirkola Norwegia 100.0 100.0 232.3
4 Horst Queck NRD 99.0 99.5 232.2
5 Garij Napalkov ZSRR     226.3
6 Rudolf Höhnl Czechosłowacja     225.2
7 Alexander Ivanikov ZSRR     223.3
8 Ingolf Mork Norwegia     218.3
9 Fridtjof Prydz Norwegia     216.0
10 Masakatsu Asari Japonia     215.6
11 Yukio Kasaya Japonia     215.5
12 Christian Kiehl NRD     211.0
13 Takashi Fujisawa Japonia     210.1
14 Anatoli Sheglanov ZSRR     209.5
15 Alain Macle Francja     208.8
16 Hans Schmid Szwajcaria     208.5
17 Vladimir Smirnov ZSRR     207.4
18 Walter Clemens NRD     207.1
19 Ryszard Witke Polska     207.0
20 Max Golser Austria     205.7
21 Josef Matous Czechosłowacja     204.8
22 Tauno Kaeyhko Finlandia     204.4
23 Ernst Kroell Austria     203.6
24 Heinz Schmidt NRD     203.0
25 Reinhold Bachler Austria     201.3
26 Frantisek Rydval Czechosłowacja     201.1
27 Sepp Zehnder Szwajcaria     201.0
28 Josef Lichtenegger Austria     200.9
29 Rudolf Doubek Czechosłowacja     199.8
30 Ludvic Zajc Jugosławia     199.1
31 Rauli Tupurainen Finlandia     197.4
32 Bruce Jennings USA     197.3
33 Tadeusz Pawlusiak Polska     194.8
34 Laszlo Geller Węgry     191.7
35 Giacomo Aimoni Włochy     190.7
36 Georg Krog USA     188.9
37 Henrik Ohlmayr RFN     188.7
38 William Bakke USA     188.5
39 Juergen Dommerich NRD     187.9
40 Karel Kodejska Czechosłowacja     186.6
41 Karl-Erik Johansson Szwecja     186.5
42 Zbynek Hubac Czechosłowacja     185.4
43 Peter Stefancic Jugosławia     185.0
44 Vladimir Galkin ZSRR     184.9
45 Józef Przybyła Polska     184.5
46 Gilbert Poirot Francja     182.5
47 Gregory Swor USA     182.1
48 Mihaly Geller Węgry     179.8
49 Bent Tomtum Norwegia     178.3
50 Stanisław Kubica Polska     175.7
51 Jerry Martin USA     174.8
52 Andrzej Sztolf Polska     171.8
53 Guenther Guellner RFN     170.9
54 Eilert Maeler Szwecja     170.0
  Juhanni Putkonen Finlandia     170.0
56 Heini Ihle RFN     168.2
57 Josef Schwinghammer RFN     168.1
58 Richard Pfiffner Szwajcaria     164.7
59 Marjan Mesec Jugosławia     163.4
60 Pat Morris Kanada     157.9
61 Branko Dolhar Jugosławia     157.4
62 Nobukazu Saito Japonia     156.8
63 Friedlhelm Klapproth RFN     156.7
64 Ken Harkins USA     155.4
65 Kinuo Watanabe Japonia     155.3
66 Lars Stroem Szwecja     154.3
67 Walter Lampe RFN     154.1
68 Walter Steiner Szwajcaria     152.9
  Sigfried Scheutz Austria     152.9
70 James Yerrly Francja     147.7
71 Stanisław G±sienica-Daniel Polska     146.9
72 Ernst Wimmer Austria     145.4
73 Erich Schwabl Austria     139.7
74 Tim Denisson USA     138.8
75 Janez Jurman Jugosławia     138.0
76 Zdenek Mezl Kanada     135.3
77 Gyula Molnar Węgry     132.0
78 Alfred Grosche RFN     130.0
79 Franz Salhofer Austria     125.3
80 Adrian Watt USA     124.8
81 Oswald Schinze RFN     123.8
82 Ulf Kvendbo Kanada     121.6
83 John McInnes Kanada     118.6
84 Walter Habersatter jun. Austria     112.2
85 Helmut Diess Austria     111.0
86 Claude Trahan Kanada     107.8

« Turniej Czterech Skoczni 1969/1970 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1969/1970

Turniej Czterech Skoczni 1969/1970

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »