Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
01.01.1970 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-80
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jiri Raska Czechosłowacja 92.5 92.0 241.4
2 Anatoli Sheglanov ZSRR 88.0 91.0 233.2
3 Vladimir Belousov ZSRR 87.0 89.5 230.2
4 Josef Matous Czechosłowacja 90.0 90.0 227.1
  Lars Grini Norwegia 90.5 87.0 227.1
6 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 91.5 88.5 226.1
7 Christian Kiehl NRD 91.0 87.5 225.5
8 Stanisław G±sienica-Daniel Polska 88.0 90.0 223.8
9 Alexander Ivanikov ZSRR 87.0 88.5 222.8
10 Horst Queck NRD 86.5 88.0 221.4
11 Henrik Ohlmayr RFN 87.0 89.5 221.2
12 Ingolf Mork Norwegia 89.0 86.0 220.6
13 Rainer Schmidt NRD 88.0 88.5 220.2
  Hans Schmid Szwajcaria 88.0 88.5 220.2
15 Heinz Schmidt NRD 87.0 88.0 219.1
16 Bjoern Wirkola Norwegia 87.5 86.0 218.5
17 Guenther Guellner RFN 87.0 88.0 217.6
18 Garij Napalkov ZSRR 84.5 85.0 217.4
19 Giacomo Aimoni Włochy 87.0 88.0 217.1
20 Yukio Kasaya Japonia 85.0 85.0 216.1
21 Vladimir Smirnov ZSRR     215.2
22 Frantisek Rydval Czechosłowacja     214.9
23 Alain Macle Francja     214.7
24 Takashi Fujisawa Japonia     213.0
25 Tauno Kaeyhko Finlandia     211.7
  Bruce Jennings USA     211.7
27 Fridtjof Prydz Norwegia     210.7
28 Bent Tomtum Norwegia     210.6
29 Walter Clemens NRD     210.3
30 Sepp Zehnder Szwajcaria     209.4
31 Karl-Erik Johansson Szwecja     209.3
32 Józef Przybyła Polska     209.0
33 Laszlo Geller Węgry     208.2
34 Zbynek Hubac Czechosłowacja     207.9
35 Masakatsu Asari Japonia     207.2
36 Reinhold Bachler Austria     207.1
  Richard Pfiffner Szwajcaria     207.1
38 Ludvic Zajc Jugosławia     205.7
39 Lars Stroem Szwecja     205.5
40 William Bakke USA     205.1
41 Gregory Swor USA     205.0
42 Heini Ihle RFN     204.5
43 Rudolf Doubek Czechosłowacja     203.2
44 Walter Steiner Szwajcaria     203.0
45 Max Golser Austria     202.9
46 Karel Kodejska Czechosłowacja     202.5
47 Stanisław Kubica Polska     202.4
48 Ernst Kroell Austria     200.8
49 Josef Schwinghammer RFN     199.6
50 Adrian Watt USA     198.6
51 Mihaly Geller Węgry     198.5
52 Rauli Tupurainen Finlandia     198.2
53 Juhanni Putkonen Finlandia     198.1
54 Ryszard Witke Polska     197.7
55 Gilbert Poirot Francja     197.5
56 Marjan Mesec Jugosławia     194.3
57 Albino Bazzana Włochy     193.8
58 Josef Lichtenegger Austria     193.2
59 Nobukazu Saito Japonia     193.0
60 Branko Dolhar Jugosławia     192.1
61 Walter Lampe RFN     188.2
62 Janez Jurman Jugosławia     187.4
63 Tadeusz Pawlusiak Polska     185.4
64 Georg Krog USA     185.1
65 Friedlhelm Klapproth RFN     183.0
66 Jan Bieniek Polska     181.7
67 Peter Stefancic Jugosławia     181.5
68 Jerry Martin USA     181.4
69 Mario Cecon Włochy     179.8
70 James Yerrly Francja     178.3
71 Andrzej Sztolf Polska     178.2
72 Vladimir Galkin ZSRR     177.2
73 Kinuo Watanabe Japonia     174.4
74 Sigfried Scheutz Austria     173.8
75 Ernst Wursthorn RFN     173.2
76 Ken Harkins USA     173.1
77 Helmut Diess Austria     171.0
78 Tim Denisson USA     170.9
79 Gyula Molnar Węgry     169.6
80 Harald Winkler Austria     169.5
81 John McInnes Kanada     169.4
82 Erich Schwabl Austria     169.2
83 Ulf Kvendbo Kanada     168.2
84 Bruno Patti Włochy     167.9
85 Pat Morris Kanada     163.4
86 Claude Trahan Kanada     160.8
87 Willhelm Haydt RFN     159.9
88 Franz Salhofer Austria     158.2
89 Willi Schuster Austria     157.9
90 Oswald Schinze RFN     154.5
91 Lothar Lottes RFN     149.5
92 Alfred Grosche RFN     147.9
93 Ernst Wimmer Austria     144.2
94 Zdenek Mezl Kanada     142.6
95 Eilert Maeler Szwecja     133.0
96 Peter Dubb RFN     126.5

« Turniej Czterech Skoczni 1969/1970 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1969/1970

Turniej Czterech Skoczni 1969/1970

Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
29 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich