TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
04.01.1970 - Innsbruck (Austria) K-81
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Bjoern Wirkola Norwegia 98.0 92.5 248.5
2 Horst Queck NRD 99.0 91.5 246.0
3 Anatoli Sheglanov ZSRR 92.5 92.5 237.8
4 Garij Napalkov ZSRR 92.0 90.0 232.1
5 Heinz Schmidt NRD 92.0 90.0 227.6
6 Rainer Schmidt NRD 92.0 88.0 225.8
7 Reinhold Bachler Austria 93.0 87.0 224.8
8 Tadeusz Pawlusiak Polska 92.0 84.0 216.2
9 Hans Schmid Szwajcaria 94.0 84.0 212.0
10 Alfred Grosche RFN 90.0 85.0 211.8
11 Josef Schwinghammer RFN     211.3
12 Rudolf Höhnl Czechosłowacja     210.4
13 Frantisek Rydval Czechosłowacja     210.1
14 Henrik Ohlmayr RFN     209.3
15 Yukio Kasaya Japonia     208.8
16 Sepp Zehnder Szwajcaria     208.3
17 Ingolf Mork Norwegia     207.7
18 Rudolf Doubek Czechosłowacja     206.1
19 Alain Macle Francja     205.1
20 Walter Clemens NRD     204.4
21 Guenther Guellner RFN     204.0
22 Takashi Fujisawa Japonia     203.4
23 Jiri Raska Czechosłowacja     203.1
24 Juergen Dommerich NRD     202.9
25 Masakatsu Asari Japonia     202.5
26 Alexander Ivanikov ZSRR     200.4
27 Fridtjof Prydz Norwegia     199.9
28 Zbynek Hubac Czechosłowacja     199.4
29 Giacomo Aimoni Włochy     199.2
  Juhanni Putkonen Finlandia     199.2
31 Bent Tomtum Norwegia     199.0
32 Lars Grini Norwegia     198.0
33 Ludvic Zajc Jugosławia     197.8
34 Vladimir Belousov ZSRR     197.0
35 Józef Przybyła Polska     195.4
36 Marjan Mesec Jugosławia     194.7
37 Georg Krog USA     194.5
38 Ernst Kroell Austria     194.3
39 Josef Matous Czechosłowacja     194.1
40 Max Golser Austria     193.2
41 Christian Kiehl NRD     192.9
42 Tauno Kaeyhko Finlandia     191.9
43 Laszlo Geller Węgry     189.7
44 Gregory Swor USA     189.6
45 Branko Dolhar Jugosławia     189.0
46 Albino Bazzana Włochy     187.3
47 Janez Jurman Jugosławia     186.2
48 Rauli Tupurainen Finlandia     186.0
49 Peter Stefancic Jugosławia     184.9
50 Stanisław G±sienica-Daniel Polska     184.3
51 Vladimir Galkin ZSRR     183.9
52 Gilbert Poirot Francja     183.7
53 Ryszard Witke Polska     182.6
  Erich Schwabl Austria     182.6
55 Adrian Watt USA     182.3
56 Lars Stroem Szwecja     181.0
  Walter Steiner Szwajcaria     181.0
58 Josef Lichtenegger Austria     180.7
59 Richard Pfiffner Szwajcaria     178.7
60 Karel Kodejska Czechosłowacja     177.6
61 Bruce Jennings USA     176.4
62 Vladimir Smirnov ZSRR     174.0
63 Stanisław Kubica Polska     173.0
64 Mihaly Geller Węgry     172.8
  Eilert Maeler Szwecja     172.8
66 Walter Lampe RFN     172.6
67 Heini Ihle RFN     172.5
68 Andrzej Sztolf Polska     170.3
69 Nobukazu Saito Japonia     167.8
70 William Bakke USA     164.5
71 John McInnes Kanada     163.8
72 Bruno Patti Włochy     162.3
73 Gyula Molnar Węgry     162.0
74 Harald Winkler Austria     161.7
75 Kinuo Watanabe Japonia     161.1
76 Oswald Schinze RFN     161.0
77 Pat Morris Kanada     159.4
78 Karl-Erik Johansson Szwecja     157.0
79 Friedlhelm Klapproth RFN     151.9
80 Ken Harkins USA     151.6
81 Jerry Martin USA     149.9
82 Tim Denisson USA     148.5
83 Ernst Wimmer Austria     147.6
84 Walter Habersatter jun. Austria     145.0
85 James Yerrly Francja     144.7
86 Ulf Kvendbo Kanada     144.3
87 Jan Bieniek Polska     142.8
88 Claude Trahan Kanada     132.7
89 Helmut Diess Austria     125.0
90 Zdenek Mezl Kanada     122.6
91 Sigfried Scheutz Austria     122.2

« Turniej Czterech Skoczni 1969/1970 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1969/1970

Turniej Czterech Skoczni 1969/1970

Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »