Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
03.03.2012 - Lahti (Finlandia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 891.6
2 Niemcy Niemcy 878.1
3 Polska Polska 877.5
4 Norwegia Norwegia 850.2
5 Słowenia Słowenia 829.3
6 Japonia Japonia 809.1
7 Rosja Rosja 804.4
8 Finlandia Finlandia 788.2
9 Czechy Czechy 396.2
10 Estonia Estonia 277.0
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Taku Takeuchi Japonia 91.0 99.0 244.7
2 Anders Bardal Norwegia 93.0 93.5 244.2
3 Kamil Stoch Polska 92.5 89.5 237.0
4 Severin Freund Niemcy 93.0 87.5 235.9
5 Thomas Morgenstern Austria 90.0 94.0 234.1
6 Richard Freitag Niemcy 97.0 93.5 231.7
7 Andreas Kofler Austria 96.0 85.0 224.0
8 Martin Koch Austria 95.0 89.0 221.6
9 Denis Kornilov Rosja 92.5 81.5 217.2
10 Maciej Kot Polska 86.5 92.0 215.8
11 Jernej Damjan Słowenia 89.5 88.0 215.3
12 Rune Velta Norwegia 85.5 88.0 214.3
13 Jurij Tepes Słowenia 76.5 101.0 213.8
14 Klemens Murańka Polska 86.5 88.5 213.3
15 Gregor Schlierenzauer Austria 83.5 94.5 211.9
16 Aleksander Zniszczoł Polska 82.0 94.0 211.4
17 Anssi Koivuranta Finlandia 82.5 92.5 210.9
18 Noriaki Kasai Japonia 87.0 91.0 209.8
19 Andreas Wank Niemcy 80.5 93.5 209.1
20 Ilmir Hazetdinov Rosja 86.0 90.5 208.8
21 Anders Fannemel Norwegia 80.0 92.5 203.5
22 Robert Kranjec Słowenia 90.0 81.0 203.3
23 Ville Larinto Finlandia 82.0 88.0 201.5
24 Maximilian Mechler Niemcy 79.5 91.5 201.4
25 Jure Sinkovec Słowenia 81.5 83.0 196.9
26 Alexander Sardyko Rosja 79.5 89.0 196.5
27 Janne Happonen Finlandia 82.5 84.5 189.6
28 Daiki Ito Japonia 91.0 73.5 189.1
29 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 94.5 85.5 188.2
30 Olli Muotka Finlandia 90.0 72.5 186.2
31 Dmitriy Vassiliev Rosja 86.5 69.5 181.9
32 Yuta Watase Japonia 70.0 83.0 165.5
33 Roman Koudelka Czechy 91.0   111.0
34 Jakub Janda Czechy 86.0   104.6
35 Lukas Hlava Czechy 83.0   94.7
36 Jan Matura Czechy 78.5   85.9
37 Kaarel Nurmsalu Estonia 77.5   85.0
38 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 72.0   71.3
39 Illimar Paern Estonia 66.0   61.4
40 Martti Nomme Estonia 66.5   59.3

« Puchar ¦wiata 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2011/2012

Puchar ¦wiata 2011/2012

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich