TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2012/2013
Period 3
23.11.2012 16:30 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90 mieszany
24.11.2012 15:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
25.11.2012 13:45 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123
30.11.2012 17:00 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 druż.
01.12.2012 14:15 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120
08.12.2012 16:00 Soczi Rosja HS-105 K-95
09.12.2012 13:00 Soczi Rosja HS-105 K-95
15.12.2012 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
16.12.2012 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 4
30.12.2012 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS
01.01.2013 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 TCS
04.01.2013 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2013 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS
Period 5
09.01.2013 20:30 Wisła Polska HS-134 K-120
11.01.2013 17:00 Zakopane Polska HS-134 K-120 druż.
12.01.2013 17:00 Zakopane Polska HS-134 K-120
19.01.2013 08:30 Sapporo Japonia HS-134 K-120
20.01.2013 02:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
26.01.2013 16:00 Vikersund Norwegia HS-225 K-195 loty
27.01.2013 14:30 Vikersund Norwegia HS-225 K-195 loty
Period 6
03.02.2013 09:00 Harrachov Czechy HS-205 K-185 loty, za 2.02.2013
03.02.2013 14:00 Harrachov Czechy HS-205 K-185 loty
09.02.2013 14:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130 druż.
10.02.2013 14:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130 odwołany
13.02.2013 15:15 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
16.02.2013 17:00 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 loty
17.02.2013 17:00 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 druż., loty
Period 7
09.03.2013 17:00 Lahti Finlandia HS-130 K-116 druż.
10.03.2013 13:45 Lahti Finlandia HS-130 K-116
12.03.2013 18:00 Kuopio Finlandia HS-127 K-120
15.03.2013 16:45 Trondheim Norwegia HS-140 K-120
17.03.2013 14:00 Oslo Norwegia HS-134 K-120
22.03.2013 15:15 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
23.03.2013 10:00 Planica Słowenia HS-215 K-185 druż., loty
24.03.2013 10:00 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 1620  
2 Anders Bardal Norwegia 999 -621
3 Kamil Stoch Polska 953 -667
4 Severin Freund Niemcy 923 -697
5 Anders Jacobsen Norwegia 878 -742
6 Robert Kranjec Słowenia 802 -818
7 Peter Prevc Słowenia 744 -876
8 Richard Freitag Niemcy 736 -884
9 Michael Neumayer Niemcy 678 -942
10 Jan Matura Czechy 631 -989
11 Tom Hilde Norwegia 618 -1002
12 Wolfgang Loitzl Austria 592 -1028
13 Jurij Tepes Słowenia 571 -1049
14 Simon Ammann Szwajcaria 553 -1067
15 Piotr Żyła Polska 485 -1135
16 Jaka Hvala Słowenia 480 -1140
17 Andreas Kofler Austria 473 -1147
18 Maciej Kot Polska 460 -1160
19 Andreas Stjernen Norwegia 418 -1202
20 Andreas Wellinger Niemcy 393 -1227
21 Taku Takeuchi Japonia 381 -1239
22 Dimitry Vassiliev Rosja 372 -1248
23 Rune Velta Norwegia 337 -1283
24 Noriaki Kasai Japonia 328 -1292
25 Thomas Morgenstern Austria 312 -1308
26 Anders Fannemel Norwegia 298 -1322
  Daiki Ito Japonia 298 -1322
28 Andreas Wank Niemcy 287 -1333
29 Martin Koch Austria 219 -1401
30 Manuel Fettner Austria 211 -1409
31 Stefan Kraft Austria 202 -1418
32 Denis Kornilov Rosja 190 -1430
33 Vladimir Zografski Bułgaria 183 -1437
34 Michael Hayboeck Austria 163 -1457
35 Lukas Hlava Czechy 159 -1461
36 Dawid Kubacki Polska 142 -1478
37 Sebastian Colloredo Włochy 111 -1509
38 Krzysztof Miętus Polska 103 -1517
39 Martin Schmitt Niemcy 98 -1522
40 Reruhi Shimizu Japonia 94 -1526
41 Karl Geiger Niemcy 86 -1534
42 Vincent Descombes Sevoie Francja 85 -1535
43 Maximilian Mechler Niemcy 66 -1554
44 Gregor Deschwanden Szwajcaria 58 -1562
45 Antonin Hajek Czechy 56 -1564
46 Lauri Asikainen Finlandia 50 -1570
47 Cestmir Kozisek Czechy 46 -1574
48 Matjaz Pungertar Słowenia 45 -1575
49 Roman Koudelka Czechy 40 -1580
  Kaarel Nurmsalu Estonia 40 -1580
51 Danny Queck Niemcy 37 -1583
52 Ilja Rosliakov Rosja 31 -1589
53 Yuta Watase Japonia 30 -1590
54 Stefan Hula Polska 28 -1592
55 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 27 -1593
56 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 25 -1595
57 Andraz Pograjc Słowenia 22 -1598
58 Peter Frenette USA 21 -1599
  Olli Muotka Finlandia 21 -1599
60 Junshiro Kobayashi Japonia 17 -1603
61 Alexey Romashov Rosja 14 -1606
62 Jakub Janda Czechy 13 -1607
63 Andrea Morassi Włochy 12 -1608
  Marinus Kraus Niemcy 12 -1608
65 Jan Ziobro Polska 11 -1609
66 Janne Happonen Finlandia 9 -1611
  Vegard Swensen Norwegia 9 -1611
68 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 8 -1612
  Felix Schoft Niemcy 8 -1612
  Kento Sakuyama Japonia 8 -1612
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 8 -1612
  Aleksander Zniszczoł Polska 8 -1612
73 Lukas Mueller Austria 7 -1613
  Ville Larinto Finlandia 7 -1613
75 Klemens Murańka Polska 6 -1614
76 Davide Bresadola Włochy 5 -1615
77 Atle Pedersen Roensen Norwegia 4 -1616
78 Simen Key Grimsrud Norwegia 3 -1617
79 Anton Kalinitschenko Rosja 2 -1618
  Hiroaki Watanabe Japonia 2 -1618
81 Krzysztof Biegun Polska 1 -1619
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 5605  
2 Austria Austria 5599 -6
3 Niemcy Niemcy 5199 -406
4 Słowenia Słowenia 4664 -941
5 Polska Polska 3447 -2158
6 Japonia Japonia 2183 -3422
7 Czechy Czechy 1770 -3835
8 Rosja Rosja 959 -4646
9 Szwajcaria Szwajcaria 636 -4969
10 Włochy Włochy 378 -5227
11 Finlandia Finlandia 287 -5318
12 Bułgaria Bułgaria 183 -5422
13 USA USA 121 -5484
14 Francja Francja 85 -5520
15 Estonia Estonia 40 -5565
16 Kanada Kanada 27 -5578
Wyniki konkursów
23.11.2012 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzcy: Norwegia
24.11.2012 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
25.11.2012 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
30.11.2012 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzcy: Niemcy
01.12.2012 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
08.12.2012 Soczi Rosja K-95
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
09.12.2012 Soczi Rosja K-95
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
15.12.2012 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
16.12.2012 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
30.12.2012 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
01.01.2013 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
04.01.2013 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
06.01.2013 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
09.01.2013 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
11.01.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: Słowenia
12.01.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
19.01.2013 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Jan Matura (Czechy)
20.01.2013 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Jan Matura (Czechy)
26.01.2013 Vikersund Norwegia K-195
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
27.01.2013 Vikersund Norwegia K-195
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
03.02.2013 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
03.02.2013 Harrachov Czechy K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
09.02.2013 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Słowenia
13.02.2013 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Jaka Hvala (Słowenia)
16.02.2013 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
17.02.2013 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzcy: Norwegia
09.03.2013 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Niemcy
10.03.2013 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
12.03.2013 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
15.03.2013 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
17.03.2013 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzcy: Piotr Żyła (Polska) / Gregor Schlierenzauer (Austria)
22.03.2013 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
23.03.2013 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Słowenia
24.03.2013 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »