TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2011/2012
Period 2
26.11.2011   Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 drużynowy
27.11.2011   Kuusamo Finlandia HS-142 K-120
03.12.2011   Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
04.12.2011   Lillehammer Norwegia HS-138 K-123
09.12.2011   Harrachov Czechy HS-142 K-125
10.12.2011   Harrachov Czechy HS-142 K-125 drużynowy
11.12.2011   Harrachov Czechy HS-142 K-125
17.12.2011   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
18.12.2011   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 3
30.12.2011   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
01.01.2012   Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125
04.01.2012   Innsbruck Austria HS-130 K-120
06.01.2012   Bischofshofen Austria HS-140 K-125
Period 4
15.01.2012 10:45 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-200 K-185 za 14.01
15.01.2012 14:00 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-200 K-185
20.01.2012 16:30 Zakopane Polska HS-134 K-120
21.01.2012 16:30 Zakopane Polska HS-134 K-120
28.01.2012 08:30 Sapporo Japonia HS-134 K-120
29.01.2012 02:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
Period 5
04.02.2012 16:00 Val di Fiemme Włochy HS-134 K-120
05.02.2012 16:00 Val di Fiemme Włochy HS-134 K-120
11.02.2012 16:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130 drużynowy
12.02.2012 14:45 Willingen Niemcy HS-145 K-130
16.02.2012 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125 z 15.02 / odwołane
18.02.2012 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185
19.02.2012 13:45 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 drużynowy
Period 6
03.03.2012 17:00 Lahti Finlandia HS-97 K-90 drużynowy
04.03.2012 11:00 Lahti Finlandia HS-97 K-90
08.03.2012 17:00 Trondheim Norwegia HS-140 K-120
11.03.2012 14:15 Oslo Norwegia HS-134 K-120
16.03.2012 15:15 Planica Słowenia HS-215 K-185
17.03.2012 10:00 Planica Słowenia HS-215 K-185 drużynowy
18.03.2012 10:00 Planica Słowenia HS-215 K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 1325  
2 Gregor Schlierenzauer Austria 1267 -58
3 Andreas Kofler Austria 1203 -122
4 Daiki Ito Japonia 1131 -194
5 Kamil Stoch Polska 1078 -247
6 Richard Freitag Niemcy 1031 -294
7 Thomas Morgenstern Austria 1014 -311
8 Severin Freund Niemcy 857 -468
9 Robert Kranjec Słowenia 829 -496
10 Roman Koudelka Czechy 796 -529
11 Simon Ammann Szwajcaria 731 -594
12 Martin Koch Austria 690 -635
13 Taku Takeuchi Japonia 429 -896
14 Lukas Hlava Czechy 404 -921
15 Peter Prevc Słowenia 400 -925
16 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 343 -982
17 Rune Velta Norwegia 311 -1014
18 Anssi Koivuranta Finlandia 283 -1042
19 Piotr Żyła Polska 267 -1058
20 Denis Kornilov Rosja 251 -1074
21 Michael Neumayer Niemcy 236 -1089
22 Andreas Wank Niemcy 227 -1098
23 David Zauner Austria 216 -1109
24 Jurij Tepes Słowenia 204 -1121
25 Jakub Janda Czechy 185 -1140
  Anders Fannemel Norwegia 185 -1140
27 Maximilian Mechler Niemcy 180 -1145
28 Jure Sinkovec Słowenia 163 -1162
29 Tom Hilde Norwegia 158 -1167
30 Wolfgang Loitzl Austria 154 -1171
31 Janne Happonen Finlandia 152 -1173
32 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 151 -1174
33 Jernej Damjan Słowenia 149 -1176
34 Sebastian Colloredo Włochy 141 -1184
35 Maciej Kot Polska 108 -1217
36 Stephan Hocke Niemcy 107 -1218
37 Andreas Stjernen Norwegia 92 -1233
38 Andrea Morassi Włochy 90 -1235
39 Dimitry Vassiliev Rosja 84 -1241
40 Johan Remen Evensen Norwegia 72 -1253
41 Manuel Fettner Austria 71 -1254
42 Michael Hayboeck Austria 70 -1255
43 Kenneth Gangnes Norwegia 68 -1257
44 Jaka Hvala Słowenia 66 -1259
45 Atle Pedersen Roensen Norwegia 61 -1264
  Vladimir Zografski Bułgaria 61 -1264
47 Aleksander Zniszczoł Polska 60 -1265
48 Yuta Watase Japonia 58 -1267
49 Matti Hautamäki Finlandia 51 -1274
50 Krzysztof Miętus Polska 49 -1276
51 Noriaki Kasai Japonia 45 -1280
52 Junshiro Kobayashi Japonia 40 -1285
  Jan Matura Czechy 40 -1285
54 Vincent Descombes Sevoie Francja 39 -1286
55 Dejan Judez Słowenia 34 -1291
56 Klemens Murańka Polska 26 -1299
57 Shohei Tochimoto Japonia 23 -1302
58 Marco Grigoli Szwajcaria 22 -1303
59 Olli Muotka Finlandia 21 -1304
60 Anton Kalinitschenko Rosja 20 -1305
61 Nejc Dezman Słowenia 17 -1308
62 Johan Martin Brandt Norwegia 14 -1311
63 Dimitry Ipatov Rosja 13 -1312
64 Nicolas Mayer Francja 11 -1314
65 Martin Schmitt Niemcy 8 -1317
66 Emmanuel Chedal Francja 7 -1318
67 Felix Schoft Niemcy 6 -1319
68 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 5 -1320
69 Sami Niemi Finlandia 4 -1321
70 Martin Cikl Czechy 3 -1322
71 Markus Eisenbichler Niemcy 1 -1324
  Fumihisa Yumoto Japonia 1 -1324
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 6935  
2 Norwegia Norwegia 4530 -2405
3 Niemcy Niemcy 4353 -2582
4 Słowenia Słowenia 3412 -3523
5 Japonia Japonia 2827 -4108
6 Polska Polska 2638 -4297
7 Czechy Czechy 2178 -4757
8 Rosja Rosja 918 -6017
9 Szwajcaria Szwajcaria 753 -6182
10 Finlandia Finlandia 611 -6324
11 Włochy Włochy 231 -6704
12 Bułgaria Bułgaria 61 -6874
13 Francja Francja 57 -6878
14 Kanada Kanada 5 -6930
Wyniki konkursów
27.11.2011 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzcy: Austria
27.11.2011 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
03.12.2011 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
04.12.2011 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
09.12.2011 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
10.12.2011 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzcy: Norwegia
11.12.2011 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
17.12.2011 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
18.12.2011 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
30.12.2011 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
01.01.2012 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
04.01.2012 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
06.01.2012 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
15.01.2012 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
15.01.2012 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
20.01.2012 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
21.01.2012 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
28.01.2012 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
29.01.2012 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
04.02.2012 Val di Fiemme Włochy K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
05.02.2012 Val di Fiemme Włochy K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
11.02.2012 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Norwegia
12.02.2012 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
18.02.2012 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
19.02.2012 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzcy: Słowenia
03.03.2012 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzcy: Austria
04.03.2012 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
08.03.2012 Trondheim Norwegia K-123
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
11.03.2012 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
16.03.2012 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
17.03.2012 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Austria
18.03.2012 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »