TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 12.03.2013, Kuopio K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 1381  
2 Anders Bardal Norwegia 912 -469
3 Severin Freund Niemcy 819 -562
4 Anders Jacobsen Norwegia 792 -589
5 Kamil Stoch Polska 747 -634
6 Richard Freitag Niemcy 645 -736
7 Robert Kranjec Słowenia 612 -769
8 Tom Hilde Norwegia 571 -810
9 Michael Neumayer Niemcy 570 -811
10 Jan Matura Czechy 557 -824
11 Simon Ammann Szwajcaria 553 -828
12 Peter Prevc Słowenia 548 -833
13 Wolfgang Loitzl Austria 499 -882
14 Jaka Hvala Słowenia 480 -901
15 Andreas Kofler Austria 470 -911
16 Jurij Tepes Słowenia 395 -986
17 Maciej Kot Polska 384 -997
18 Taku Takeuchi Japonia 374 -1007
19 Andreas Wellinger Niemcy 370 -1011
20 Dimitry Vassiliev Rosja 349 -1032
21 Andreas Stjernen Norwegia 328 -1053
22 Thomas Morgenstern Austria 312 -1069
23 Anders Fannemel Norwegia 289 -1092
24 Andreas Wank Niemcy 267 -1114
25 Piotr Żyła Polska 251 -1130
26 Rune Velta Norwegia 243 -1138
27 Daiki Ito Japonia 190 -1191
28 Manuel Fettner Austria 186 -1195
29 Noriaki Kasai Japonia 184 -1197
30 Martin Koch Austria 179 -1202
31 Stefan Kraft Austria 171 -1210
32 Vladimir Zografski Bułgaria 168 -1213
33 Michael Hayboeck Austria 161 -1220
34 Denis Kornilov Rosja 144 -1237
35 Lukas Hlava Czechy 140 -1241
36 Dawid Kubacki Polska 107 -1274
37 Sebastian Colloredo Włochy 106 -1275
38 Krzysztof Miętus Polska 103 -1278
39 Martin Schmitt Niemcy 98 -1283
40 Karl Geiger Niemcy 81 -1300
41 Reruhi Shimizu Japonia 80 -1301
42 Maximilian Mechler Niemcy 66 -1315
43 Gregor Deschwanden Szwajcaria 51 -1330
44 Lauri Asikainen Finlandia 50 -1331
45 Vincent Descombes Sevoie Francja 48 -1333
46 Cestmir Kozisek Czechy 46 -1335
47 Matjaz Pungertar Słowenia 45 -1336
48 Roman Koudelka Czechy 40 -1341
49 Danny Queck Niemcy 37 -1344
50 Antonin Hajek Czechy 36 -1345
51 Ilja Rosliakov Rosja 31 -1350
52 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 27 -1354
53 Stefan Hula Polska 26 -1355
  Yuta Watase Japonia 26 -1355
55 Peter Frenette USA 21 -1360
  Olli Muotka Finlandia 21 -1360
57 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 17 -1364
58 Alexey Romashov Rosja 14 -1367
59 Junshiro Kobayashi Japonia 13 -1368
  Jakub Janda Czechy 13 -1368
61 Andrea Morassi Włochy 12 -1369
  Marinus Kraus Niemcy 12 -1369
63 Jan Ziobro Polska 11 -1370
64 Kaarel Nurmsalu Estonia 10 -1371
65 Janne Happonen Finlandia 9 -1372
  Vegard Swensen Norwegia 9 -1372
67 Kento Sakuyama Japonia 8 -1373
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 8 -1373
  Aleksander Zniszczoł Polska 8 -1373
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 8 -1373
  Felix Schoft Niemcy 8 -1373
72 Ville Larinto Finlandia 7 -1374
  Lukas Mueller Austria 7 -1374
74 Klemens Murańka Polska 6 -1375
75 Davide Bresadola Włochy 5 -1376
76 Atle Pedersen Roensen Norwegia 4 -1377
77 Simen Key Grimsrud Norwegia 3 -1378
78 Hiroaki Watanabe Japonia 2 -1379
  Anton Kalinitschenko Rosja 2 -1379
80 Andraz Pograjc Słowenia 1 -1380
  Krzysztof Biegun Polska 1 -1380
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4866  
2 Norwegia Norwegia 4834 -32
3 Niemcy Niemcy 4698 -168
4 Słowenia Słowenia 3681 -1185
5 Polska Polska 2644 -2222
6 Japonia Japonia 1802 -3064
7 Czechy Czechy 1457 -3409
8 Rosja Rosja 890 -3976
9 Szwajcaria Szwajcaria 629 -4237
10 Włochy Włochy 323 -4543
11 Finlandia Finlandia 287 -4579
12 Bułgaria Bułgaria 168 -4698
13 USA USA 121 -4745
14 Francja Francja 48 -4818
15 Kanada Kanada 27 -4839
16 Estonia Estonia 10 -4856

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Damjan Fras
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Heim (1993)
Najbliższe zawody
21 lutego 2019 (czwartek)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
11:00
FIS Cup Villach
konkurs ind. K/M
12:00
CoC Brotterode
oficjalny trening K
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:00
CoC Brotterode
konkurs ind. K
14:30
M¦ Seefeld
konkurs ind. M
17:30
CoC Brotterode
konkurs ind. M
19:00
M¦ Seefeld
dekoracja M ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »