TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 15.03.2013, Trondheim K-124
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 1396  
2 Anders Bardal Norwegia 932 -464
3 Kamil Stoch Polska 847 -549
4 Severin Freund Niemcy 845 -551
5 Anders Jacobsen Norwegia 824 -572
6 Richard Freitag Niemcy 725 -671
7 Robert Kranjec Słowenia 657 -739
8 Michael Neumayer Niemcy 620 -776
9 Peter Prevc Słowenia 588 -808
10 Tom Hilde Norwegia 583 -813
11 Jan Matura Czechy 567 -829
12 Simon Ammann Szwajcaria 553 -843
13 Wolfgang Loitzl Austria 523 -873
14 Jaka Hvala Słowenia 480 -916
15 Andreas Kofler Austria 470 -926
16 Jurij Tepes Słowenia 431 -965
17 Maciej Kot Polska 391 -1005
18 Andreas Wellinger Niemcy 381 -1015
19 Taku Takeuchi Japonia 374 -1022
20 Dimitry Vassiliev Rosja 354 -1042
21 Andreas Stjernen Norwegia 336 -1060
22 Thomas Morgenstern Austria 312 -1084
23 Anders Fannemel Norwegia 289 -1107
24 Piotr Żyła Polska 280 -1116
25 Andreas Wank Niemcy 276 -1120
26 Daiki Ito Japonia 250 -1146
27 Rune Velta Norwegia 243 -1153
28 Noriaki Kasai Japonia 206 -1190
29 Manuel Fettner Austria 202 -1194
30 Stefan Kraft Austria 189 -1207
31 Martin Koch Austria 179 -1217
32 Vladimir Zografski Bułgaria 168 -1228
33 Michael Hayboeck Austria 161 -1235
34 Denis Kornilov Rosja 150 -1246
35 Lukas Hlava Czechy 140 -1256
36 Dawid Kubacki Polska 121 -1275
37 Sebastian Colloredo Włochy 106 -1290
38 Krzysztof Miętus Polska 103 -1293
39 Martin Schmitt Niemcy 98 -1298
40 Reruhi Shimizu Japonia 81 -1315
  Karl Geiger Niemcy 81 -1315
42 Maximilian Mechler Niemcy 66 -1330
43 Vincent Descombes Sevoie Francja 61 -1335
44 Gregor Deschwanden Szwajcaria 51 -1345
45 Lauri Asikainen Finlandia 50 -1346
46 Cestmir Kozisek Czechy 46 -1350
47 Matjaz Pungertar Słowenia 45 -1351
48 Roman Koudelka Czechy 40 -1356
49 Danny Queck Niemcy 37 -1359
50 Antonin Hajek Czechy 36 -1360
51 Ilja Rosliakov Rosja 31 -1365
52 Yuta Watase Japonia 30 -1366
53 Stefan Hula Polska 28 -1368
54 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 27 -1369
55 Olli Muotka Finlandia 21 -1375
  Peter Frenette USA 21 -1375
57 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 17 -1379
58 Junshiro Kobayashi Japonia 16 -1380
59 Alexey Romashov Rosja 14 -1382
60 Jakub Janda Czechy 13 -1383
61 Andrea Morassi Włochy 12 -1384
  Marinus Kraus Niemcy 12 -1384
63 Jan Ziobro Polska 11 -1385
64 Kaarel Nurmsalu Estonia 10 -1386
65 Vegard Swensen Norwegia 9 -1387
  Janne Happonen Finlandia 9 -1387
67 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 8 -1388
  Felix Schoft Niemcy 8 -1388
  Kento Sakuyama Japonia 8 -1388
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 8 -1388
  Aleksander Zniszczoł Polska 8 -1388
72 Lukas Mueller Austria 7 -1389
  Ville Larinto Finlandia 7 -1389
74 Klemens Murańka Polska 6 -1390
75 Davide Bresadola Włochy 5 -1391
76 Atle Pedersen Roensen Norwegia 4 -1392
77 Simen Key Grimsrud Norwegia 3 -1393
78 Anton Kalinitschenko Rosja 2 -1394
  Hiroaki Watanabe Japonia 2 -1394
80 Andraz Pograjc Słowenia 1 -1395
  Krzysztof Biegun Polska 1 -1395
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4939  
2 Norwegia Norwegia 4906 -33
3 Niemcy Niemcy 4874 -65
4 Słowenia Słowenia 3802 -1137
5 Polska Polska 2796 -2143
6 Japonia Japonia 1892 -3047
7 Czechy Czechy 1467 -3472
8 Rosja Rosja 901 -4038
9 Szwajcaria Szwajcaria 629 -4310
10 Włochy Włochy 323 -4616
11 Finlandia Finlandia 287 -4652
12 Bułgaria Bułgaria 168 -4771
13 USA USA 121 -4818
14 Francja Francja 61 -4878
15 Kanada Kanada 27 -4912
16 Estonia Estonia 10 -4929

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »