Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
01.01.1970 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-80
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jiri Raska Czechosłowacja 92.5 92.0 241.4
2 Anatolij Jeglanov ZSRR 88.0 91.0 233.2
3 Vladimir Belousov ZSRR 87.0 89.5 230.2
4 Josef Matous Czechosłowacja 90.0 90.0 227.1
  Lars Grini Norwegia 90.5 87.0 227.1
6 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 91.5 88.5 226.1
7 Christian Kiehl NRD 91.0 87.5 225.5
8 Stanisław G±sienica-Daniel Polska 88.0 90.0 223.8
9 Alexandr Ivannikov ZSRR 87.0 88.5 222.8
10 Horst Queck NRD 86.5 88.0 221.4
11 Henrik Ohlmayr RFN 87.0 89.5 221.2
12 Hans Schmid Szwajcaria 88.5 88.5 220.9
13 Ingolf Mork Norwegia 89.0 86.0 220.6
14 Rainer Schmidt NRD 88.0 88.5 220.2
15 Heinz Schmidt NRD 87.0 88.0 219.1
16 Bjoern Wirkola Norwegia 87.5 86.0 218.5
17 Günther Goellner RFN 87.0 88.0 217.6
18 Gari Napalkov ZSRR 84.5 85.0 217.4
19 Giacomo Aimoni Włochy 87.0 88.0 217.1
20 Yukio Kasaya Japonia 85.0 85.0 216.1
21 Wladimir Smirnov ZSRR 84.5 87.0 215.2
22 Frantisek Rydval Czechosłowacja 86.5 88.0 214.9
23 Alain Macle Francja 87.0 84.5 214.7
24 Takashi Fujisawa Japonia 85.0 83.5 213.0
25 Tauno Kaeyhko Finlandia 86.0 88.0 211.7
  Bruce Jennings USA 87.0 87.0 211.7
27 Fritjof Prytz Norwegia 84.0 85.0 210.7
28 Bent Tomtum Norwegia 85.0 85.0 210.6
29 Walter Clemens NRD 83.5 84.5 210.3
30 Sepp Zehnder Szwajcaria 83.0 86.5 209.4
31 Karl-Eric Johansson Szwecja 85.0 88.0 209.3
32 Józef Przybyła Polska 84.5 84.0 209.0
33 Laszlo Geller Węgry 86.5 85.0 208.2
34 Zbynek Hubac Czechosłowacja 82.0 85.0 207.9
35 Masakatsu Asari Japonia 85.0 84.0 207.2
36 Reinhold Bachler Austria 84.5 85.5 207.1
  Richard Pfiffner Szwajcaria 84.5 85.5 207.1
38 Ludvik Zajc Jugosławia 84.0 85.0 205.7
39 Lars Stroem Szwecja 83.5 87.5 205.5
40 Bill Bakke USA 82.5 87.5 205.1
41 Greg Swor USA 83.5 85.0 205.0
42 Heini Ihle RFN 84.0 84.5 204.5
43 Rudolf Doubek Czechosłowacja 82.5 84.0 203.2
44 Walter Steiner Szwajcaria 81.5 87.0 203.0
45 Max Golser Austria 84.5 85.0 202.9
46 Karel Kodejska Czechosłowacja 83.5 82.5 202.5
47 Stanisław Kubica Polska 82.0 85.0 202.4
48 Ernst Kroell Austria 83.5 84.5 200.8
49 Josef Schwinghammer RFN 86.0 79.0 199.6
50 Adrian Watt USA 82.0 88.0 198.6
51 Mihaly Geller Węgry 82.5 86.0 198.5
52 Rauli Tuppurainen Finlandia 79.5 82.0 198.2
53 Juhanni Putkonen Finlandia 82.0 83.0 198.1
54 Ryszard Witke Polska 81.5 82.5 197.7
55 Gilbert Poirot Francja 81.5 82.0 197.5
56 Marjan Mesec Jugosławia 84.5 83.5 194.3
57 Albino Bazana Włochy 83.0 80.0 193.8
58 Josef Lichtenegger Austria 81.0 83.0 193.2
59 Nobukazu Saito Japonia 77.0 84.0 193.0
60 Branko Dolhar Jugosławia 80.0 82.5 192.1
61 Walter Lampe RFN 82.0 82.0 188.2
62 Janez Jurman Jugosławia 79.0 83.0 187.4
63 Tadeusz Pawlusiak Polska 83.5 88.5 185.4
64 Georg Krog USA 78.5 81.5 185.1
65 Friedlhelm Klapproth RFN 79.0 82.0 183.0
66 Jan Bieniek Polska 84.5 87.0 181.7
67 Peter Stefancic Jugosławia 76.0 82.5 181.5
68 Jerri Martin USA 78.0 79.0 181.4
69 Mario Cecon Włochy 79.0 79.0 179.8
70 James Yerly Francja 75.5 80.0 178.3
71 Andrzej Sztolf Polska 75.0 79.0 178.2
72 Wladimir Galkin ZSRR 82.5 84.0 177.2
73 Kinuo Watanabe Japonia 74.0 80.5 174.4
74 Sigfried Scheutz Austria 76.0 79.5 173.8
75 Ernst Wursthorn RFN 77.0 79.5 173.2
76 Ken Harkins USA 74.0 76.0 173.1
77 Helmut Diess Austria 73.0 78.0 171.0
78 Tim Denisson USA 75.5 79.0 170.9
79 Gyula Molnar Węgry 74.0 81.0 169.6
80 Harald Winkler Austria 74.0 77.0 169.5
81 John McInnes Kanada 73.0 76.5 169.4
82 Erich Schwabl Austria 76.0 78.0 169.2
83 Ulf Kvendbo Kanada 75.0 76.5 168.2
84 Bruno Patti Włochy 76.0 76.0 167.9
85 Pat Morris Kanada 75.0 74.5 163.4
86 Claude Trahan Kanada 76.0 72.0 160.8
87 Willhelm Haydt RFN 74.0 78.0 159.9
88 Franz Salhofer Austria 74.0 77.5 158.2
89 Willi Schuster Austria 70.0 74.5 157.9
90 Oswald Schinze RFN 76.0 82.5 154.5
91 Lothar Lottes RFN 74.5 74.0 149.5
92 Alfred Grosche RFN 87.0 85.0 147.9
93 Ernst Wimmer Austria 72.0 72.0 144.2
94 Zdenek Mezl Kanada 73.0 67.0 142.6
95 Eilerth Maehler Szwecja 76.0 75.0 133.0
96 Peter Dubb RFN 75.0 76.0 126.5

« Turniej Czterech Skoczni 1969/1970 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1969/1970

Turniej Czterech Skoczni 1969/1970

Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich