TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 03.02.2013, Harrachov K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 1200  
2 Anders Bardal Norwegia 757 -443
3 Severin Freund Niemcy 656 -544
4 Anders Jacobsen Norwegia 642 -558
5 Kamil Stoch Polska 601 -599
6 Robert Kranjec Słowenia 550 -650
7 Jan Matura Czechy 496 -704
8 Tom Hilde Norwegia 474 -726
9 Andreas Kofler Austria 470 -730
10 Simon Ammann Szwajcaria 461 -739
11 Michael Neumayer Niemcy 460 -740
12 Richard Freitag Niemcy 442 -758
13 Peter Prevc Słowenia 429 -771
14 Wolfgang Loitzl Austria 417 -783
15 Andreas Wellinger Niemcy 367 -833
16 Jaka Hvala Słowenia 362 -838
17 Dimitry Vassiliev Rosja 327 -873
18 Maciej Kot Polska 324 -876
19 Jurij Tepes Słowenia 321 -879
20 Thomas Morgenstern Austria 312 -888
21 Anders Fannemel Norwegia 289 -911
22 Taku Takeuchi Japonia 245 -955
23 Rune Velta Norwegia 229 -971
24 Andreas Stjernen Norwegia 226 -974
25 Andreas Wank Niemcy 224 -976
26 Piotr Żyła Polska 173 -1027
27 Martin Koch Austria 167 -1033
28 Manuel Fettner Austria 161 -1039
29 Michael Hayboeck Austria 152 -1048
30 Noriaki Kasai Japonia 143 -1057
31 Vladimir Zografski Bułgaria 134 -1066
32 Lukas Hlava Czechy 125 -1075
33 Denis Kornilov Rosja 120 -1080
34 Dawid Kubacki Polska 100 -1100
35 Martin Schmitt Niemcy 98 -1102
36 Stefan Kraft Austria 95 -1105
37 Sebastian Colloredo Włochy 77 -1123
38 Reruhi Shimizu Japonia 68 -1132
39 Krzysztof Miętus Polska 67 -1133
40 Maximilian Mechler Niemcy 66 -1134
41 Karl Geiger Niemcy 60 -1140
42 Lauri Asikainen Finlandia 50 -1150
43 Gregor Deschwanden Szwajcaria 46 -1154
44 Cestmir Kozisek Czechy 44 -1156
45 Daiki Ito Japonia 41 -1159
46 Roman Koudelka Czechy 38 -1162
47 Danny Queck Niemcy 37 -1163
48 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 27 -1173
49 Stefan Hula Polska 26 -1174
50 Matjaz Pungertar Słowenia 22 -1178
  Ilja Rosliakov Rosja 22 -1178
52 Peter Frenette USA 21 -1179
  Olli Muotka Finlandia 21 -1179
54 Vincent Descombes Sevoie Francja 20 -1180
55 Yuta Watase Japonia 19 -1181
56 Antonin Hajek Czechy 16 -1184
57 Alexey Romashov Rosja 14 -1186
58 Jakub Janda Czechy 13 -1187
  Junshiro Kobayashi Japonia 13 -1187
60 Marinus Kraus Niemcy 12 -1188
61 Jan Ziobro Polska 11 -1189
62 Janne Happonen Finlandia 9 -1191
  Vegard Swensen Norwegia 9 -1191
64 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 8 -1192
  Felix Schoft Niemcy 8 -1192
  Kento Sakuyama Japonia 8 -1192
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 8 -1192
  Aleksander Zniszczoł Polska 8 -1192
69 Lukas Mueller Austria 7 -1193
  Ville Larinto Finlandia 7 -1193
71 Klemens Murańka Polska 6 -1194
72 Davide Bresadola Włochy 5 -1195
73 Andrea Morassi Włochy 4 -1196
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 4 -1196
75 Simen Key Grimsrud Norwegia 3 -1197
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 3 -1197
77 Anton Kalinitschenko Rosja 2 -1198
  Hiroaki Watanabe Japonia 2 -1198
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3631  
2 Niemcy Niemcy 3205 -426
3 Norwegia Norwegia 3202 -429
4 Słowenia Słowenia 2434 -1197
5 Polska Polska 1666 -1965
6 Czechy Czechy 1057 -2574
7 Japonia Japonia 914 -2717
8 Rosja Rosja 785 -2846
9 Szwajcaria Szwajcaria 532 -3099
10 Włochy Włochy 286 -3345
11 Finlandia Finlandia 187 -3444
12 Bułgaria Bułgaria 134 -3497
13 USA USA 121 -3510
14 Kanada Kanada 27 -3604
15 Francja Francja 20 -3611

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Niko Kytösaho
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »