Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
28.12.1969 - Oberstdorf (RFN) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Gari Napalkov ZSRR 79.5 80.0 225.7
2 Horst Queck NRD 78.5 82.0 223.8
3 Josef Matous Czechosłowacja 81.5 79.0 223.3
4 Lars Grini Norwegia 79.0 80.0 222.9
5 Bjoern Wirkola Norwegia 78.0 80.0 221.3
6 Christian Kiehl NRD 79.5 80.0 218.2
7 Jiri Raska Czechosłowacja 79.0 79.0 215.3
8 Takashi Fujisawa Japonia 76.5 77.5 213.9
9 Ingolf Mork Norwegia 75.0 80.5 213.8
10 Walter Clemens NRD 77.0 79.5 213.4
11 Bent Tomtum Norwegia 79.5 79.0 213.1
12 Yukio Kasaya Japonia 79.5 76.0 211.8
13 Tadeusz Pawlusiak Polska 78.0 78.0 211.6
14 Rainer Schmidt NRD 76.5 80.0 211.4
15 Zbynek Hubac Czechosłowacja 77.0 78.5 211.3
16 Fritjof Prytz Norwegia 79.0 76.5 210.8
17 Heinz Schmidt NRD 77.0 81.0 210.3
18 Masakatsu Asari Japonia 74.5 78.5 208.8
19 Hans Schmid Szwajcaria 80.5 79.0 208.7
20 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 77.5 78.5 208.1
21 Nobukazu Saito Japonia 77.5 77.5 208.0
22 Wladimir Smirnov ZSRR 78.0 78.0 207.6
23 Stanisław G±sienica-Daniel Polska 80.0 74.0 206.9
24 Günther Goellner RFN 77.5 78.0 205.3
25 Alain Macle Francja 74.5 80.5 204.0
26 Juergen Dommerich NRD 78.0 77.5 201.3
27 Henrik Ohlmayr RFN 76.0 75.5 200.9
28 Wladimir Galkin ZSRR 73.5 74.5 198.8
29 Ludvik Zajc Jugosławia 76.0 74.0 198.5
30 Reinhold Bachler Austria 73.5 77.0 197.8
31 Karel Kodejska Czechosłowacja 75.0 74.5 197.7
32 Bruce Jennings USA 77.0 76.0 196.8
33 Sepp Zehnder Szwajcaria 74.0 73.0 195.7
34 Józef Przybyła Polska 75.0 75.0 195.5
35 Marjan Mesec Jugosławia 74.5 77.0 193.9
36 Heini Ihle RFN 74.0 74.0 193.3
37 Frantisek Rydval Czechosłowacja 74.0 77.0 193.1
38 Bill Bakke USA 76.0 74.5 192.8
39 Walter Lampe RFN 76.0 75.0 192.6
40 Janez Jurman Jugosławia 74.0 76.0 192.5
41 Ryszard Witke Polska 73.0 73.5 191.9
42 Alexandr Ivannikov ZSRR 73.5 75.5 191.8
43 Rauli Tuppurainen Finlandia 74.0 73.0 191.2
44 Richard Pfiffner Szwajcaria 73.0 75.0 190.3
  Stanisław Kubica Polska 73.5 77.0 190.3
46 Branko Dolhar Jugosławia 74.5 74.5 189.9
47 Giacomo Aimoni Włochy 74.0 75.0 189.4
48 Eilerth Maehler Szwecja 75.0 72.5 189.0
49 Jerri Martin USA 74.0 73.0 188.7
50 Mario Cecon Włochy 73.0 77.0 188.5
51 Willi Schuster Austria 75.0 73.0 187.8
52 Max Golser Austria 74.0 73.5 187.5
53 Anatolij Jeglanov ZSRR 79.0 78.0 187.2
54 Peter Stefancic Jugosławia 75.0 75.0 186.5
55 Greg Swor USA 74.5 73.5 184.8
  Lars Stroem Szwecja 73.5 74.5 184.8
57 James Yerly Francja 71.0 73.5 184.7
58 Rudolf Doubek Czechosłowacja 76.0 69.0 184.5
59 Josef Schwinghammer RFN 75.0 73.0 184.3
60 Ernst Kroell Austria 72.0 74.0 183.1
61 Gilbert Poirot Francja 72.0 72.0 182.4
62 Juhanni Putkonen Finlandia 71.0 72.0 182.1
63 Albino Bazana Włochy 71.0 72.0 181.3
  Walter Steiner Szwajcaria 73.5 72.0 181.3
65 Helmut Diess Austria 71.5 69.0 178.8
66 Tauno Kaeyhko Finlandia 78.0 76.0 176.4
67 Adrian Watt USA 70.5 72.0 174.5
68 Erich Schwabl Austria 71.5 70.0 174.4
69 Friedlhelm Klapproth RFN 73.0 70.5 173.1
70 Oswald Schinze RFN 72.0 69.0 172.2
71 Ralph Poehland RFN 76.5 78.0 169.7
72 Ken Harkins USA 72.0 69.0 169.6
73 Gyula Molnar Węgry 70.0 72.5 169.5
74 Jan Bieniek Polska 78.5 76.0 169.2
75 Laszlo Geller Węgry 67.0 75.5 169.0
76 Karl-Eric Johansson Szwecja 68.0 70.0 168.3
77 Ernst Wursthorn RFN 76.0 68.0 167.9
78 Peter Dubb RFN 70.0 71.5 167.4
79 Josef Lichtenegger Austria 71.5 72.5 166.9
80 Pat Morris Kanada 69.0 71.0 164.5
81 Sigfried Scheutz Austria 71.0 69.0 162.0
82 Lothar Lottes RFN 71.0 68.0 161.9
83 Ulf Kvendbo Kanada 68.0 67.0 161.5
84 Bruno Patti Włochy 69.0 68.5 160.5
85 Walter Habersatter jr. Austria 69.0 69.0 159.3
86 Willhelm Haydt RFN 72.0 69.0 159.1
87 Georg Krog USA 67.0 71.0 156.8
88 Ernst Wimmer Austria 68.0 67.5 154.8
89 Tim Denisson USA 65.0 68.0 151.8
90 Alfred Grosche RFN 69.0 76.0 151.5
91 Andrzej Sztolf Polska 64.0 67.0 148.6
92 Alfred Winkler RFN 68.0 63.0 146.6
  Vladimir Belousov ZSRR 75.0 76.0 146.6
94 Kinuo Watanabe Japonia 73.0 70.5 146.1
95 Dave Norby USA 61.0 64.0 137.0
96 Mihaly Geller Węgry 74.5 74.5 120.4
97 Franz Salhofer Austria 67.0 64.0 109.1

« Turniej Czterech Skoczni 1969/1970 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1969/1970

Turniej Czterech Skoczni 1969/1970

Kalendarium
Katja Markuta
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Mitz (1990)
Luka Brnot (1990)
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:45
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
15:55
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich