Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 28.12.1969, Oberstdorf K-74
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gari Napalkov ZSRR 225.7  
2 Horst Queck NRD 223.8 -1.9
3 Josef Matous Czechosłowacja 223.3 -2.4
4 Lars Grini Norwegia 222.9 -2.8
5 Bjoern Wirkola Norwegia 221.3 -4.4
6 Christian Kiehl NRD 218.2 -7.5
7 Jiri Raska Czechosłowacja 215.3 -10.4
8 Takashi Fujisawa Japonia 213.9 -11.8
9 Ingolf Mork Norwegia 213.8 -11.9
10 Walter Clemens NRD 213.4 -12.3
11 Bent Tomtum Norwegia 213.1 -12.6
12 Yukio Kasaya Japonia 211.8 -13.9
13 Tadeusz Pawlusiak Polska 211.6 -14.1
14 Rainer Schmidt NRD 211.4 -14.3
15 Zbynek Hubac Czechosłowacja 211.3 -14.4
16 Fritjof Prytz Norwegia 210.8 -14.9
17 Heinz Schmidt NRD 210.3 -15.4
18 Masakatsu Asari Japonia 208.8 -16.9
19 Hans Schmid Szwajcaria 208.7 -17.0
20 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 208.1 -17.6
21 Nobukazu Saito Japonia 208.0 -17.7
22 Wladimir Smirnov ZSRR 207.6 -18.1
23 Stanisław G±sienica-Daniel Polska 206.9 -18.8
24 Günther Goellner RFN 205.3 -20.4
25 Alain Macle Francja 204.0 -21.7
26 Juergen Dommerich NRD 201.3 -24.4
27 Henrik Ohlmayr RFN 200.9 -24.8
28 Wladimir Galkin ZSRR 198.8 -26.9
29 Ludvik Zajc Jugosławia 198.5 -27.2
30 Reinhold Bachler Austria 197.8 -27.9
31 Karel Kodejska Czechosłowacja 197.7 -28.0
32 Bruce Jennings USA 196.8 -28.9
33 Sepp Zehnder Szwajcaria 195.7 -30.0
34 Józef Przybyła Polska 195.5 -30.2
35 Marjan Mesec Jugosławia 193.9 -31.8
36 Heini Ihle RFN 193.3 -32.4
37 Frantisek Rydval Czechosłowacja 193.1 -32.6
38 Bill Bakke USA 192.8 -32.9
39 Walter Lampe RFN 192.6 -33.1
40 Janez Jurman Jugosławia 192.5 -33.2
41 Ryszard Witke Polska 191.9 -33.8
42 Alexandr Ivannikov ZSRR 191.8 -33.9
43 Rauli Tuppurainen Finlandia 191.2 -34.5
44 Stanisław Kubica Polska 190.3 -35.4
  Richard Pfiffner Szwajcaria 190.3 -35.4
46 Branko Dolhar Jugosławia 189.9 -35.8
47 Giacomo Aimoni Włochy 189.4 -36.3
48 Eilerth Maehler Szwecja 189.0 -36.7
49 Jerri Martin USA 188.7 -37.0
50 Mario Cecon Włochy 188.5 -37.2
51 Willi Schuster Austria 187.8 -37.9
52 Max Golser Austria 187.5 -38.2
53 Anatolij Jeglanov ZSRR 187.2 -38.5
54 Peter Stefancic Jugosławia 186.5 -39.2
55 Greg Swor USA 184.8 -40.9
  Lars Stroem Szwecja 184.8 -40.9
57 James Yerly Francja 184.7 -41.0
58 Rudolf Doubek Czechosłowacja 184.5 -41.2
59 Josef Schwinghammer RFN 184.3 -41.4
60 Ernst Kroell Austria 183.1 -42.6
61 Gilbert Poirot Francja 182.4 -43.3
62 Juhanni Putkonen Finlandia 182.1 -43.6
63 Walter Steiner Szwajcaria 181.3 -44.4
  Albino Bazana Włochy 181.3 -44.4
65 Helmut Diess Austria 178.8 -46.9
66 Tauno Kaeyhko Finlandia 176.4 -49.3
67 Adrian Watt USA 174.5 -51.2
68 Erich Schwabl Austria 174.4 -51.3
69 Friedlhelm Klapproth RFN 173.1 -52.6
70 Oswald Schinze RFN 172.2 -53.5
71 Ralph Poehland RFN 169.7 -56.0
72 Ken Harkins USA 169.6 -56.1
73 Gyula Molnar Węgry 169.5 -56.2
74 Jan Bieniek Polska 169.2 -56.5
75 Laszlo Geller Węgry 169.0 -56.7
76 Karl-Eric Johansson Szwecja 168.3 -57.4
77 Ernst Wursthorn RFN 167.9 -57.8
78 Peter Dubb RFN 167.4 -58.3
79 Josef Lichtenegger Austria 166.9 -58.8
80 Pat Morris Kanada 164.5 -61.2
81 Sigfried Scheutz Austria 162.0 -63.7
82 Lothar Lottes RFN 161.9 -63.8
83 Ulf Kvendbo Kanada 161.5 -64.2
84 Bruno Patti Włochy 160.5 -65.2
85 Walter Habersatter jr. Austria 159.3 -66.4
86 Willhelm Haydt RFN 159.1 -66.6
87 Georg Krog USA 156.8 -68.9
88 Ernst Wimmer Austria 154.8 -70.9
89 Tim Denisson USA 151.8 -73.9
90 Alfred Grosche RFN 151.5 -74.2
91 Andrzej Sztolf Polska 148.6 -77.1
92 Vladimir Belousov ZSRR 146.6 -79.1
  Alfred Winkler RFN 146.6 -79.1
94 Kinuo Watanabe Japonia 146.1 -79.6
95 Dave Norby USA 137.0 -88.7
96 Mihaly Geller Węgry 120.4 -105.3
97 Franz Salhofer Austria 109.1 -116.6

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich