TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
18.01.2019, godz. 02:00
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 17.02.2013, Oberstdorf K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 1320  
2 Anders Bardal Norwegia 782 -538
3 Anders Jacobsen Norwegia 732 -588
4 Severin Freund Niemcy 699 -621
5 Kamil Stoch Polska 602 -718
6 Robert Kranjec Słowenia 595 -725
7 Richard Freitag Niemcy 542 -778
8 Jan Matura Czechy 522 -798
9 Peter Prevc Słowenia 515 -805
10 Simon Ammann Szwajcaria 511 -809
11 Tom Hilde Norwegia 510 -810
12 Michael Neumayer Niemcy 508 -812
13 Jaka Hvala Słowenia 480 -840
14 Andreas Kofler Austria 470 -850
15 Wolfgang Loitzl Austria 465 -855
16 Andreas Wellinger Niemcy 370 -950
17 Jurij Tepes Słowenia 352 -968
18 Maciej Kot Polska 344 -976
19 Taku Takeuchi Japonia 334 -986
  Dimitry Vassiliev Rosja 334 -986
21 Thomas Morgenstern Austria 312 -1008
22 Andreas Stjernen Norwegia 308 -1012
23 Anders Fannemel Norwegia 289 -1031
24 Rune Velta Norwegia 235 -1085
25 Andreas Wank Niemcy 232 -1088
26 Piotr Żyła Polska 213 -1107
27 Martin Koch Austria 179 -1141
28 Manuel Fettner Austria 172 -1148
29 Vladimir Zografski Bułgaria 160 -1160
30 Michael Hayboeck Austria 156 -1164
31 Noriaki Kasai Japonia 143 -1177
32 Lukas Hlava Czechy 140 -1180
33 Stefan Kraft Austria 131 -1189
34 Denis Kornilov Rosja 120 -1200
35 Sebastian Colloredo Włochy 106 -1214
36 Dawid Kubacki Polska 100 -1220
37 Martin Schmitt Niemcy 98 -1222
38 Krzysztof Miętus Polska 91 -1229
39 Daiki Ito Japonia 86 -1234
40 Reruhi Shimizu Japonia 78 -1242
41 Karl Geiger Niemcy 71 -1249
42 Maximilian Mechler Niemcy 66 -1254
43 Lauri Asikainen Finlandia 50 -1270
44 Gregor Deschwanden Szwajcaria 46 -1274
  Cestmir Kozisek Czechy 46 -1274
46 Roman Koudelka Czechy 38 -1282
  Matjaz Pungertar Słowenia 38 -1282
48 Danny Queck Niemcy 37 -1283
49 Antonin Hajek Czechy 36 -1284
50 Ilja Rosliakov Rosja 31 -1289
51 Vincent Descombes Sevoie Francja 30 -1290
52 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 27 -1293
53 Yuta Watase Japonia 26 -1294
  Stefan Hula Polska 26 -1294
55 Olli Muotka Finlandia 21 -1299
  Peter Frenette USA 21 -1299
57 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 17 -1303
58 Alexey Romashov Rosja 14 -1306
59 Junshiro Kobayashi Japonia 13 -1307
  Jakub Janda Czechy 13 -1307
61 Andrea Morassi Włochy 12 -1308
  Marinus Kraus Niemcy 12 -1308
63 Jan Ziobro Polska 11 -1309
64 Vegard Swensen Norwegia 9 -1311
  Janne Happonen Finlandia 9 -1311
66 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 8 -1312
  Aleksander Zniszczoł Polska 8 -1312
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 8 -1312
  Felix Schoft Niemcy 8 -1312
  Kento Sakuyama Japonia 8 -1312
71 Lukas Mueller Austria 7 -1313
  Ville Larinto Finlandia 7 -1313
73 Klemens Murańka Polska 6 -1314
74 Kaarel Nurmsalu Estonia 5 -1315
  Davide Bresadola Włochy 5 -1315
76 Atle Pedersen Roensen Norwegia 4 -1316
77 Simen Key Grimsrud Norwegia 3 -1317
78 Anton Kalinitschenko Rosja 2 -1318
  Hiroaki Watanabe Japonia 2 -1318
80 Krzysztof Biegun Polska 1 -1319
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4462  
2 Norwegia Norwegia 4205 -257
3 Niemcy Niemcy 3968 -494
4 Słowenia Słowenia 3430 -1032
5 Polska Polska 2102 -2360
6 Japonia Japonia 1415 -3047
7 Czechy Czechy 1320 -3142
8 Rosja Rosja 851 -3611
9 Szwajcaria Szwajcaria 582 -3880
10 Włochy Włochy 323 -4139
11 Finlandia Finlandia 237 -4225
12 Bułgaria Bułgaria 160 -4302
13 USA USA 121 -4341
14 Francja Francja 30 -4432
15 Kanada Kanada 27 -4435
16 Estonia Estonia 5 -4457

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2019 (czwartek)
06:00
P¦ kobiet Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦ kobiet Zao
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
18 stycznia 2019 (pi±tek)
00:30
CoC Sapporo
odprawa techniczna
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
P¦ kobiet Zao
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
18:00
CoC kobiet Planica
odprawa techniczna
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »