TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
18.01.2019, godz. 02:00
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 22.03.2013, Planica K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 1596  
2 Anders Bardal Norwegia 984 -612
3 Kamil Stoch Polska 921 -675
4 Severin Freund Niemcy 894 -702
5 Anders Jacobsen Norwegia 878 -718
6 Robert Kranjec Słowenia 762 -834
7 Richard Freitag Niemcy 725 -871
8 Peter Prevc Słowenia 684 -912
9 Michael Neumayer Niemcy 652 -944
10 Tom Hilde Norwegia 612 -984
11 Jan Matura Czechy 609 -987
12 Wolfgang Loitzl Austria 574 -1022
13 Simon Ammann Szwajcaria 553 -1043
14 Jaka Hvala Słowenia 480 -1116
15 Andreas Kofler Austria 473 -1123
16 Jurij Tepes Słowenia 471 -1125
17 Maciej Kot Polska 447 -1149
18 Piotr Żyła Polska 440 -1156
19 Andreas Stjernen Norwegia 398 -1198
20 Andreas Wellinger Niemcy 393 -1203
21 Taku Takeuchi Japonia 378 -1218
22 Dimitry Vassiliev Rosja 372 -1224
23 Thomas Morgenstern Austria 312 -1284
24 Anders Fannemel Norwegia 294 -1302
25 Andreas Wank Niemcy 286 -1310
26 Daiki Ito Japonia 284 -1312
27 Noriaki Kasai Japonia 278 -1318
28 Rune Velta Norwegia 257 -1339
29 Martin Koch Austria 203 -1393
  Manuel Fettner Austria 203 -1393
31 Stefan Kraft Austria 193 -1403
32 Vladimir Zografski Bułgaria 183 -1413
33 Michael Hayboeck Austria 161 -1435
34 Denis Kornilov Rosja 150 -1446
35 Lukas Hlava Czechy 147 -1449
36 Dawid Kubacki Polska 132 -1464
37 Sebastian Colloredo Włochy 106 -1490
38 Krzysztof Miętus Polska 103 -1493
39 Martin Schmitt Niemcy 98 -1498
40 Reruhi Shimizu Japonia 94 -1502
41 Karl Geiger Niemcy 86 -1510
42 Vincent Descombes Sevoie Francja 85 -1511
43 Maximilian Mechler Niemcy 66 -1530
44 Gregor Deschwanden Szwajcaria 58 -1538
45 Antonin Hajek Czechy 56 -1540
46 Lauri Asikainen Finlandia 50 -1546
47 Cestmir Kozisek Czechy 46 -1550
48 Matjaz Pungertar Słowenia 45 -1551
49 Kaarel Nurmsalu Estonia 40 -1556
  Roman Koudelka Czechy 40 -1556
51 Danny Queck Niemcy 37 -1559
52 Ilja Rosliakov Rosja 31 -1565
53 Yuta Watase Japonia 30 -1566
54 Stefan Hula Polska 28 -1568
55 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 27 -1569
56 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 25 -1571
57 Olli Muotka Finlandia 21 -1575
  Peter Frenette USA 21 -1575
59 Junshiro Kobayashi Japonia 17 -1579
60 Andraz Pograjc Słowenia 15 -1581
61 Alexey Romashov Rosja 14 -1582
62 Jakub Janda Czechy 13 -1583
63 Andrea Morassi Włochy 12 -1584
  Marinus Kraus Niemcy 12 -1584
65 Jan Ziobro Polska 11 -1585
66 Vegard Swensen Norwegia 9 -1587
  Janne Happonen Finlandia 9 -1587
68 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 8 -1588
  Aleksander Zniszczoł Polska 8 -1588
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 8 -1588
  Felix Schoft Niemcy 8 -1588
  Kento Sakuyama Japonia 8 -1588
73 Lukas Mueller Austria 7 -1589
  Ville Larinto Finlandia 7 -1589
75 Klemens Murańka Polska 6 -1590
76 Davide Bresadola Włochy 5 -1591
77 Atle Pedersen Roensen Norwegia 4 -1592
78 Simen Key Grimsrud Norwegia 3 -1593
79 Anton Kalinitschenko Rosja 2 -1594
  Hiroaki Watanabe Japonia 2 -1594
81 Krzysztof Biegun Polska 1 -1595
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5222  
2 Norwegia Norwegia 5130 -92
3 Niemcy Niemcy 4982 -240
4 Słowenia Słowenia 4057 -1165
5 Polska Polska 3097 -2125
6 Japonia Japonia 2016 -3206
7 Czechy Czechy 1536 -3686
8 Rosja Rosja 919 -4303
9 Szwajcaria Szwajcaria 636 -4586
10 Włochy Włochy 323 -4899
11 Finlandia Finlandia 287 -4935
12 Bułgaria Bułgaria 183 -5039
13 USA USA 121 -5101
14 Francja Francja 85 -5137
15 Estonia Estonia 40 -5182
16 Kanada Kanada 27 -5195

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2019 (czwartek)
06:00
P¦ kobiet Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦ kobiet Zao
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
18 stycznia 2019 (pi±tek)
00:30
CoC Sapporo
odprawa techniczna
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
P¦ kobiet Zao
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
18:00
CoC kobiet Planica
odprawa techniczna
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »