TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 17.03.2013, Oslo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 1496  
2 Anders Bardal Norwegia 968 -528
3 Kamil Stoch Polska 897 -599
4 Anders Jacobsen Norwegia 869 -627
5 Severin Freund Niemcy 865 -631
6 Richard Freitag Niemcy 725 -771
7 Robert Kranjec Słowenia 717 -779
8 Michael Neumayer Niemcy 652 -844
9 Tom Hilde Norwegia 612 -884
10 Peter Prevc Słowenia 604 -892
11 Jan Matura Czechy 583 -913
12 Wolfgang Loitzl Austria 563 -933
13 Simon Ammann Szwajcaria 553 -943
14 Jaka Hvala Słowenia 480 -1016
15 Andreas Kofler Austria 473 -1023
16 Jurij Tepes Słowenia 431 -1065
17 Maciej Kot Polska 415 -1081
18 Andreas Wellinger Niemcy 381 -1115
19 Piotr Żyła Polska 380 -1116
20 Taku Takeuchi Japonia 376 -1120
21 Dimitry Vassiliev Rosja 372 -1124
22 Andreas Stjernen Norwegia 362 -1134
23 Thomas Morgenstern Austria 312 -1184
24 Anders Fannemel Norwegia 289 -1207
25 Andreas Wank Niemcy 286 -1210
26 Daiki Ito Japonia 262 -1234
27 Rune Velta Norwegia 251 -1245
28 Noriaki Kasai Japonia 228 -1268
29 Manuel Fettner Austria 202 -1294
30 Martin Koch Austria 193 -1303
31 Stefan Kraft Austria 189 -1307
32 Vladimir Zografski Bułgaria 168 -1328
33 Michael Hayboeck Austria 161 -1335
34 Denis Kornilov Rosja 150 -1346
35 Lukas Hlava Czechy 144 -1352
36 Dawid Kubacki Polska 132 -1364
37 Sebastian Colloredo Włochy 106 -1390
38 Krzysztof Miętus Polska 103 -1393
39 Martin Schmitt Niemcy 98 -1398
40 Reruhi Shimizu Japonia 94 -1402
41 Karl Geiger Niemcy 86 -1410
42 Vincent Descombes Sevoie Francja 67 -1429
43 Maximilian Mechler Niemcy 66 -1430
44 Gregor Deschwanden Szwajcaria 51 -1445
45 Lauri Asikainen Finlandia 50 -1446
46 Cestmir Kozisek Czechy 46 -1450
47 Matjaz Pungertar Słowenia 45 -1451
48 Antonin Hajek Czechy 43 -1453
49 Roman Koudelka Czechy 40 -1456
50 Danny Queck Niemcy 37 -1459
51 Ilja Rosliakov Rosja 31 -1465
52 Yuta Watase Japonia 30 -1466
53 Stefan Hula Polska 28 -1468
54 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 27 -1469
55 Peter Frenette USA 21 -1475
  Olli Muotka Finlandia 21 -1475
57 Kaarel Nurmsalu Estonia 20 -1476
58 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 17 -1479
  Junshiro Kobayashi Japonia 17 -1479
60 Alexey Romashov Rosja 14 -1482
61 Jakub Janda Czechy 13 -1483
62 Andrea Morassi Włochy 12 -1484
  Marinus Kraus Niemcy 12 -1484
64 Jan Ziobro Polska 11 -1485
65 Janne Happonen Finlandia 9 -1487
  Vegard Swensen Norwegia 9 -1487
67 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 8 -1488
  Felix Schoft Niemcy 8 -1488
  Kento Sakuyama Japonia 8 -1488
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 8 -1488
  Aleksander Zniszczoł Polska 8 -1488
72 Lukas Mueller Austria 7 -1489
  Ville Larinto Finlandia 7 -1489
74 Klemens Murańka Polska 6 -1490
75 Davide Bresadola Włochy 5 -1491
76 Atle Pedersen Roensen Norwegia 4 -1492
77 Simen Key Grimsrud Norwegia 3 -1493
78 Anton Kalinitschenko Rosja 2 -1494
  Hiroaki Watanabe Japonia 2 -1494
80 Andraz Pograjc Słowenia 1 -1495
  Krzysztof Biegun Polska 1 -1495
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5096  
2 Norwegia Norwegia 5050 -46
3 Niemcy Niemcy 4941 -155
4 Słowenia Słowenia 3878 -1218
5 Polska Polska 2981 -2115
6 Japonia Japonia 1942 -3154
7 Czechy Czechy 1494 -3602
8 Rosja Rosja 919 -4177
9 Szwajcaria Szwajcaria 629 -4467
10 Włochy Włochy 323 -4773
11 Finlandia Finlandia 287 -4809
12 Bułgaria Bułgaria 168 -4928
13 USA USA 121 -4975
14 Francja Francja 67 -5029
15 Kanada Kanada 27 -5069
16 Estonia Estonia 20 -5076

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »